Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Păreri despre azerty.

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cel.ro...., comanda facuta miercuri, produs in stoc magazin, la pret de 1016 lei,vineri pretul a scazut cu 17 lei... dupa indelungi e-mailuri au "urgentat" livrarea, si a iesit din depozit ieri seara, sambata ora 23!!!,
Prin urgent cargus mai face încă 3 zile, la cum livreaza astia in MM. Pe emailul initial, de la cargus, au adăugat ca il vor livra mâine. Saptamanile trecute, inainte de vinerea neagra am primit un colet din CJ in MM in 7 zile. L-au returnat in sediu, din livrare, de doua ori, motiv: lipsa timp/clientul nu e acasă, si eu stateam cu belele pe piept de zile, pe treptele casei, pe langa telefoane, poate...poate va suna curierul, care NU a sunat decat la ora 20, in ziua livrarii. Neseriozitatea unei firme poate fi asadar completata si de serviciile de curierat de doi bani.
O duminica faina!

#20
sebip

sebip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 519
  • Înscris: 12.01.2005
Am primit "jet" de la cel.ro . Comanda platita cu cardul.
"On Friday, November 24, 2017, 3:33:19 PM GMT+2, comenzi <[email protected]> wrote:
Buna ziua,
Comanda dvs a fost anulata.
O zi buna
On 24.11.2017 15:28, My Name wrote:
Buna ziua ,
Daca nu imi puteti spune cand va pleca comanda de dvs, va rog sa imi spuneti cum pot anula comanda .
My Name
On Friday, November 24, 2017, 2:01:46 PM GMT+2, [email protected] <[email protected]> wrote:
Buna ziua,
Comanda a fost procesata si urmeaza sa se livreze la dumneavoastra in cursul saptamanii viitoare
Ne cerem scuze pentru intarziere insa, este o perioada aglomerata.
On 24.11.2017 13:56, My Name wrote:
Nu am primit awb pentru comanda. Cand va fi livrata?
On Wednesday, November 22, 2017, 3:54:47 PM GMT+2, CEL.ro <[email protected]> wrote:
Numarul cererii - 1725206
Data cererii 22 Nov, 2017"
Am cont la ei de 11 ani , dat asta a fost ultima comanda ...

#21
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
aveai cont de 10 ani la kelion, de 1 an ai la cel.ro

#22
sebip

sebip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 519
  • Înscris: 12.01.2005

 gumball3000, on 27 noiembrie 2017 - 14:48, said:

aveai cont de 10 ani la kelion, de 1 an ai la cel.ro
Din Dec 14, 2006 at 10:55 AM la cel.ro
"Bine ai venit la cel.ro.
Contul tau a fost creat . Acum poti sa ne trimiti comanda ta.
Pentru a vedea produsele aflate in cos si a ne trimite comanda apasa pe Cosul Meu din meniul stanga sus.Pentru ajutor in legatura cu serviciile noastre , scrie-ne la adresa: [email protected].
Cu respect,
S.C. Corsar Grup S.R.L.
http://www.cel.ro"

Edited by sebip, 27 November 2017 - 14:54.


#23
iulian0512

iulian0512

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 756
  • Înscris: 03.01.2010
arunca un ochi aici pe grupul pacalitilor de cel.ro https://www.facebook...biticelpunctro/

#24
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Grupul ala ar fi bine sa fie pinned la inceputul fiecarui topic despre magazinele astea, sa fie cit mai vizibil.
Poate se indura un admin.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate