Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

ESTE OFICIAL: STEAUA A DEVENIT FCSB.

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#73
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Deocamdată este doar la nivel declarativ. Încă nu a schimbat numele oficial. Aseară Gigi a declarat că va câștiga procesul la Curtea Supremă.
Eu ca stelist, voi ține cu Steaua.;) Dacă Gigi nu va reuși să țină numele de Steaua și va rămâne cu FcSB sau FC Sport,etc, o voi "simpatiza" până-n în momentul când echipa Steaua va ajunge în prima ligă.


#74
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Pai ce stelist esti, daca tii cu FCSB pana cand echipa lui Lacatus intra in prima liga si apoi schimbi macazul ? Eu nu sint stelist, dar pentru mine Steaua e FCSB de acum, nu e ca la Craiova, unde The Little Man a pierdut toti jucatorii si si-a pus si primaria (care dadea terenul si probabil sustinea si echipa intr-o anumita masura) in cap.

#75
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Este o diferență în a simpatiza cu o echipă și a "ține"!
  Atâta timp cât patronul spune că nu contează numele, sigla, culorile cum mai pot fi suporterul acelei echipe?! Mai ales că sunt apele tulburi acolo, neștiind exact dacă actuala echipă este continuatoare echipei Steaua. Deocamdată justiția este de partea CSA Steaua.
Ce mă mai leagă acum de echipa lui Gigi este numele, care încă nu a fost schimbat.
Eu voi ține tot timpul cu Steaua. Aceea echipă care va purta numele, culorile( sigla de mai schimbă) și palmaresul ( aici sunt niște contre Gigi și Armată). Toate astea trei merg împreună.
Mă repet, eu încă țin cu echipa lui Gigi pentru că mai are numele și culorile. În momentul când vor deveni, oficial, în acte,FCSB sau Star, etc, nu mai pot fi suporterul lor. Îi voi simpatiza, cum simpatizez pe Barca, Manchester United,OM. Bayer Leverk.,AS Roma,etc. Și asta, doar ca să am un motiv ca să mă uit la Liga1.
Ca mine sunt mulți și de aceea nu se mai duc oamenii pe stadion.
Este destul de complicată situația actuală și unul din vinovați este Gigi, pentru că nu a făcut tot posibilului să se înțeleagă cu Armata. Și Armata are vina ei.



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate