Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Allview V3 Viper

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
Să te bucuri de el! ☺️

#20
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Multumesc!
Asistentul AVI isi dovedeste utilitatea rapid si usor.

Un screenshotAttached File  Screenshot_20180203-121935.png   32.53K   26 downloads

Edited by wolf_wolf, 03 February 2018 - 12:20.


#21
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Se pare ca astia de la Olviu au pus pe el un soft super. Arata misto si are o gramada de optiuni de personalizare. Au pus ei si niste teme tampite care sunt urate dar tema principala arata super! BRAVO OLVIU! Bai l-as vrea si eu dar nu la 9 milioane. Sper sa faca si ei macar un amarat de update de securitate. Imi place mult telefonul.Sa-l stapanesti sanatos.

#22
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
L-am luat cu un voucher de 200 reducere, a fost publicat într-o postare pe pagina lor de Facebook :)

Un screenshot din aida64Attached File  Screenshot_20180203164607.png   79.46K   24 downloadsAttached File  Screenshot_20180203-164703.png   46.51K   22 downloads

Încă un screenshot cu temperaturiAttached File  Screenshot_20180203-165337.png   55.94K   20 downloadsAttached File  Screenshot_20180203-165424.png   53.63K   18 downloads

#23
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Bravos. :) Se pot dezactiva temele alea? Nu stiu de nu au pus dezvoltatorii aia la treaba sa faca niste teme mai dragute daca tot au pus un magazin de teme. Nu ma refer la cea principala care este SUPERBA ci la celelante. In rest chiar nu am obiectii. Cat de tine bateria SOT? Avi este aplicatie de sistem? E un lucru bun. Se poate dezactiva din cate stiu. Sper sa mai lase din pret ca doar am mai vazut telefoane.

Olviu tu numesti asta tema??? Posted Image Ce dracu nu puteai pune si tu unele mai frumoase? Toate arata la fel de nasol mai putin prima.

Attached Files



#24
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Nu știu dacă se pot dezactiva, dar cu siguranță se pot șterge. Găsești în Google Play o mulțime de programe pentru teme, gratuite și contra cost.
Bateria are autonomie bună, cu toate opțiunile active: date, wifi, gps, bluetooth (folosesc o casca plantronics explorer 50) , apeluri efectuate,primite, Facebook, tapatalk, browsing internet , hai utilizare peste medie) ,de la ora 6 baterie %, seara când ajung acasă ,ora 17, este 50 %.


Ai avut dreptate, nu se pot șterge temele...

#25
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Se pot dezactiva macar? Are cumva si system UI tuner? Se activeaza din iconita setari din panoul de setari rapide. Se tine apasat pana se activeaza. Te poti uita? Mersi mult.

#26
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Nu. nu are, dar are multe opțiuni de customizare pentru bara navigare, meniu, afișare, gesturi rapide, notificare, etc. .
Eu mă declar mulțumit de telefon.

#27
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
E bine si asa. Telefonul este superb. Sper sa se mai ieftineasca.

#28
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
E super, dar tot seria "soul" e mai ok. Dar nu e rău nici ăsta, din ce spune posesorul. Cum e camera?

#29
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Camera este buna, nu am testat cu toate opțiunile, dar nu dezamăgeșteAttached File  IMG_20180203_090630.jpg   60.6K   30 downloads

#30
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Pozele ies branduite? Ce nesimntiti! Cum isi permit sa-si puna numele pe pozele omului??????

#31
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Nu , nu ies branduite, am bifat eu opțiunea...

#32
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Asa da.

Edited by eu-DECEBAL, 04 February 2018 - 11:51.


#33
Badazz

Badazz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 18.05.2009
Salut! Am citit un review pe siteul lor, la acest telefon. Va invit sa-l cititi. E o limba luuunga-n c#r :))))
Mai si dezinformeaza respectivul...adica ori el, ori allview/la pagina specificatii:

1.V3 viper are capabilitate 4g, pe ambele sim-uri simultan? Sau,pe rand: unul 4g, celalalt 2gsau3g?
Pt cardul extern de memorie, are slot separat, sau renunti la un sim?

2.Dual whatsapp: ma intereseaza pt ce solutie de clonare au optat. Imi poti da detalii? Ai vreo aplicatie instalata, gen 'Paralell accounts"?

3.A venit din fabrica, cu folie de sticla pe display+ una rezerva in cutie?
Huse, bumpere pt el, ai gasit! Ceva care sa se potriveasca bine pe telefon (nu cum au comis-o cu x4 soul style sau alte modele)

@wolf_wolf: daca ai timp si chef sa imi raspunzi, mersi!
Eu iti recomand Nova launcher. Am varianta cumparata si o pun pe toate allviewurile (sunt la al 6lea sau 7 lea).
Iti permite sa ascunzi toate aplicatiile pe care nu le vrei ai nici nu le poti dezactiva din setari si poti sa ii dai Android look. Pt icoane, style, etc.
Asta daca nu vrei sa faci root si nu ai alte optiuni..

Edited by Badazz, 10 February 2018 - 18:19.


#34
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
La ce ajută acel "android look"?

#35
Badazz

Badazz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 18.05.2009
Pai, cred ca majoritatea ne dorim un telefon cu android cat mai curat, fara blootware, teme cretine,etc..
Eu pt asta il folosesc + dezactivez animatiile si chiar se 'simte' la un tel cu 2gb ram (sau sub 2gb)

#36
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
Scuze, mă gândeam la altceva. Așa este!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate