Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...
 

Natural sau nu

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1240 replies to this topic

#1225
jakota

jakota

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,688
  • Înscris: 22.05.2011
Topicul asta confirma faza din filmul “Love lies bleeding” cand kristen stewart ii propune candidatei la culturism sa ia steroizi injectabili “din Romania”  :)

Hale-pciu !!!!

#1226
Mihai_c123

Mihai_c123

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.04.2024
Nu este nimic de genu asta . Mizerii și atât …doar ar fi știut cei care vând și îmi ziceau . Sunt niște peptide care nu se dizolva pt ca sunt făcute prin subsoluri
Problema e ca mi -au dat țeapă de 800 de lei pe care nu îi mai văd

https://i.postimg.cc...dB/IMG-0974.jpg

Edited by Dany_Darke, 01 May 2024 - 13:56.


#1227
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,784
  • Înscris: 03.02.2009
Au castigat baietii nostri la canotaj, dar.. nu m-ar mira sa se transforme brusc intr-o rusine. Uite ce vene au pe brate/umeri https://youtu.be/5v4OjrYdqvE?t=788

Edited by bursucelu_viesel, 01 May 2024 - 14:12.


#1228
Xulito

Xulito

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 13.03.2021
Salutare băieți. Încep un nou ciclu după o pauză totală de câteva luni. Am 84-85kg.
De luni o să bag 300sustanon și 20 Anavar. După 2-3 weeks depinde cum mă simt și etc poate urc la 400test și 30 Anavar. Să vedem ce și cum :))

Edited by Xulito, 04 May 2024 - 03:08.


#1229
pele

pele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 647
  • Înscris: 16.03.2006
https://youtube.com/...98DCfcqR-uT7fSp

Daca asta e natural si a facut muschii aia pe coclaurile alea,ma las de tot.

https://youtube.com/...QCCtCBz3r_Qhzfk

Exericiul 2 este fenomenal.Ce drac de rezistenta ai la miscarea asta?

Edited by pele, 04 May 2024 - 10:24.


#1230
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,784
  • Înscris: 03.02.2009

View Postpele, on 04 mai 2024 - 10:20, said:

Exericiul 2 este fenomenal.Ce drac de rezistenta ai la miscarea asta?
Posted Image Au o vrajeala in ei astia. N-au pic de bun simt cu minciunile. Normal ca nu-i natural, si face la misto ce-i p-aici.

#1231
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,678
  • Înscris: 24.10.2015
Vad si eu adesea la sala exercitii executate total aiurea. Multi nu înțeleg fizica din spatele lor. Ala crede ca ca face revers fly asemanator cu alea din stat pe burta pe băncuță.

#1232
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,784
  • Înscris: 03.02.2009
Prin contrast, de ce am zis ca-l apreciez poate cel mai mult pe asta, care am zis ca-i natural, si ..doar daca nu i-o baga firmele de suplimente doape pe ascuns, ca-n america, ca in rest, eu il consider life-time natural.
https://youtu.be/ffRGEDsqV9g?t=86

#1233
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,678
  • Înscris: 24.10.2015

 Xulito, on 04 mai 2024 - 03:07, said:

Salutare băieți. Încep un nou ciclu după o pauză totală de câteva luni. Am 84-85kg.
De luni o să bag 300sustanon și 20 Anavar. După 2-3 weeks depinde cum mă simt și etc poate urc la 400test și 30 Anavar. Să vedem ce și cum :))

Salutare!
Spor.

#1234
pele

pele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 647
  • Înscris: 16.03.2006

 Xulito, on 04 mai 2024 - 03:07, said:

Salutare băieți. Încep un nou ciclu după o pauză totală de câteva luni. Am 84-85kg.
De luni o să bag 300sustanon și 20 Anavar. După 2-3 weeks depinde cum mă simt și etc poate urc la 400test și 30 Anavar. Să vedem ce și cum :))

Nu incepusei in toamna?
Cum a mers ciclul ala?

#1235
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,859
  • Înscris: 06.10.2008

View Postpele, on 04 mai 2024 - 10:20, said:

https://youtube.com/...98DCfcqR-uT7fSp

Daca asta e natural si a facut muschii aia pe coclaurile alea,ma las de tot.

https://youtube.com/...QCCtCBz3r_Qhzfk

Exericiul 2 este fenomenal.Ce drac de rezistenta ai la miscarea asta?

E vorba de genetic acolo si forma muschilor. Si culoarea il scoate in evidenta. Daca si pe ala il consideri dopat.....N-are dimensiuni mari, n-are kg multe, n-are nici macar 180cm si 80cm are ceva de genu 75kg sau cu vreo 5kg pe minus fata de inaltime ca nu-i stiu inaltimea. Am prieten, am mai scris, care acum 20 de ani fiind 110% natural,  arata mai bine ca asta, mai mare putin, avea si coapse si spatele mai bun.
Acuma nu sunt 100% sigur ce o fi facut respectivul domn in satucul lui african, dar sunt sanse sa fie natural.  Pana nu vezi pe propria piele unde poti ajunge maxim nu ai de unde sa stii ce se poate si ce nu se poate. Multi nu isi acorda nici o sansa, ar vrea sa obtina rezultate in 3ani. N-ai cum sa tragi concluzii dupa 3 ani de sala indiferent cate mii de clipuri ai vizionat pe youtube.

#1236
Xulito

Xulito

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 13.03.2021

 pele, on 04 mai 2024 - 16:04, said:



Nu incepusei in toamna?
Cum a mers ciclul ala?

Blană. Am făcut 2 luni ca nu mi a plăcut combinația de test și primo cu libido-ul. Și m am oprit. Dar la 90-91kg aveam forme mai rotunde față de la primul ciclu care aveam 92-93.

Și atunci tot de pe la 85kg am plecat, tot după o pauză.
Sper ca acu să ajung la aceeași formă dar cu un bf mai scăzut. Vedem.

#1237
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,784
  • Înscris: 03.02.2009

View Postsandu222, on 04 mai 2024 - 17:34, said:

E vorba de genetic acolo si forma muschilor. Si culoarea il scoate in evidenta. Daca si pe ala il consideri dopat.....
Eu nu-i dau nicio sansa sa fie natural. 0%. Nu zic ca n-ar putea un natural sa aiba pieptul ala, desi.. africanu lu peste ar fi top din top sa faca asa piept natural, dar pe un natural n-ai sa-l gasesti cu abdomenul ala, asa ..casual. Adica pe un natural ai sa-l gasesti cu patratelele ingropate in grasime, si pe sub grasime sa speram ca-s pectoralii asa mari.
Apoi mai e perspectiva cu vrajeala. Adica exercitiul ala 2 demonstreaza ca-i om nu doar necinstit, dar ca-s baga p.. Iar casa aia, vai de steaua ei, o fi aleasa tot asa pt efectul de "chiar si-n conditiile astea precare, daca stii ce secrete stiu eu, ajungi ca mine (contacteaza-ma sa ti le vand)".
Da da.. Inca o data: Geoffrey Verity Schofield..  A pus muschi zdraveni, dar se ingrasase tare in bulking. Si ca majoritatea naturalilor, bratele devin mai impresionante, pieptul mai ales superior e mic, pe cand africanul..iarasi culmea norocului ca punctul lui forte e pieptul (si spre pieptul superior) si umerii. Si iarasi, si Schofield e talentat la umeri, dar arata altfel. Si un om cinstit ca Schofield si care mai sunt (francezul ala, si mai sunt cativa), nu fac clipuri dinastea de smecheri, nu se dau in spectacol asa. Nu umbla cu vrajeala sa-si bage casa derapanata in ecuatie. Care-i natural a muncit de i-a sarit capacele ani de zile, si are lucruri mai importante si valoroase de zis, nu merge pe filonul de clipuri short la vrajeala si "urmeaza-ma, contacteaza-ma sa-ti vand secretele mele".
Eu ii dau 0% sanse sa fie natural.

Edited by bursucelu_viesel, 04 May 2024 - 23:09.


#1238
Xulito

Xulito

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 13.03.2021
Cică ăștia negri au ceva mai mult testosteron decât albii

#1239
habanero

habanero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 11.07.2023
Xulito, e posibil sa aiba. Si de aici putem sa ne referim si la ceea ce unii considera a fi un stereotip, adica faptul ca persoanele de culoare sunt mai inzestrati genetic cand vine vorba de performante sportive. Eu zic ca sunt sanse mari sa fie adevarat, altfel de ce intalnim la probele de atletism preponderent negri? Atat la feminin cat si la masculin. In calificari mai e cum mai e... dar finalele sunt 95% negri. Ma refer la 100m, 200m, 400m, stafete etc Nu mai zic de maratoane.
  La tenis in schimb este invers. Nu prea ii vezi.

#1240
bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

    Very very sketchy stuff

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,784
  • Înscris: 03.02.2009
Na poftim, alte 2 clipuri de la el:  https://www.youtube....Q?feature=share
https://www.youtube....A?feature=share
Numai daca-i vedeam figura de smecher as fi dedus (corect) ca-i dopat.

Si Geoffrey: https://www.instagra.../p/Cq9dthRIZr3/
I-o ce scrie acolo. Intre cele 2 poze, prima la 85kg si a doua dupa 2ani la 90kg, a trecut prin 2 bulk-uri, unde a ajuns la 101.7kg.
Astia sunt youtuberii adevarati care merita urmariti. Aialalti merita urmariti doar daca intentionezi sa te dopezi si sa faci un canal ca ei, ca business bazat pe vrajeala.

Edited by bursucelu_viesel, 05 May 2024 - 07:52.


#1241
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,678
  • Înscris: 24.10.2015

 Xulito, on 05 mai 2024 - 00:48, said:

Cică ăștia negri au ceva mai mult testosteron decât albii

Sa nu generalizam. Am colegi negri si sunt mai slabi decat mine. Bine, unii sunt mai grasi dar la muschi ma refer.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate