Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Seat Leon - FR-

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
1317 replies to this topic

#1261
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013

View Postmcd2020, on 23 iulie 2021 - 21:17, said:

Hirtiile alea de Eugenii de la spatele masinii sunt tot ale tale?Posted Image Suntem fraieri,cortul ala lowcost il pui si pe masina si poti dormi,ghemuit dar daca te imbeti adormi.Visul tau.....

Poate îmi explici și mie despre care hârtii vorbești. Că eu nu le vad din păcate.

Îmi face mare plăcere să văd câtă ura au unii, și ce ciudoși sunt. E de bine, chiar îmi place să i vad suferind pe topicul asta.

Edited by Deenman, 23 July 2021 - 21:31.


#1262
raducut123

raducut123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,198
  • Înscris: 12.09.2013
Pai ultima data erai jobless....macar copii faci si tu?Sau cheltui banii duamnei....Cat despre olinclusiv ....am destui bani sa merg in concediu, prefer Grecia.A....si schimb masina o data la 2 ani.Nu sh cum ai luat-o tu!

#1263
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013
E bine de știut. De mare ajutor

#1264
raducut123

raducut123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,198
  • Înscris: 12.09.2013
Despre masina...ce sa zic....o ingrijesti exemplar.Felicitari!Pacat ca nu ai de munca, sa-ti ocupi si tu timpul cu altceva....Cand eram de varsta ta aveam si casa si familie!Dar iti spun un secret: munceam....Da munca, nu frectii de bugetari...12-14 ore pe zi.A...munca cu capul!

Edited by raducut123, 23 July 2021 - 22:08.


#1265
mcd2020

mcd2020

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,957
  • Înscris: 02.05.2020
Glume omule,poate unele de santier......nu pune la suflet....

#1266
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013

View Postraducut123, on 23 iulie 2021 - 21:53, said:

Despre masina...ce sa zic....o ingrijesti exemplar.Felicitari!Pacat ca nu ai de munca, sa-ti ocupi si tu timpul cu altceva....Cand eram de varsta ta aveam si casa si familie!Dar iti spun un secret: munceam....Da munca, nu frectii de bugetari...12-14 ore pe zi.A...munca cu capul!

Am deja 3 case. Și job, mulțumesc de preocupări.

#1267
paul_kelso

paul_kelso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,983
  • Înscris: 08.08.2005

View PostDeenman, on 23 iulie 2021 - 21:13, said:

Sunt sarac. Sorry. Stau la cort. Nu  bani, dorm pe jos.

Poate îmi dau tu niste bani sa mi iau un cort Solomon, ce zici? Bănuiesc că tu dormi la 5 stele all inclusive in Turcia, nu? Și te giftui că un porcalete alea 7 zile pe an pe care tragi din greu? Este?

Salomon, arogant incult ce esti!

#1268
Octavian___

Octavian___

    Membru de ocazie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,970
  • Înscris: 06.04.2007

Daca as fi interesat de marca si model, cautarile mele s-ar restrange mult daca as gasi anunt facut pe un jurnal de bord.
Masina bibilita, cu istoric, tinuta sub acoperis...
Dar romanu vrea masina buna la super oferta, d-aia traiesc bine samsarii.

#1269
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013
O sa rog un moderator să curețe postările de pe ultimele două pagini, toate, că oricum nu au nici o legătură cu topicul mașinii. Vorbim toți inclusiv eu fara sa cunoaștem nimic la cum trăiesc unii.


#1270
qew

qew

    Tren International

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,752
  • Înscris: 05.11.2010
Mie mi-i ciuda ca daca o vindea anu trecut o luam instant.
Mie mi se pare un pret cinstit. Masina cu istoric, dotari decente, motor decent. Ce sa vrei mai mult.
Spor la vanzare.

Edited by qew, 24 July 2021 - 15:11.


#1271
mcd2020

mcd2020

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,957
  • Înscris: 02.05.2020
Si mie la fel.A pus omul anuntul de vanzare pe 22 lulie,daca stiam pe 21 o luam instantaneu,si nu numai,o si revindeam cu castig a doua zi,asa de afacere e.Dar asta e acum,ma resemnez,ca oricum masina sta la Viena,in garaj subteran,deci nu e de mine,eu stau la taranoaia,si in definitiv am inteles ca chiftelele astea se vand singure,nici nu era nevoie de anunt de vanzare pe softpedia....se vand rudelor rapid sau amicilor...Posted Image

#1272
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Mașina e super, merita banii. E exemplar dpdv mecanic, ca și golful 1.9 tdi bkc :)

#1273
mcd2020

mcd2020

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,957
  • Înscris: 02.05.2020
Da,la acele bai sunt 3 campinguri in zona,fara sa amintim si de structura hoteliera.E cam de prost gust sa stai in cort langa masina.Si pe mine ma face lumea chitros.....

#1274
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
observ ca soarele de afara incinge si discutiile de pe aici. mergeti, beti o bere cand lasati masinile acasa, va racoriti si aia e.

eu am alte metode de racorire, cine este inca incalzit si curios ...

#1275
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013
Se circula cu masina doar in weekend, in rest in garaj. Am facut 2 iesiri la munte, la intoarcere duminica (1 august) foarte multi extraterestii se intorceau spre tara de bastina. Asa ca am ales sa ies la prima de pe autostrada si sa merg pe drum european.

In rest toate bune. Am comandat o solutie care curata materialul de pe bord si usi. Vreau sa fie mai curat la interior.

#1276
corcodel10

corcodel10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,230
  • Înscris: 12.12.2011
Asta e mașină de ținut mult și bine. Păcat că e utilizată puțin, că altfel ți-aș fi recomandat să o ții și să iei și Duster😉

#1277
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010
Mama cat hate, ba da cat hate, ma mir cum de-s asa darnici mozii ca pe clubopel a luat pauza nedeterminata raducut

#1278
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013
Vienna- Judenburg și înapoi în Vienna.

Vânt cam tare dar a mers bine, trafic destul de mult că pleacă lumea în vacanta.

Am fost sa vad un Duster 1.5 dci 4x4 53.000km reali unit proprietar.

Nu îmi pare rău că am ieșit, însă mașină un jeg ordinar rugidinit fara accident dar cu suficiente piese care trebuiau schimbate (anvelope, frane complet, detailing interior, tinichigerie big time, distribuție, și ceva probleme la lumina portbagaj). O ghena, oricum.

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate