Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Radioul fantomă care din 1982 emite sunete inexplicabile !

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#37
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017
Sper sa nu apara discutii dupa, frecventa 7335 de la Galbeni e ocupata acum de China National Radio si se aude bine :D

#38
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
De asta nu intelegeam eu nimic ? Posted Image

#39
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Eu nu am inteles niciodata ce au americanii cu rusii de se tot tin si tineau de capul lor atata, de rusii au trebuit sa foloseasca tot felul de sisteme ca sa lupte cu aia. Ce dracu au cu ei ? Ca dupa cum vad SUA agreseaza, rusii investesc sa se apere.

#40
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Plus ca daca era pe bune treaba, se afla de mult ce este, se ducea cineva in cladirile alea parasite si afla ce si cum, intrebai pe cineva, dadeai ceva bani si iti zicea ce si cum, ca daca era ceva serios nu se mai emitea din darapanaturi, s-ar fi emis din locuri bine pazite si foarte decenta ca si locatie si constructie.

#41
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006

View PostTheFlooder, on 30 august 2017 - 00:53, said:

Eu nu am inteles niciodata ce au americanii cu rusii de se tot tin si tineau de capul lor atata, de rusii au trebuit sa foloseasca tot felul de sisteme ca sa lupte cu aia. Ce dracu au cu ei ? Ca dupa cum vad SUA agreseaza, rusii investesc sa se apere.
Vad ca inca se plateste bine propaganda la Kremlin :P

#42
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Nu e vorba de plata, e vb de adevarul de acolo, ei se apara si SUA vor sa ii atace. Un motiv trebuie sa fie ptr care SUA au casunat pe ei de zeci de ani.
CE rost avea sa bage 5 % din PIB sa se lucreze la programul de plecare pe luna, aia care nu a fost real pe luna, doar sa arate la rusi ca ei pot, la ce naiba ajuta asta ?!
Sa stea fiecare la el acolo si sa-si vada de treaba lui, asta e normal. Ca mereu SUS au agresat si incearca sa agreseze se pare, uitati-va in jur ce au facut.

#43
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

View PostTheFlooder, on 30 august 2017 - 00:53, said:

Eu nu am inteles niciodata ce au americanii cu rusii de se tot tin si tineau de capul lor atata,
Simplu, se simt amenintati de armele alora. Hai sa nu-i mai spalam iarasi...

View Postpufonel, on 30 august 2017 - 22:58, said:

Vad ca inca se plateste bine propaganda la Kremlin Posted Image
Exact...

View PostTheFlooder, on 30 august 2017 - 23:29, said:

aia care nu a fost real pe luna
Nu e topic de fictiuni si conspiratii halucinante.

#44
Wotan

Wotan

    Io n-am cerut sa ma nasc argyelean. Amu, am avut noroc...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,763
  • Înscris: 01.10.2002

View PostTheFlooder, on 30 august 2017 - 23:29, said:

Nu e vorba de plata, e vb de adevarul de acolo, ei se apara si SUA vor sa ii atace. Un motiv trebuie sa fie ptr care SUA au casunat pe ei de zeci de ani.
Ca si Kim Jong-Un, rusnacii vor doar sa se apere... Si sa-i apere pe cei din jurul lor de agresiunea SUA, chiar daca vecinii sunt prea timizi sa le ceara ajutorul.Posted Image
SUA stau cu ochii pe ei pentru ca sunt comunisti, adica oameni foarte rai. Atat de rai, ca sunt mai malefici decat nazistii...

Am gasit un receptor SDR online, mai aproape de noi, situat la Monor, langa Budapesta: http://hzadattar.getmyip.com:8073/

#45
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Mda, nu stiu ce sa zic, oricum e ciudata chestia cu ce emite postul ala din Rusia, ar trebui aflat cumva.
Daca ar fi asa...m-as duce pana acolo in vacanta sa intreb ce si cum, ca daca-s cladiri parasite..nu e zona pazita si altele zic eu, intreb "bei astia, ce dracu emiteti voi aci ?" :)).
Daca doar pare darapanata zona...dar e ultrapazita, e altceva deja. Ma mir cum de nu a incercat nimeni, sa spuna macar cum a fost, daca e zona si cum este...ce au zis...daca au putut intra in zona, etc etc, de aia am zis ca ceva nu este okey.
Sa zica ba m-am dus dar...nu m-au lasat sa intru, sau am intrat, erau niste tipi care nu mi-au zis ce emit, sau din astea, sa vad macar ca s-a incercat.

#46
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006
http://www.gandul.in...nimeni-13745056

  Pe pagina apare si o inregistrare cu codurile ce se difuzeaza la intervale neregulate de timp !!! Posted Image Posted Image

#47
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008
Vezi că mai sunt vreo două subiecte cu tema asta

#48
pssst

pssst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.09.2007

View Postdalu364, on 28 august 2017 - 07:25, said:

Nu stiu daca am pus bine topicul aici. M-am gandit ca sunt radioamatori care ar putea confirma/infirma fenomenul.

Radioul fantomă care din 1982 emite sunete inexplicabile și care a dat naștere unor teorii ale conspirației: dacă s-ar opri, ar declanșa o reacție nucleară
Citeste mai mult: adev.ro/ou543w


http://adevarul.ro/t...821b/index.html
The t3y

View PostLensFlare, on 28 august 2017 - 07:30, said:

Cel putin o reactie nucleara ar declansa daca s-ar opri...

[ https://i.imgur.com/kU2yaAy.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
3 te 5454 5454 is a great3  5 3 that is 54

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate