Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Xiaomi Redmi Note 4X

* * * * * 13 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3989 răspunsuri în acest subiect

#3295
DoruTDK

DoruTDK

    Member with all members in function

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.607
  • Înscris: 30.06.2013
Nu au plătit către Qualcomm dreptul de a folosi quick charge pentru acest model desi procesorul permite, deci nu are.

Oricum, la 250 de ron e pomană curata.
Poate ai noroc maxim și e Global Version cu B20.

#3296
reflavius

reflavius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.181
  • Înscris: 26.01.2007

 m3rishor, on 07 aprilie 2018 - 17:08, said:

Doar telefonul. 250 Ron. Dar nu are quick charge???
O fi al lui @gridor ?!

Editat de reflavius, 07 aprilie 2018 - 17:30.


#3297
m3rishor

m3rishor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.101
  • Înscris: 09.03.2009
Sunt interesat doar de Digi, nici cel fără B20 nu mă deranjează. Prețul a fost cât a fost pt că multă lume le blochează, brickuiesc,etc etc și le dau mai pe nimic...
Nu este sigur :) a lui glidor. Nu arata 10/10.

Editat de m3rishor, 07 aprilie 2018 - 17:30.


#3298
reflavius

reflavius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.181
  • Înscris: 26.01.2007
Dupa imei dat pe privat catre @gridor, vezi tu daca e din ala blocat sau ...., oricum ai face un gest bun sa-i dai de paste vesti de telelfonul "usurat" si nu blocat, etc...poate faci aceat gest, de restul se ocupa cine trebuie !Poate sa nu fie acela, dar ar fi frumos gestul, sigur nu afirma ca e alt imei al lui, decat acela care era de fapt!
Spor la utilizat!

Editat de reflavius, 07 aprilie 2018 - 17:33.


#3299
DoruTDK

DoruTDK

    Member with all members in function

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.607
  • Înscris: 30.06.2013
S-ar putea să-l fi luat de la cineva care nu a realizat ca telefonul poate sa fie mai deștept decât el.

#3300
m3rishor

m3rishor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.101
  • Înscris: 09.03.2009
Nu am ce gest sa fac, telefonul se vede că e utilizat, nu nou.
Omul îl folosise vreo 6 luni sigur, si cum am zis, utilizatorul obișnuit nu își umple capul cu Xiaomi & celelalte, prefera drumul batatorit și sigur. Mno, probabil îl dau soției in locul RN3 MTK deși e încă bun și acela. Nu mă impresionează acest telefon, e sub RN3SD din punctul meu de vedere...(no offence). Și oricum mă joc in alta ligă 😀

#3301
gridor

gridor

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 13
  • Înscris: 19.11.2016
Bineinteles, ca nu ai ce gest sa mai faci din moment ce ai dat 250 RON pe el. Telefonul eu nu l-am primit sigilat cu tipla de naylon. Putea fi unul returnat din nustiu ce motive si atunci se adevereste aprecierea vechimii. Daca mi-ai trimite pe privat din ce oras esti si unul din IMEI cred ca s-ar confirma ca este telefonul meu. Sa-l stapanesti sanatos... dar lucrurile cumparate din surse dubioase la preturi de nimic, nu ai parte de ele... cineva sufera pt. asta. Mai este si cel de sus in care eu cred.

Editat de gridor, 07 aprilie 2018 - 18:18.


#3302
m3rishor

m3rishor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.101
  • Înscris: 09.03.2009

 gridor, on 07 aprilie 2018 - 18:18, said:

Bineinteles, ca nu ai ce gest sa mai faci din moment ce ai dat 250 RON pe el. Telefonul eu nu l-am primit sigilat cu tipla de naylon. Putea fi unul returnat din nustiu ce motive si atunci se adevereste aprecierea vechimii. Daca mi-ai trimite pe privat din ce oras esti si unul din IMEI cred ca s-ar confirma ca este telefonul meu. Sa-l stapanesti sanatos... dar lucrurile cumparate din surse dubioase la preturi de nimic, nu ai parte de ele... cineva sufera pt. asta. Mai este si cel de sus in care eu cred.
nu am absolut nici o obligatie fata de tine, ai si tupeu ca ai postat cele de mai sus. Esti habotnic ? Mergi cu Domnul! (se pare ca iti meriti soarta - vezi ce am ingrosat, citeste si urmatoarele).
In primul rand este cam neverosimil ce afirmi privind întâmplarea nefericita, adevarul cred ca este altul. Dar luam de bun ce zici... totusi tâlharie de acest gen (spray, buzunarit) nu se face in mod obisnuit, de aici si afirmatia mea de mai inainte.
Din ce oras sunt nu te priveste, sunt destui pe aici care ma cunosc, si nu e cazul sa se puna la indoiala seriozitatea mea

#3303
gridor

gridor

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 13
  • Înscris: 19.11.2016
Sunt crestin ca totii crestinii. Eu nu fac polemica cu tine si nici tu ancheta. Nu ma intereseaza din ce oras esti, era o rugaminte... poate puteam da de hot inaintea Politiei. Subiect inchis.

#3304
m3rishor

m3rishor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.101
  • Înscris: 09.03.2009
Daca erai creștin cum zici formulai altfel. Am spus mai sus cateva postări ce aveam de spus în privința provenienței telefonului, eu nu sunt un gunoi cum sunt altii. Dar romanu' până nu își dă în stambă, nu e roman...

Editat de m3rishor, 07 aprilie 2018 - 20:58.


#3305
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.834
  • Înscris: 30.03.2009
Hristos a înviat!
A apărut oficial 9.5?

#3306
Robert13x

Robert13x

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 822
  • Înscris: 01.03.2014
Mai are cineva probleme cu facebook-ul pe ultimul xiaomi.eu ?
A intrebat cineva mai sus de ce vreau miui: pentru ca vreau sa il vand si am gasit pe cineva ..(persoana este o femeie in varsta)

Acum, am o mica problema: nu stiu daca este de la Facebook (aplicatia) sau Miui, dar tot da crash aplicatia de facebook. Sunt sigur ca persoana care vrea sa-l cumpere foloseste mult facebook si nu as vrea sa se simta ca si cum i-am dat "teapa" din cauza force close-urilor..doar aplicatia de facebook si messenger dupa ultimele update-uri fac asa..am citit si mai multe persoane au problema asta.
Am incercat si 9.5.1 si 8.4.4 (developer).

Sugestii ?

Editat de Robert13x, 08 aprilie 2018 - 22:10.


#3307
DarkUser

DarkUser

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 694
  • Înscris: 29.03.2011
9.5.4.0 stable - Facebook a început sa faca figuri si la mine, aceleasi crash-uri!

#3308
arcibal

arcibal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 162
  • Înscris: 09.01.2007

 Robert13x, on 08 aprilie 2018 - 22:08, said:

Mai are cineva probleme cu facebook-ul pe ultimul xiaomi.eu ?
A intrebat cineva mai sus de ce vreau miui: pentru ca vreau sa il vand si am gasit pe cineva ..(persoana este o femeie in varsta)

Acum, am o mica problema: nu stiu daca este de la Facebook (aplicatia) sau Miui, dar tot da crash aplicatia de facebook. Sunt sigur ca persoana care vrea sa-l cumpere foloseste mult facebook si nu as vrea sa se simta ca si cum i-am dat "teapa" din cauza force close-urilor..doar aplicatia de facebook si messenger dupa ultimele update-uri fac asa..am citit si mai multe persoane au problema asta.
Am incercat si 9.5.1 si 8.4.4 (developer).

Sugestii ?
Eu nu am probleme. Am ultimul miui developer,  dar o versiune mai veche de fb. Cred că am sărit de ultimele 2 update-uri de fb. Posibil de acolo sa fie


#3309
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.834
  • Înscris: 30.03.2009
Confirm pb cu FB pe miui eu. Cu stable 9.2 nu am.

#3310
Conservatorul

Conservatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 473
  • Înscris: 26.09.2006
Toate update-urile le am la zi.
Cu Facebook nu am avut nicio problema pana acum,indiferent de versiunea MIUI.
Probleme am avut cu restartarea aleatorie a telefonului,care s-a remediat dupa ce am instalat 9.5.4.0 stable.

#3311
candreifx

candreifx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.878
  • Înscris: 05.06.2013
Bună ziua,
A avut careva problema cu încărcarea? A schimbat careva mufa de încărcare? Cam cât ar costa reparația? La mine ba se încarcă, ba nu. Într-o seara am încercat peste 30 de minute sa îl încarc. Reușeam doar dacă îl închideam dar doar mima ca ia curent, stătea LED-ul aprins și atât.
Mulțumesc!

#3312
Conservatorul

Conservatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 473
  • Înscris: 26.09.2006
Nu am avut probleme de acest gen pana acum si nici n-am auzit pana acum de astfel de problema care sa tina de partea ,,hardware".
Softul este ,,stoc".

Ai root-at cumva telefonul?
Ai incercat alt cablu / incarcator?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate