Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Tomografie - cancer vezica

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,627
  • Înscris: 07.02.2003

 gerbil, on 30 mai 2018 - 10:27, said:

Păi și cine vine sa stea cu el permanent? Nu prea cred că stă cineva nonstop.
Sincer mi se par metode de tortura metodele astea. Eu unul nu as face așa ceva.
Familia... cine altcineva ? :)

#20
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Familia nu o sa vina la infinit, fiecare are viata lui personala nu si-o va sacrifica pentru mine sau el.

Operatia a fost efectuata ieri cu succes, a zis doctorul ca a decurs nesperat de bine avand in vedere problemele mari de inima si avc-urile multiple. Va sta la terapie intensiva cam 4 zile. Problema vine ce facem dupa. Cei de la spital au zis ca va trebui sa mergem sa luam pungile gratis si eventual o ingrjire la domiciliu pentru 90 de zile. S-a interesat matusa mea pe internet insa scrie ca va trebui sa mearga el personal sau o persoana imputernicita. Eu nu ma pot duce asta e clar. Stie cineva daca ar putea sa faca matusa mea? Probabil este de umblat ca mai toate in tara noastra. Ca sa cumpar acele pungi la infinit este exclus, vad ca au un pret de te doare capul. Nu stiu daca tatal meu se va putea deplasa dupa ce iese din spital, nu stiu sincer ce va fi de azi inainte. Eu acum ma descurc singur, mi-am pus un scaun de birou in bucatarie si imi pot lua mancare, incalzi, nu e problema. Viata te invata sa te adaptezi. De tatal meu imi fac griji mai mult.

Edited by gerbil, 07 June 2018 - 09:50.


#21
OPEDI

OPEDI

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,729
  • Înscris: 16.11.2017
Curaj.
Se va putea deplasa.
Si inca sunt sperante ca in viitorul apropiat sa scape de punga, mai ales ca totul adecurs bine

#22
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Trebuie sa angajezi o fata.

#23
maimutzica

maimutzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 02.10.2006
aa

Edited by maimutzica, 15 June 2018 - 17:49.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate