Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ura pe care o am pentru motociclisti

- - - - -
  • Please log in to reply
282 replies to this topic

#271
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
eu am o vorba:
lasa-l sa se duca, ca-l asteapta copacul lui....

p.s. cei care au mers mult stiu cand vad cate un zmeu ca dupa x km il vad bucatele pe marginea drumului.... de snucigasi trebuie sa ne ferim ca ne trag si ne noi dupa ei.

Edited by arg, 27 June 2017 - 14:39.


#272
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,887
  • Înscris: 20.10.2015

 arg, on 27 iunie 2017 - 14:34, said:

eu am o vorba:
lasa-l sa se duca, ca-l asteapta copacul lui....

p.s. cei care au mers mult stiu cand vad cate un zmeu ca dupa x km il vad bucatele pe marginea drumului.... de snucigasi trebuie sa ne ferim ca ne trag si ne noi dupa ei.

As vrea sa se duca inainte sa-l intalnesc eu
Pentru ca... ma iubesc tare

#273
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 arg, on 26 iunie 2017 - 15:47, said:

m-am chinuit eu sesizari pentru depasirea coloanei sa aflu daca e o depasire sau mai multe.....
uite raspunsul "unul cate cate unul"

SOC ! Deci cand zboara in lungul coloanei cu 200 kmh aia nu e depasire. Dar cat de frumos arata, maica !

#274
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005

 overseas, on 06 iulie 2017 - 13:06, said:

SOC ! Deci cand zboara in lungul coloanei cu 200 kmh aia nu e depasire. Dar cat de frumos arata, maica !
pana cand face unu stanga si-l trimite direct in sac, de-l aduna aia de la salvare cu aspiratorul de pe asfalt.

Edited by arg, 06 July 2017 - 13:11.


#275
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Intr-o marti seara pe la 22:30 in Piata Unirii, fratica !!! 3 motoare smechere, Harley & shit, bubuiau de nu se auzeau astia pe telefoane in toata piata.
Inteleg ca sunt invidios, inteleg ca e un feeling aparte dar atunci nu inteleg de ce se interzic petardele alea de le bubuie manelistii ?! Tot aia e.

#276
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,887
  • Înscris: 20.10.2015

 overseas, on 06 iulie 2017 - 13:06, said:


SOC ! Deci cand zboara in lungul coloanei cu 200 kmh aia nu e depasire. Dar cat de frumos arata, maica !

Ala e dead-wish. E doar o chestie de timp. Asa sa-l ajute al de sus

 overseas, on 06 iulie 2017 - 14:28, said:

Intr-o marti seara pe la 22:30 in Piata Unirii, fratica !!! 3 motoare smechere, Harley & shit, bubuiau de nu se auzeau astia pe telefoane in toata piata.
Inteleg ca sunt invidios, inteleg ca e un feeling aparte dar atunci nu inteleg de ce se interzic petardele alea de le bubuie manelistii ?! Tot aia e.

[ https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a9/de/35/a9de358f05802f98a1481a74f5e49f02--college-bucket-list-bucket-lists.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#277
lordlogicus

lordlogicus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 28.04.2004
Topicul a fost deschis de kvlboy in data de 22 Iunie si de atunci kvlboy, din cate am vazut, dupa ce a aruncat "piatra" s-a retras discret.
Acum, fie ii iubeste pe motociclisti si chiar si-a cumparat si el o mobra sa-i faca in necaz vecinului necorporatist, ce plateste pe o bere cat nu ia el salariu, fie s-a mutat intr-o poiana si a deschis topicul "ura pe care o am pentru pasarele", fie antifoanele/termopanele/izolatia fonica... isi au beneficiul lor.

Draga "cavele" ai putea sa ne scoti din impas si sa ne spui, din cate sfaturi ai primit, pe care l-ai pus in practica, suntem si noi curiosi sa aflam cum putem scapa de ei? Eu cred ca sunt vorbiti cu PSD-ul sa fie impotriva corporatistilor/multinationalelor.

Chiar nu ii inteleg, liberi, avand adranalina la ei :), tot timpul  distrandu-se, ascultand rock, salutandu-se oricand si oricum,...ce mentalitate e asta, ei chiar nu au respect pentru oamenii nascuti obositi.


Semnat,
Din dragoste bre, pentru motociclisti bre!

#278
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Abia azi am descoperit ca am un vecin ce si-a cumparat motocicleta. Da, e tare silentioasa...




Din pacate, nu sunt asa prietenos cu vecinii incat sa intru in vorba cu el si sa-mi manifest curiozitatea relativ la marca, dealer, etc.

#279
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 Tsunnnami, on 06 iulie 2017 - 18:41, said:



Ala e dead-wish. E doar o chestie de timp. Asa sa-l ajute al de sus



[ https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a9/de/35/a9de358f05802f98a1481a74f5e49f02--college-bucket-list-bucket-lists.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
SHOWED e cuvintul cheie ? Showelhead ?
😆😆😆

#280
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012
Urmariti episodul 12 din sezonul 13 din south park
Sper ca am nimerit episodul. E vorba de o gasca de motociclisti ce fac galagie in oras. E amuzant.  

Nu am nimic cu motociclistii thanks God ca am destule altele ce ma enerveaza. Sunt fan south park si cand am vazut postul asta mi-am amintit de episodul de care zic din south park

#281
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
Schimba locul de munca sau muta-te in mijlocul padurii.
Tramvaiele nu te deranjeaza? n-ar trebui si alea interzise?

#282
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,887
  • Înscris: 20.10.2015

 AMETHIST, on 27 iulie 2017 - 13:50, said:

Schimba locul de munca sau muta-te in mijlocul padurii.
Tramvaiele nu te deranjeaza? n-ar trebui si alea interzise?

Tu, ar trebui sa fii dus la dresare.
Sa inveti e inseamna bunul simt.

De ce nu mergeti voi in padure?
Pentru ca daca s-ar aplica ceea ce cer mitocanii (adica sa se mute toti), cine i-ar mai aprecia cu harburile lor care pot scoate numai zgomot?
Nimeni, nu?
Este ca nu te-ai gandit la asa ceva?
Zgomotosii au si mintea scurta, :lol:
Tot ceea ce pot produce ei este zgomot daunator.
Si vanzare la gradinile unde arata ca-s motociclisti

#283
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 16.05.2015
dupa cum vedeti, se intampla si prin alte parti
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iWC-15wm3ZY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate