Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Contract RCS & RDS cablu TV +internet

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
ad1m

ad1m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 10.03.2014
Inca o zi, inca o poveste... Am sunat din nou la RC, iar persoana pe care am prins-o de data aceeasta a fost foarte suprinsa de numarul sesizarilor facute :)) (din digicare, la telefon si la sediul lor) Mi-a spus ca e posibil sa fie lipsa niste echipamente si de asta ar intarzia cu instalarea; evident a mai facut o urgentare, dar nu imi fac sperante.

#20
WolFire

WolFire

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2014
Încearcă un PM la: https://forum.softpe...60-digi-helper/ (DIGI_Helper) .

#21
ad1m

ad1m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 10.03.2014
Am facut si asta saptamana trecuta. Pana acum nu s-a intamplat nimic.

#22
WolFire

WolFire

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2014
Ieri după-masa am primit un apel pentru a mă întreba dacă sunt la adresa unde se dorește sa se facă conectarea. In aproximativ 20 de minute au sosit băieții și în jumătate de oră au făcut conectarea (stâlpul e în fața casei, mai mult a durat sa configureze acel router). I-am întrebat de ce durează atât, mi s-a spus ca au avut ba lipsa de personal, ba de echipamente fiindcă a fost un flux foarte mare de conectări și pe zona asta sunt doar doua mașini (4 persoane) care fac conectarile. Mi s-a mai spus și ca eu nu eram programat nicăieri pentru a mi se face conectarea astăzi (nu m-a sunat nimeni de la București pentru programare, m-au sunat ei direct) și că terminaseră o lucrare în zona și pe mine mă aveau pe o listă de suplimentare sau ceva de genul. Ce e cu lista respectiva, nu pot să știu.. presupun că Digi_Helper a contribuit la "înaintare" cu ultima sesizare. Una peste alta, sunt mulțumit că au venit in cele din urma. Netul merge ok, cablul tv la fel. Fibra asta optica e buna :)
Mulțumesc, Digi_Helper pentru ajutor!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate