Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 

Xbox 360

- - - - -
  • Please log in to reply
1113 replies to this topic

#19
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004
Depinde de fiecare lot in parte , si de cum ai noroc .

Eu am consola de 4 luni si joc serios pe ea si nu a patit nimic .

La xbox 360 totul tine de noroc

#20
Alex003

Alex003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 19.07.2007
bai omule...la cati a crapat nuj dak mai tzine de noroc..am inteles ca astea scoase pe piatza in iulie..ar fi modificate..si nu se stie dak mai crapa.. a ta cand a fost fabricata..vezi ca scrie acolo..

#21
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004
stiu si eu unde scrie ...
19-08-06

#22
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
quote ><

Intr-o vreme vroiam sa-mi cumpar un calculator nou... stand acasa asa si gandindu-ma la chesti asata.. am zis: Dar dak imi cumpar o consola? nu-i mai bine? si calculatorul asta il las.... Va rog spuneti-mi si mie se merita mai bine sa-mi iau o consola decat sa-mi vand calculatorul asta si sa-mi iau altul sau sa pun pe el piese noi? Va rog ajuta-ti-ma.... Se merita sa-mi iau un xbox? ma va dezamagi? Va multumesc

><

nuuuuu . poti folosi un emulator ptr pc si ROM-urile le poti lua de pe torrentz.com si au fiecare cam 4GB :D .

#23
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
>< quote

Mai, dak scot un joc cu bit torrent sau alte programe... deci torrent.. imi merge pe Xbox 360 ?? sau tre modat?? amu sa fim sinceri nu's nebun sa dau 1 milion pe un jok.  

><

nuuuuu . nu trb modat.  trb ars (sau burned) cu alchool 120 % . cu nero nu poti nu are inca o astfel de chestie inventata. in plus, cu alchool 120 % poti arde si dvd-uri in format PS .

#24
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
quote ><

Daca il vrei pentru gaming, categoric un 360 e alegerea cea mai buna. O gama variata de jocuri, exclusivitati care merita din plin, si un upgrade la 4-5 ani. De asemenea, un mod on-line foarte bine pus la punct, iar on-line-ul e punctul de atractie a majoritatii jocurilor...

Eu am un jaf de PC (256RAM, Sempron 2200+ @1.5Ghz, FX5500), insa eu joc doar pe consola (GBA/PS2/360/DS), si nu regret nici o secunda...

><

eu am PC-ul cam asemanator dar ai putea folosi un  emulator de PS si sa loadezi ROM-urile introducand CD/DVD-ul in driver . oricum , pe pc-ul tau pot merge si jocuri la moda , precum uefa champions league 2007 sau half-life 2 (episode 1 , bineinteles) .
sa sti ca ptr gaming alegerea cea mai buna ,  si economica, ar fi un nintendo wii . se vinde ca painea calda si este si bun . in plus, grafica e exceptionala . playstation 3 e o adevarata prostie , sa nu cumparati ca ve-ti ramane cu el in brate. e si foarte costisitor si nu merg decat jocurile originale pe el .

vedeti mai multe pe http://www.arenatv.ro

#25
Alex003

Alex003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 19.07.2007

View PostkAtA_ssj6, on Aug 10 2007, 20:23, said:

quote ><

Daca il vrei pentru gaming, categoric un 360 e alegerea cea mai buna. O gama variata de jocuri, exclusivitati care merita din plin, si un upgrade la 4-5 ani. De asemenea, un mod on-line foarte bine pus la punct, iar on-line-ul e punctul de atractie a majoritatii jocurilor...

Eu am un jaf de PC (256RAM, Sempron 2200+ @1.5Ghz, FX5500), insa eu joc doar pe consola (GBA/PS2/360/DS), si nu regret nici o secunda...

><

eu am PC-ul cam asemanator dar ai putea folosi un  emulator de PS si sa loadezi ROM-urile introducand CD/DVD-ul in driver . oricum , pe pc-ul tau pot merge si jocuri la moda , precum uefa champions league 2007 sau half-life 2 (episode 1 , bineinteles) .
sa sti ca ptr gaming alegerea cea mai buna ,  si economica, ar fi un nintendo wii . se vinde ca painea calda si este si bun . in plus, grafica e exceptionala . playstation 3 e o adevarata prostie , sa nu cumparati ca ve-ti ramane cu el in brate. e si foarte costisitor si nu merg decat jocurile originale pe el .

vedeti mai multe pe http://www.arenatv.ro


VAii de capu vostru astia care nu stiti exact cum stau lucrurile..bai oameni buni dak nu va pricepeti la console ,taceti fratilor din gura nu va mai dati cunoscatori. Ce stii tu ma de console??.. Dak Wii are grafica exceptionala?? Ps3 cum mai are ma? ...mai documeneaza-te omu lu' Dzeu..inainte sa postezi ceva...intra pe forumurile mari sa vezi macar plusurile si minusurile consolelor...

#26
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004
Aoleo ... ai vazut tu undeva emulatoare de xbox 360 sau ps3 pentru PC ? Chiar si pentru PS2 nu prea exista ,si nu merg : aici cateva frameuri amarate ... doamne ... ce pot spune unii oameni .
Si mai fac si 3 posturi unul dupa altu

Pentru a juca jocuri piratate , faci un mod software la dvd-romul de la xbox 360 (gratis , il poti face singur acasa in 15-20 minute ) si apoi scrii imaginile de xbox luate dupa net cu cloneCD sau softuri asemanatoare .

Abtineti-va de la comentarii absurde .

#27
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
yo spuneam mai sus cum sa arzi niste DVD-uri in format de PS cu alchool 120% , spre exemplu format .mdf pentru PS2 . si in legatura cu "microsoft xbox 360" , da , exista un emulator pe emu-zone.com sau torrentz . nu inca de PS3 , insa de PS2 da .  na-ti inteles ce-am vrut sa spun . mai aveam 2 msg mai sus . ma rog .....

#28
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007

View PostBobby_14, on Aug 10 2007, 22:53, said:

Aoleo ... ai vazut tu undeva emulatoare de xbox 360 sau ps3 pentru PC ? Chiar si pentru PS2 nu prea exista ,si nu merg : aici cateva frameuri amarate ... doamne ... ce pot spune unii oameni .
Si mai fac si 3 posturi unul dupa altu

Pentru a juca jocuri piratate , faci un mod software la dvd-romul de la xbox 360 (gratis , il poti face singur acasa in 15-20 minute ) si apoi scrii imaginile de xbox luate dupa net cu cloneCD sau softuri asemanatoare .

Abtineti-va de la comentarii absurde .


cum nu exista mai oameni emulator de "microsoft xbox" si PS2 ? poate nu de PS3 . uitati aici de x-box 360 : http://www.emulator-...m/doc.php/xbox/ si PS2 : http://www.emulator-...om/doc.php/ps2/ >< na acum va-ti convins ?

#29
Trickz

Trickz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 20.10.2006

View PostkAtA_ssj6, on Aug 10 2007, 23:16, said:

cum nu exista mai oameni emulator de "microsoft xbox" si PS2 ? poate nu de PS3 . uitati aici de x-box 360 : http://www.emulator-...m/doc.php/xbox/ si PS2 : http://www.emulator-...om/doc.php/ps2/ >< na acum va-ti convins ?


o zeu al cunoasterii, daca tu reusesti sa rulezi un backup (aka joc) cu aceste emulatoare, eu imi vand psp'ul si ma dau pe emulatoare pentru pc. pentru xbox (1 nu 360) poate o merge, fiind comun cu un pc in multe aspecte..dar nu cred. la ps2 sunt 100% sigur ca nu vei reusi.

Edited by Trickz, 10 August 2007 - 23:17.


#30
Alex003

Alex003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 19.07.2007
Lasa-l oameni buni ca are vointza :D...din pacate doar cu atat va ramane...
Sfatul meu...lasa programele strange bani si cumpara-ti o consola ;) ...sa vezi ca e diferentza destul de mare :P

#31
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004
:)))))

daca exista nu inseamna ca merg :)

asa cum se vaitau unii pe forum ca au scos fifa 2008 de pe ODC si nu merge =))))


uite .. mai citesti si aici http://forum.softped...howtopic=204392 ... sa vezi ca nu suntem singurii care te-am face nebun daca ai continua sa te lauzi cu emulatoarele alea

Edited by Bobby_14, 11 August 2007 - 10:40.


#32
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007

View PostAlex003, on Aug 11 2007, 00:41, said:

Lasa-l oameni buni ca are vointza :D...din pacate doar cu atat va ramane...
Sfatul meu...lasa programele strange bani si cumpara-ti o consola ;) ...sa vezi ca e diferentza destul de mare :P

o fi cum ziceti voi ca nu te mai chinui sa stai atat de mult pana sa arzi dvd-urile in formatul respectiv , sa  faci un dll dintr-o parte in alta s.a. mai departe , deci foarte complicat ...
dar yo numi cheltui banii pe console , fiindca nu prea merita . adica nu pot sa spun ca nu sunt fan al consolelor . aveam si yo mai demult un "nintendo 64" prin 99 asa. dar nu se pot compara in nici un caz cu jocurile pe platforma PC si virtual T.9 (care e ceva mai scump , insa merita toti banii , fiinca poti juca controland jocul fara maini ci cu o casca ; in jur de 450 de euro la mana a doua).

#33
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
Bobby_14 , sa sti ca mie miau mers . am jucat pe emulator de wii half-life 2 episode 2 si avea cam 5 GB . intradevar, mergea cam greu ...

#34
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004
In fine . Cum zici tu . Dar niciun emulator nu va aceelasi feeling ca jocul pe consola .
Scrisul pe dvd e usor . Download , dezarhivezi , dai burn si joci . Nu faci nicio alta miscare ;)

#35
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
dar , dar e  greu sai dai burn la un dvd ca trb sal faci intrun anumit format si iti trebuie alchool 120 % oricum ma rog _ _ _

#36
kAtA_ssj6

kAtA_ssj6

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.08.2007
dar , dar e  greu sai dai burn la un dvd ca trb sal faci intrun anumit format si iti trebuie alchool 120 % oricum ma rog _ _ _

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate