Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cazare camin UMF Craiova

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
pand3mic

pand3mic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 04.07.2015
Salutare! Sunt in v
clasa a 12-a, la profil bio-chimie si as vrea sa merg la medicina generala in Craiova (momentan, acesta este planul meu principal). As vrea sa stiu cum se face cazarea in caminele UMF. Am inteles ca sunt camere cu 2 sau 4 paturi. Se face cazarea in functie de medie, iar cei de la buget au prioritate, din cate am inteles. Vreau sa stiu daca as putea sa fiu cazat intr-o camera de doua locuri (daca am medie mare la admitere) cu prietena mea.

#2
lula_canci

lula_canci

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 24.03.2007
Hmmm, camine mixte? Mie imi suna cam ciudat, nu am auzit in Iasi de cazuri de genul asta. Poate in acelasi camin, pe etaje diferite, dar in aceeasi camera... poate e sudul mai libertin

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cu o fata te poti caza in aceeasi camera DOAR daca-ti inchiriezi garsoniera... :D

#4
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011
Și dacă prietena nu ia media?sau tu?

Ori sunteți amândoi buni"

#5
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,213
  • Înscris: 23.08.2014

View Postpand3mic, on 20 august 2017 - 10:17, said:

Salutare! Sunt in v
clasa a 12-a, la profil bio-chimie si as vrea sa merg la medicina generala in Craiova (momentan, acesta este planul meu principal). As vrea sa stiu cum se face cazarea in caminele UMF. Am inteles ca sunt camere cu 2 sau 4 paturi. Se face cazarea in functie de medie, iar cei de la buget au prioritate, din cate am inteles. Vreau sa stiu daca as putea sa fiu cazat intr-o camera de doua locuri (daca am medie mare la admitere) cu prietena mea.
Pe vremea mea se proceda in felul urmator. 2 cupluri, baietii se cazau intr-o camera, fetele in alta si apoi ne mutam.Legal nu cred ca e posibil, decat daca sinteti casatoriti.

#6
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011
Fqx, câteodată va mai mutați și invers.Posted Image

#7
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,578
  • Înscris: 10.04.2009
swinging ? [ https://www.craiovaforum.ro/images/smilies/naughty.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

daca aveti amandoi medie mare da, se poate... altfel nu, cauti alta partenera, cu medie pe masura [ https://www.craiovaforum.ro/images/smilies/shifty.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Post_R_A_D_U, on 20 august 2017 - 10:28, said:

Cu o fata te poti caza in aceeasi camera DOAR daca-ti inchiriezi garsoniera... Posted Image

se poate, am terminat Farmacie (sunt din Craiova) si am avut colegi din Filiasi/Bailesti sau alte zone care stateau 2 in camera (el cu prietena/ea cu prietenul)

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postbeavis03, on 20 august 2017 - 11:51, said:

...
se poate, am terminat Farmacie (sunt din Craiova) si am avut colegi din Filiasi/Bailesti sau alte zone care stateau 2 in camera (el cu prietena/ea cu prietenul)
Sa zicem ca si eu sunt tot de acolo dar n-am terminat medicina... :D
Probabil "stateau" dupa cum ne-a zis @fqx.

#9
pand3mic

pand3mic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 04.07.2015
Multumesc pentru raspunsuri! (((: Era o curiozitate care devenise relativa obsesie pentru mine (((:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate