Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Wish (Shopping Made Fun) - fake sau real?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012
Colete mici, mi-am comandat suport de telefon etc. Vor fi mici coletele. La mine pe strada poștașul pune facturile și plicurile la nimereala. Mie îmi pune facturi de la vecini și facturile mele cu 5 case mai încolo. Dacă nu ajunge la mine coletul ce se întâmpla ?

#56
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
in principiu dupa 3 luni, ceri banii inapoi.
ii primesti repede, o singura data am cerut banii, in 2 zile erau in cont.
pana la urma a ajuns si produsul, le-am dat mail cum fac sa le returnez banii, mi-au raspuns sa pastrez si banii si produsul.

evident, daca iti faci un obicei din a cere restituire, se pare ca, potrivit exemplului unui coleg, pana la urma se satura si-ti dau un sut in fund.

#57
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012
Am găsit folie ecran gratuit. Scrie transportul 9 lei și când vreau sa achit scrie 17 lei. Care e faza ? Asta e primul produs pe care l-am găsit gratuit și util.
Pana acuma am cumpărat chestii, scria preț 45 lei când l-am pus in Cos apărea 50 și ceva lei dar de pe card au luat 77 lei. Transportul vreo 9 lei, deci nu știu de ce se modifica suma.



De ce scrie produs gratuit, plătești doar transportul și văd ca transportul e 9 lei. După ce pui produsul in Cos, vezi ca transportul e 4$ fără TVA. 9 lei sunt 4$ ?

#58
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012
Am primit notificare ca doua comenzi au fost deja procesate și ca ajung pana pe 29 mai. De ce durează așa mult ? Cu ce le trimite ? Procesat înseamnă dat la curier la ei ?

#59
KanezuY

KanezuY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 21.12.2016

View Postmilovme, on 16 aprilie 2019 - 16:34, said:

Am primit notificare ca doua comenzi au fost deja procesate și ca ajung pana pe 29 mai. De ce durează așa mult ? Cu ce le trimite ? Procesat înseamnă dat la curier la ei ?
Ei trimit cu avionul comenzile, durează cam 2-3 saptamani pana iti ajunge comanda.

#60
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012

View Postmilovme, on 15 aprilie 2019 - 20:53, said:

Colete mici, mi-am comandat suport de telefon etc. Vor fi mici coletele. La mine pe strada poștașul pune facturile și plicurile la nimereala. Mie îmi pune facturi de la vecini și facturile mele cu 5 case mai încolo. Dacă nu ajunge la mine coletul ce se întâmpla ?
4 colete n-au ajuns. Am intrat pe aplicație la data livrării și am dat ca n-am primit produsul și mi-a apărut ca sa revin in 30 zile de la data livrării. Am revenit la 30 zile și a spus ca a trecut 30 zile așa ca nu se poate să-mi returneze banii pe card ci doar credit wish. Acuma am 17$ in credit wish :)) Și nici nu găsesc vreo opțiune cum sa-i folosesc

#61
jarreau

jarreau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 03.08.2007
Salut, poate sa ma ajute cineva, nu reusesc sa platesc prin PayPal, imi da o eroare
"oops zip/postal code may not contain more than 9 letter or number characters"
Multumesc anticipat pentru orice ajutor!

#62
mihaiLLL

mihaiLLL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 11.10.2004
ma intereseaza daca a luat cineva microsd de 512gb sau 1tb si au fost bune,eu am luat plasa de fiecare data,nu aveau mai mult de 25-20gb!!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate