Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

O propunere pentru Admin softpedia

* * * - - 7 votes
  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#1
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Am deschis un subiect Video Sex Chat, subiectul a fost inchis si trecut pe inv, am zis ok, adica la cati bezmetici fac trolling pe subiecte, nu este ceva nou ca se inchid subiecte din cauza lor.

Propunerea mea este ca in momentul in care se inchide un subiect si este sters sau trecut pe inv, sa fie anuntat initiatorul cu privire la motivul pentru care a fost inchis.
Gen sa nu mai fie nevoie sa deschida un subiect sa intrebe pe FEEDBACK/ABUZURI sau sa faca alt subiect din cauza ca nu stie motivul pentru care a fost inchis.

Am facut un subiect V.S.C. care a fost inchis, am facut un alt subiect pe feedback(greseala mea, pot scrie bezmetici pe aria asta) si a fost inchis fara sa stiu care a fost ultimul mesaj, gen daca a raspuns vreun admin inainte sa fie inchis.

Nu este vorba despre subiectul V.S.C. este vorba ca initiatorul sa fie informat daca s-a luat o decizie, care a fost ultimul mesaj postat in topic.

Cam atat am avut de scris, eu am obiceiul de a face subiecte si la inceput nu scriu prea mult in ele, adica ca initiator vreau sa aflu parerea altcuiva, adica la ce rost sa fac un subiect in care eu sa incerc sa imi impun punctul de vedere si sa nu aflu nimic util.

Edited by Argent, 11 June 2018 - 19:19.


#2
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Mi s-a pus pe toate cele de videosexchatu´ asta. Chiar e necesar sa-l tot reinvii zilnic?  Nu ai nimic de f--t? nici o problema, treci in spatele usii de la baie....

#3
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Si ce trebuie sa te multumeasca pe tine sau sa iti fie tie pe plac? Ce te freca pe tine grija de videochat?

#4
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,263
  • Înscris: 06.01.2007
Cand am citit titlul topicului, credeam ca vrei sa te propui admin.

#5
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
@Argent, nu stiu cum sa iti spun fara sa iti lezez sentimentele dar exista ceea ce propui tu !
Scrie in *Regulamentul Softpedia:

Quote

Moderatorii sunt obligati:

- sa aiba o atitudine toleranta fata de utilizatori si sa-i ajute sa-si rezolve problemele fara a antrena vreun tip de disputa cu acestia
- sa inchida/stearga thread-urile doar cand acestea incalca flagrant regulamentul
- sa explice clar si argumentat motivul pentru care a fost inchis un thread, cand este cazul
- sa explice atunci cand este necesar (pe PM) de ce a sters posturile unui user
Cu alte cuvinte, cand este cazul = daca au timp sa scriere userilor pe PM motivul inchiderii/stergerii subiectului.
Sau mai pe romaneste, "daca au ei chef" !

*sursa=>https://forum.softpe...ni-si-conditii/

#6
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Propunere prietene, propunere.

Sa fie acolo un mesaj pentru initiator subiect. Asta la nivel de propunere, ca vezi tu... au fost inchise 2 subiecte si nu prea le-am citit sa vad de ce au fost inchise, intuiesc ca niste bezmetici faceau trolling.

Acum vezi tu cum sta treaba... faci un subiect de genul asta, tastezi CLAR PROPUNERE SI ADMIN in titlu si te pomenesti cu utilizatori care nu au vreo putere pe forum, posteaza, scriu, fara logica si rost.

#7
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

View PostArgent, on 11 iunie 2018 - 19:14, said:

Propunerea mea este ca in momentul in care se inchide un subiect si este sters sau trecut pe inv, sa fie anuntat initiatorul cu privire la motivul pentru care a fost inchis.
se vede ca esti nou pe aici...

#8
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Sa nu obosesti facand propuneri.

#9
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View PostArgent, on 11 iunie 2018 - 19:37, said:

Propunere prietene, propunere.

Acum vezi tu cum sta treaba... faci un subiect de genul asta, tastezi CLAR PROPUNERE SI ADMIN in titlu si te pomenesti cu utilizatori care nu au vreo putere pe forum, posteaza, scriu, fara logica si rost.
Prietene, eu cred ca raspunsul meu e mai mult decat logic si cu rost.
Si daca tu crezi crezi ca raspunsul meu e fara logica si rost, du-te si la D-zeu., si las' daca ti-o da si El raspuns mai bun decat al meu !
;)

#10
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,568
  • Înscris: 13.06.2004
Şi mie mi se pare de bun simţ să spui de ce ai închis un subiect - afară de alea în care e evident de ce (ceartă generală, numai posturi off-topic).

#11
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Ma poate ajuta cineva sa devin moderator?

#12
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011

View PostCOS_TUG, on 11 iunie 2018 - 20:24, said:

Ma poate ajuta cineva sa devin moderator?

Nu este pe bani, este pe nervi si neuroni morți.
Vezi si subiectul asta :)

#13
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Cum adica?

#14
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015

View PostCOS_TUG, on 11 iunie 2018 - 20:24, said:

Ma poate ajuta cineva sa devin moderator?
Valoarea si talentul tau ! Posted Image

#15
adrian_efa

adrian_efa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 01.12.2007
Adicatelea vrei sa dai ceva la schimb (spaga) si sa fii moderator? Posted Image

Cine va recomanda? Cine sa ma recomande? Vocea si talentul meu. Un raspuns excelent!

#16
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

View PostCOS_TUG, on 11 iunie 2018 - 20:24, said:

Ma poate ajuta cineva sa devin moderator?
Eu te sustin. Posted Image
Posted Image

#17
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,442
  • Înscris: 10.08.2005

View PostArgent, on 11 iunie 2018 - 19:14, said:

Gen sa nu mai fie nevoie sa deschida un subiect sa intrebe pe FEEDBACK/ABUZURI sau sa faca alt subiect din cauza ca nu stie motivul pentru care a fost inchis.
pai intrebi moderatorii din aria respectiva, nu trebuie sa ajungi la Feedback si in nici un caz pe abuzuri.

#18
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Calitatile ma recomanda sper, nu m-am gandit niciodata la mita ... Nu am scris niciodata o minciuna pe acest forum pt a aprinde spiritele... Mai mult decat atat, am condamnat mereu pe care isi bat joc de limba romana pe aceasta pagina!

View PostGingisHan2015, on 11 iunie 2018 - 20:50, said:

Valoarea si talentul tau ! Posted Image
Da, dar cineva tb sa ma Învestească!

Edited by COS_TUG, 11 June 2018 - 21:00.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate