Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Telefoane cu avans zero Digi Mobil

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
98 replies to this topic

#91
SEBASTIAN_TM

SEBASTIAN_TM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 30.05.2015
Salutare, am comandat j3 ca si telefon, sper sa fie totul ok, va multumesc frumos pentru ajutor, sugestii si informatii...o sa revin cu un feedback dupa ce il primesc si il butonez cat de cat☺va multumesc, o zi placuta...sper sa nu dureze prea mult livrarea...am fost contactat de care cei de la digi si au zis maxim trei zile lucratoare

#92
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
J3 din ce an ? In rate, prin credit ING ?

#93
SEBASTIAN_TM

SEBASTIAN_TM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 30.05.2015

View PostIon_de_la_Raion, on 28 martie 2018 - 18:58, said:

J3 din ce an ? In rate, prin credit ING ?
Scuze ca abia acum revin cu un raspuns,j 3 2017, in rate fara dobanda de la digi, 12 rate fara ING cu un avans inainte, oferta personalizata prin agentii de teren, nu in magazinele digi, am primit si telefonul este foarte ok pana acum, singurul lucru e legat de el e ecranul care nu e amoled, celalalt telefon este amoled si se simte diferenta, in schimb la cat am reusit pana acum sa il butonez este perfect penttu mine,o sa mai revin cu detalii☺va multumesc frumos pentru ajutorul oferit

Edited by SEBASTIAN_TM, 30 March 2018 - 07:02.


#94
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Tocmai de asta te-am intrebat. J3 din 2017 nu are AMOLED si eu vreau asa ceva. Cel din 2016 are. Banuiesc ca a venit agentul la tine, nu l-ai cautat tu. :) La cat ti-a iesit telefonul ?

#95
SEBASTIAN_TM

SEBASTIAN_TM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 30.05.2015

View PostIon_de_la_Raion, on 30 martie 2018 - 11:09, said:

Tocmai de asta te-am intrebat. J3 din 2017 nu are AMOLED si eu vreau asa ceva. Cel din 2016 are. Banuiesc ca a venit agentul la tine, nu l-ai cautat tu. :) La cat ti-a iesit telefonul ?
Da....se simte lipsa imaginii...dar asta e, pot sa trec cu vederea...nu e un facfor atat de important pentru mine, in rest sunt foarte multumit de telefon, este exact ce am dorit, a venit agentul la mine:)

Edited by SEBASTIAN_TM, 30 March 2018 - 12:24.


#96
emiro

emiro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 31.05.2011

View Postcatalinman, on 22 martie 2018 - 20:11, said:

Nu l-am pus degeaba pe drumuri. In Bucuresti exista si grila cu telefoane ce se dau in rate RDS, probabil ca si in Timisoara. Nu e prima oara cand cei din POP sunt varza.

Oricum, dupa cum spuneam, grila de telefoane cu rate direct de la RDS are telefoane mai slabute, nu se compara cu grila oficiala cu rate prin ING. Telefonul ce si-l doreste el probabil nici nu se afla pe grila de rate Digi.


#97
emiro

emiro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 31.05.2011

View PostExtinct, on 19 martie 2018 - 10:34, said:

Nu, nu se poate
se poate lua,in 30-04-18 am fost la rds sa iau un telefon si mi-au oferit anumite telefoane in rate fara ing,dar avansul era mai mare si rata la fel,este pe un an nu pe doi la ing inprumutul

#98
emiro

emiro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 31.05.2011
am achizitionat in data de 30-04-18 un telefon in rate,huawei p20, prin ing,rate pe doi ani. am portat un numar orange la rds si platesc rata 112 pe luna. am dat avans 311 lei când a venit telefonul(dupa doua zile de când am semnat contractul). parerea mea este ca decat sa dau 3000 lei odata mai bine in rate si 3000 ii folosesc la altceva. problema la cumpararea unui telefon in rate de la rds prin ing este softurile pe care le folosesc pe calculator,care sunt de tot rasul in anul 20018.am ajuns la caseria rds la ora 13 si pana au finalizat contractul s-a facut ora 17. toata lauda pentru casiera,operatoarea de la rds care a avut rabdare sa finalizeze procesul.dupa 4 zile sa portat si numarul.

#99
bits

bits

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,919
  • Înscris: 11.01.2007
Îmi amintesc cu mare "plăcere" de "turneul" făcut prin vreo 3 POP-uri,dintr-o parte în alta a orașului,cu statul la cozile de rigoare.Am pierdut aproape o zi întreagă,pentru 2 portări plus reînnoire internet,telefonie,cablu.
Am plecat cu vreo 100 foi de contracte.
A meritat,până la urmă.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate