Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 

Nokia 3310 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
263 replies to this topic

#145
Alexutu2201

Alexutu2201

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 14.01.2017
Refuz sa am o astfel de conversatie. Nu apăr nimic, nu sustin nimic. Bravo lor ca au reusit sa ti atraga atentia astfel incat sa ai o cadere nervoasa de genul. Oamenii au pareri diferite dar te rog du-te in catunul tau si lasa-neee. Haipa

Edited by Alexutu2201, 28 February 2017 - 16:16.


#146
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,905
  • Înscris: 25.12.2016

View Postalin62, on 28 februarie 2017 - 15:18, said:

fun
Boss, nici fun nu mai e, nu stii cand sa te opresti.

#147
Alexutu2201

Alexutu2201

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 14.01.2017
Unii sunt picati din cer rau. Aduci vorba de Galaxy S8 intr-un topic in care e vorba de un simplu telefon clasic. Da frate, am laudat marca nokia pt ce a fost. Acum nu imi doresc decat sa fie macar pe jumatate din ce a fost si vii si faci crize ca apar cu inversunare ceva.  Am deschis topicul asta cu scopul de informare ca nu toata lumea are bani de "noul si revolutionarul galaxy S8" sau pur si simplu oameni care nu au alte asteptari de la un telefon decat sa dea niste sms-uri si telefon si vii si te agiti pe aici mai sa-mi dai si "doua palme" pt ca am adus o informatie. Macar de il detineam si chiar vorbeam din experienta, dar nici macar nu l-am laudat si ridicat in slavi pt ca stiu ca parerile sunt subiective. Dar din cateva cuvinte spuse de tine mi am dat seama ca eu cel putin sunt capabil sa accept si alte pareri si nu arunc cu r...t  cand nu mi convine ceva

Edited by Alexutu2201, 28 February 2017 - 16:56.


#148
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012
Baietas aberezi rau de tot, pe langa faptul ca la 20 de postari iti permiti sa vorbesti pe forum cum vb cu prietenii tai la seminte in fata blocului. Vezi ca ai un regulament, citeste l si intelege l daca esti in stare. Hai pa.

#149
Alexutu2201

Alexutu2201

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 14.01.2017
Dude...lasa-ma ca la orice topic ai comentat aceleasi chestii ai debitat. Nu ma lua cu baietas.

#150
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012

View PostManasu, on 28 februarie 2017 - 16:30, said:

Boss, nici fun nu mai e, nu stii cand sa te opresti.
Boss, sunt fun doi useri de pe aici care au impresia ca le trebuie un review detaliat despre acest telefon super "complex" altfel nu si pot da cu parerea despre acest "device ultra high tech".
Cam penibil totusi dar fun. Stiu ca probabil sunt cativa fanboy nokia pe aici care au ramas in trecut si acum cand se ia cineva de tel lor mult iubit sar in sus, ba chiar cer analize complexe pentru acest device "ultra high tech" :)))

Cum am mai spus, prea multa importanta, pa.

#151
Alexutu2201

Alexutu2201

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 14.01.2017
Penibil esti tu. Nu crezi? Pe langa faptul ca debitezi dar habar nu ai de ce scrii mai imi bagi si pe gat ca am cerut review detaliat. Sigur, ai 12000 si ceva de posts degeaba. Alta intrebare!

#152
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012
Baietel, intai invata sa intelegi cui i se adreseaza un text si apoi vino pe forum, asta dupa ce citesti si regulile acestui forum si cum sa te adresezi, adica nu ca la seminte cu baietii tai la scara.
Hai fuguta la teme acum. Pa.

#153
Alexutu2201

Alexutu2201

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 14.01.2017
Pa tu. Sa nu te superi dar nu se mai sparg seminte in fata blocului cel putin la mine dar depinde de unde provine fiecare si ce educatie are. Pa

#154
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014
E incredibil cum un om stie ca ceva e o porcarie fara sa se fi atins de acel produs. E iesit din comun de penibil.

#155
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012
Vai vai, lasa ne cu texte lacrimogene ca nu vorbesti cu copii de 5 ani. O porcarie nu trebuie sa o iei la analizat, o poti vedea si din poze, de exemplu daca e o caramida urata cu spume da e o porcarie, ca nu am stat sa vad daca poate face pizza acel telefon da e adevarat, dar ce sa vezi, chiar "nu face pizza" si cred ca intelegi la ce ma refer, sau trebuie sa ti desenez?

Oricum, tie probabil iti trebuie o analiza si la un creion de 50 de bani, asa ca nu ma mir. Cum au mai spus si altii, e doar un telefon pentru "alo", nimic special, nu ai ce sa analizezi f mult la el cum nu ai ce sa analizezi f mult nici la un creion de 50 bani.
Asa ca ai grija cu comm. penibile.

#156
Alexutu2201

Alexutu2201

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 14.01.2017
Vezi ca faci cam mult offtopic. Ar trebui sa stii la ca vasta experienta si la cat de multe posturi ai.

#157
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,454
  • Înscris: 26.02.2012
Ultimul mesaj pentru tine, cine te a bagat in seama acum? Nu te deranja sa mi raspunzi.
Offtopic este in egala masura cu raspunsurile de mai sus.

#158
Alexutu2201

Alexutu2201

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 14.01.2017
Ultimul??? Sa dea Domnul!

#159
cenick

cenick

    Senior member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 21.01.2011
Daca avea 3G macar pt. 1 sim, era OK ca si rezerva in casa, cand te lasa cu ochii-n soare "smarfoanele" lu' peste prajit.
Am inteles ca are acumulator potent, ar fi trebuit sa aibe si 3G sa fie actual, nu doar asa, de fun, de pus in vitrina cu trofee.
Decat petardele de la olviu si eboda fara OS, mai bine asta; fiind android (atat cat e) macar poti instala o aplicatie de vreme.

Edited by cenick, 28 February 2017 - 19:33.


#160
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,410
  • Înscris: 06.02.2008
Au considerat că nu e nevoie de 3G pentru că va fi folosit doar la apeluri și sms. Ce, pe vechiul 3310 aveai? În rest nu mă pronunț, poate fi util cuiva care vorbește mult la telefon și dă puțin cu degetul pe ecran.

#161
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014

View Postalin62, on 28 februarie 2017 - 19:21, said:


Oricum, tie probabil iti trebuie o analiza si la un creion de 50 de bani, asa ca nu ma mir. Cum au mai spus si altii, e doar un telefon pentru "alo", nimic special,

Pai daca e doar un telefon pentru alo ce il face sa fie o porcarie?

#162
159

159

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,609
  • Înscris: 22.05.2016
Mai bine un Alcatel cu 3G la acelasi pret decat copia asta nereusita.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate