Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

FGA - Finalul lui Iulie, tratare dosare din Septembrie.

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alexcristian97

alexcristian97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 05.08.2015
Bun, deschid alt topic cu referire la furia mea in ceea ce priveste FGA. Inteleg falimentul celor de la Carpatica. Dar, eu, in calitate de pagubit, in urma unui accident in care am masina facuta praf si declarata dauna totala, din fericire scapand cu cateva rani din accident, sun la FGA si imi spun ca in perioada asta se trateaza dosarele deschise in Septembrie anul trecut, ce pot sa mai zic? Adica practic, ca sa imi iau alta masina, asta fiind catalogata "pericol pe 4 roti" daca ies cu ea pe carosabil, dupa ce o repar, atat pentru pasageri, cat si pentru mine, trebuie sa astept un an, sa imi faca ei pretul in functie de piata, si din el sa mai scada 25% pentru epava pe care o pastrez eu pentru ca nu ii intereseaza ce fac cu ea. Traim in Romania, dar sunt unele lucruri...aberante. Lonjeroanele sunt afectate, deci clar masina nu mai poate fi reparata in proportie de 100%. Exista vreo varianta in care pot apela cumva la asiguratorul meu RCA (nu am CASCO).

Multumesc.

Attached Files



#2
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
Gasesti mai multe informatii aici: https://forum.softpe...a-solutionarea/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate