Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

Viitorul rețelelor sociale cu iz rusesc

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View Postrich1974, on 26 aprilie 2018 - 13:17, said:

din ce am auzit pe altii care folosesc VK, spun ca e mult mai liber decat facebook, poti sa postezi si sa comentezi tot ce te taie capul.
LOL!
Incearca sa postezi ceva anti-Putin si o sa vezi in cat timp iti este stearsa postarea, iar daca traiesti in Rusia o sa fii vizitat apoi si de "organe". E multa piraterie acolo in schimb, am gasit de pilda o gramada de carti scanate, care nu erau in alta parte, nu le prea pasa de incalcarea copyright-ului mai ales daca e vorba de chestii americane.

#20
Xlander

Xlander

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,099
  • Înscris: 24.11.2016

View PostAldulescu, on 26 aprilie 2018 - 17:51, said:

LOL!
Incearca sa postezi ceva anti-Putin si o sa vezi in cat timp iti este stearsa postarea, iar daca traiesti in Rusia o sa fii vizitat apoi si de "organe". E multa piraterie acolo in schimb, am gasit de pilda o gramada de carti scanate, care nu erau in alta parte, nu le prea pasa de incalcarea copyright-ului mai ales daca e vorba de chestii americane.
Mai vrei sa postezi si anti-Putin dupa ce ti-ai luat vagoane de carti scanate ?
Acum aflu si eu de vk. Facebook nu folosesc.
Imi placea si mie yahoo mess, cum zice djl.
Si irc mai rezista. Irc cloud merge perfect pe android.

Edited by Xlander, 26 April 2018 - 18:15.


#21
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postzyppster, on 26 aprilie 2018 - 13:13, said:

Dacă mâine ar dispărea Facebook, ce ai face? Ai reveni la o viață normală? Sau ți-ai căuta refugiu în alte rețele de socializare?
Fondatorul aplicațiilor VK și Telegram, Pavel Durov ar fi în culmea fericirii, care a fugit în Dubai după ce agenții KGB au început să-i sufle în ceafă și să-l pună sub presiune pentru că n-ar fi oferit nu știu ce coduri de decriptare.
Folosești deja aplicațiile astea?
Dacă nu, le-ai folosi?
Ai avea încredere în ele?
Am mai folosit Odnoklassniki (OK.RU)

Edited by stlk, 26 April 2018 - 19:21.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate