Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Vasilica-Viorica Dăncilă este premier

* * * - - 12 votes
  • This topic is locked This topic is locked
4166 replies to this topic

Poll: Teleorman (297 member(s) have cast votes)

Credeti ca faptul ca propunerea este din Teleorman, e o simpla coincidenta ?

  1. Voted Da, a prevalat profesionalismul, e o simpla coincidenta ca este din Teleorman, judetul pastorit de Dragnea (23 votes [7.74%] - View)

    Percentage of vote: 7.74%

  2. Voted Nu, este clara influenta lui Dragnea in a numi un apropiat in aceasta functie (274 votes [92.26%] - View)

    Percentage of vote: 92.26%

Credeti ca aceasta este ultima numire de PM in actuala legislatura pesede ?

  1. Voted Da, au ajuns la un om capabil sa puna in aplicare programul de guvernare (34 votes [11.45%] - View)

    Percentage of vote: 11.45%

  2. Voted Nu, se vor face schimbari si propuneri de fiecare data cand Dragnea constata ca este nevoie (263 votes [88.55%] - View)

    Percentage of vote: 88.55%

Daca ati votat pesede, credeti ca a treia schimbare de premier dovedeste ca v-ati inselat ?

  1. Nu, merg pe mana lor in continuare, am incredere ca programul va fi aplicat "la milimetru" chiar si cu intarzieri (19 votes [6.40%] - View)

    Percentage of vote: 6.40%

  2. Da, m-am orientat gresit, atatea schimbari intrun an dovedesc ca nu sunt in stare sa guverneze (6 votes [2.02%] - View)

    Percentage of vote: 2.02%

  3. Voted Nu i-am votat (272 votes [91.58%] - View)

    Percentage of vote: 91.58%

Vote

#19
_Dadi_

_Dadi_

    Martian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,154
  • Înscris: 01.05.2015
Am inteles ca nu stie nicio limba straina.....

#20
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,631
  • Înscris: 15.01.2017
Cum ma nu știti cine este Viorica? Viorica ma, Viorica a lu’ Dancila, fata aia de vroia sa lucreze cu sonda, ma.

#21
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,977
  • Înscris: 14.09.2004

 pascali_daniel, on 16 ianuarie 2018 - 13:54, said:

Cica a absolvit faculatatea de foraj, tanti asta :lol:
A facut sau i-a facut cineva foraje ?
Sint cam nedumerit...😕

#22
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 26.02.2010
[ https://s17.postimg.org/p6cfhxbvz/646x404.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

asta spune tot

http://adevarul.ro/n...a2e4/index.html

#23
pascali_daniel

pascali_daniel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 09.12.2017

 Bursul, on 16 ianuarie 2018 - 13:55, said:

Viorica, numele asta imi da cosmaruri Posted Image
Preferi Vasilica? Posted Image Cum sa dai jos un premier ca n-a vrut sa destituie un chestor sef din Politia Romana ca si-a facut treaba si n-a luat in calcul ce spunea "tuta" aia de Carmen Dan si a fost singurul om politic care a pus punctul pe "i" in situatia cu revendicarile "bozgorimii". O propui premier pe Vasilica Posted Image. Doamne unde am ajuns si cine ne conduce

Edited by pascali_daniel, 16 January 2018 - 14:05.


#24
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Asta e o propunere facuta la plesneala. :))))

#25
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,338
  • Înscris: 29.07.2013
DE PE NET :

Familia Dancila este una superbogata, are 4,5 miliarde lei vechi  în conturi iar în anul 2013 a avut venituri de 7 miliarde.
Dancila Cristinel, soţul lui ţaţa Viorica, este manager la OMV Petrom de unde încasează anual 3,5 miliarde.

Mulţi bani, foarte mulţi, pentru un social democrat din partidul săracilor. Cum vine chestiunea aceasta? Din miliardele făcute peste noapte nu ai cum să-i înţelegi pe cei amărâţi.

Totuşi, Viorica Dancila se încăpăţânează şi vrea să fie reprezentanta săracilor, chiar dacă nu a făcut nimic pentru ei, în schimb, pentru dumneaei, cu vârf şi îndesat. Ar fi interesant pe ce cheltuie familia Dancila miliardele! Când spune că munceşte pe rupte pentru binele românilor, trebuie să-i amintim de declaraţia de avere în comparaţie cu sărăcia de la noi.

#26
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,966
  • Înscris: 03.12.2005

 radumiki, on 16 ianuarie 2018 - 13:50, said:

Ce-i recomanda pe politicienii astia proveniti din cele mai slab dezvoltate judete ale tarii ca sefi peste tara este greu de inteles ptr mine. Judetele alea sunt sarace si ptr. ca politicienii de acolo nu si-au facut bine treaba. Parerea mea... Posted Image

Asta se vede pe ea ca e sluga fidela a partidului. Nu are nimic de trecut in CV 10 ani dupa ce a terminat facultatea, pana s-a inscris in partid. Apoi o spala un an pe la un liceu din metropola Videle si o propulseaza la Petrom. Pe langa faptul ca si-a gasit chemarea in petrol, pare ca si-a gasit-o si in politica in acelasi timp, apoi.

#27
spinname

spinname

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 01.08.2011

 aris86, on 16 ianuarie 2018 - 13:59, said:

[ https://s17.postimg.org/p6cfhxbvz/646x404.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

asta spune tot

http://adevarul.ro/n...a2e4/index.html

E din statul paralel... uite cum îl privește în ochi pe daddy, fără frică.

#28
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,977
  • Înscris: 14.09.2004

 pascali_daniel, on 16 ianuarie 2018 - 13:59, said:


Preferi Vasilica? :lol:
Preferam Angela. Angela Merkel. ;)

#29
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007

 _Dadi_, on 16 ianuarie 2018 - 13:57, said:

Am inteles ca nu stie nicio limba straina.....

Macar un mars du tramvai ceva?

 geo76com, on 16 ianuarie 2018 - 14:03, said:

Preferam Angela. Angela Merkel.

Inca avem timp sa-l sechestram pe Abe, eu zic ca merita exploatata ocazia.

Edited by shefu_de_combinat, 16 January 2018 - 14:04.


#30
gelublabla

gelublabla

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,092
  • Înscris: 06.01.2005
De la Vioreca "cetiiiire":

1. Cum ați descrie stilul dumneavoastră politic / de conducere în trei cuvinte?
Viorica Dăncilă: Permiteți-mi să revin puțin și să descriu trei principii care mă conduc în activitatea mea politică, pentru că ele influențează, fără îndoială, ceea ce numiți "stilul meu politic". Aceste principii sunt echilibrul, inițiativa și comunicarea, deschiderea spre ideile altor persoane.

2. Ce realizare personală i-ar surprinde pe oameni?
Erau momente când trebuia să mă confrunt cu dificultăți, dar de fiecare dată am găsit puterea să mă ridic și să continuu. Fiecare dintre noi se confruntă cu astfel de momente. Ceea ce contează este găsirea puterii, în noi înșine, de a continua proiectele noastre, întotdeauna ghidate de principiile noastre.

3. Care a fost cea mai inspirată și mai influentă carte pe care ați citit-o și de ce?
Îmi place să citesc și încerc să citesc ori de câte ori găsesc timp. Și cred că ceea ce citim, în ansamblu, ne influențează, ne modelează gândirea și de a vedea lumea, chiar și modul nostru de a trata dificultăți sau provocări. Posted Image

4. Dintre persoanele cu care ați lucrat, cine v-a inspirat cel mai mult și cum?
Nu am un model, în viață sau în politică. Am preferat să observ și să studiez realizările persoanelor pe care le-am întâlnit de-a lungul carierei mele, să înțeleg punctele forte și slăbiciunile lor, să învăț din greșelile lor.

5. Care este cea mai mică schimbare pe care ați făcut-o în cariera dumneavoastră care a avut cel mai mare impact pozitiv?
Primul meu proiect politic a fost la nivelul administrației locale. Am muncit din greu și am învățat mult, în timp. Scena s-a schimbat de la nivel local la nivel european, însă tenacitatea și dorința mea de a lucra din greu și de a face schimbări pozitive au rămas aceleași.

Noaptea mintii!
Dupa chipul si asemanarea votantilor/sustinatorilor PSD

Edited by gelublabla, 16 January 2018 - 14:04.


#31
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
o preferam pe carmen dan, dar si asta arata binisor.
doamna viorica prim-ministru!
votez cu doua maini!

#32
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,031
  • Înscris: 07.11.2006

 Aldulescu, on 16 ianuarie 2018 - 13:52, said:

Daca o vaca proasta poate sa fie primar, nu vad de ce alta nu ar putea fi premier...

O cunosti personal,ai "muls-o"?
Cum iti permiti sa faci vaca proasta pe cineva de care habar n-ai avut ca exista pana la deschiderea acestui topic.
Putin respect,monser,chiar daca-i din Telorman.
Si nu sunt deloc ironic,dar ar fi bine sa nu ne "umflam" comentariile cu bravade de doi lei.

Stimabilii moderatori au ceva de comentat la limbajul de "canal"?

#33
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

 argonaut, on 16 ianuarie 2018 - 13:44, said:

Europarlamentarul Vasilica Viorica Dăncilă s-a născut la 16 decembrie 1963, la Roşiorii de Vede din judeţul Teleorman.
dancila.jpg

Haideti doamna, nu ma mai trimiteti dupa inca o hartie, va rog eu frumos... !

#34
pascali_daniel

pascali_daniel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 09.12.2017

 geo76com, on 16 ianuarie 2018 - 14:03, said:

Preferam Angela. Angela Merkel. Posted Image
Alta "tuta" :lol: a umplut Europa de teroristi sub falsul pretest sa ajute imigrantii

O sa se umple tara asta de lideri politici femei: Firea, Vasilescu, Dan acum si Dancila. Cred ca "statul paralel" este matriarhatul Posted Image. De fapt este o vorba "banul si femeia conduc lumea  facand barbatul sa creada ca o conduce el". Este ca-n bancul ala cu serpii veninosi

Edited by pascali_daniel, 16 January 2018 - 14:12.


#35
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
De la scoala de cadre din Videle. Asta sigur o sa se inteleaga bine cu duamna decat Carmen.

#36
motanul13

motanul13

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,351
  • Înscris: 03.08.2006

 argonaut, on 16 ianuarie 2018 - 13:44, said:

Europarlamentarul Vasilica Viorica Dăncilă s-a născut la 16 decembrie 1963, la Roşiorii de Vede din judeţul Teleorman.


dancila.jpg
Una mai tanara si care sa arate bine nu gaseau si ei .Posted Image

Edited by motanul13, 16 January 2018 - 14:08.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate