Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

ESTE OFICIAL: STEAUA A DEVENIT FCSB.

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#37
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005

View PostBucifon, on 22 decembrie 2016 - 15:26, said:

Apropo de vorbit prostii, a investit bani sau a imprumutat cu bani clubul Steaua?

A INVESTIT! Ca el zice ca a imprumutat, e partea a 2 a. Profitul clubului tot el l-a gestionat prin terte persoane.

View Postalfa_alfa, on 22 decembrie 2016 - 15:30, said:

Și tu din ce categorie faci parte?

Din categoria celor care nu suporta prostii. Altceva? Crezi ca ai ceva de comentat pe subiect? Sau doar iti place offtopicul?

Edited by Silviudeep, 22 December 2016 - 15:41.


#38
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieşteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
Dacă se mută la Atletico Textila, rupe gura târgului !!!!!!!!! :

#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostSilviudeep, on 22 decembrie 2016 - 15:40, said:

Din categoria celor care nu suporta prostii. Altceva? Crezi ca ai ceva de comentat pe subiect? Sau doar iti place offtopicul?

Voiam să-mi dau seama cam ce fel de persoană ești tu... Și m-am lămurit. Totuși, mă întreb cum de te suporți pe tine însuți...

Edited by alfa_alfa, 22 December 2016 - 15:47.


#40
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005

View Postalfa_alfa, on 22 decembrie 2016 - 15:45, said:

Voiam să-mi dau seama cam ce fel de persoană ești tu... Și m-am lămurit. Totuși, mă întreb cum de te suporți pe tine însuți...

Nu ma intereseaza persoana ta si cu atat mai putin parerea ta. Si eu m-am lamurit din ce categorie faci parte.  Realitatea doare asta este! Astept un post ontopic si inteligent din partea ta.

Edited by Silviudeep, 22 December 2016 - 16:01.


#41
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Măi oameni buni, ați văzut ce ne-a furat arbitrul?!?!....se  mai apropie și Crăciunul!

https://m.youtube.co...h?v=SWfzqsxCaUU



#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostSilviudeep, on 22 decembrie 2016 - 15:52, said:

Nu ma intereseaza persoana ta si cu atat mai putin parerea ta. Si eu m-am lamurit din ce categorie faci parte.  Realitatea doare asta este! Astept un post ontopic si inteligent din partea ta.

Dacă chiar nu te-ar fi interesat, nu ai mai fi răspuns... Dar cum ai zis tu, realitatea doare, asta este!

#43
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
Cred ca problema nasoala este la pierderea brandului, in cel mai bun caz o sa poata vinde locul in divizia A si echipa, adios brand.
Cam asta este diferenta intre a cumpara Viitorul lui Hagi sau Steaua Bucuresti, adevarata steaua bucuresti... nu F.C. Pipera 2.

#44
sailor62

sailor62

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,208
  • Înscris: 28.07.2008
Se pare ca armata vrea reinvierea vechii echipe , are numele,stema,cred ca si stadionul, incepe din liga a4-a si incet-incet ii va atrage si pe fani ,daca vor creste. Daca cumva vor fi destepti si vor da liber si la achizitionarea de actiuni eu zic ca e de bine. Problema e cand ajung in liga1 ca acolo nu e voie cu cluburi departamentale...

semnat
Un fan al fotbalului de altadat'

Edited by sailor62, 22 December 2016 - 17:09.


#45
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
FC Raizboinicii Luminii

#46
romeo2

romeo2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 15.06.2007
fcsb nu e Steaua ce o tot lungiti? Sa-si numeasca profitorul cum o vrea presul si sa ne lase in pace.Pe numele Stelei s-a facut europarlamentar,parlamentar si ce o mai fi fost.

#47
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
Armata a dat cu semantura pe o foaie si deja are un brad de cateva milioane de euro, nu mai zic de stadion si baza sportiva! Asta a fost miza de la inceput...

#48
A-d-r-i-a-n

A-d-r-i-a-n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 849
  • Înscris: 26.09.2014
La Inalta Curte cred ca o sa castige Becali, nu ai cum sa interzici folosirea unui cuvant.

Si nici armata nu o sa primeasca vreun ban pt marca, Steaua a ajuns unde a ajuns datorita lui Becali.

Edited by A-d-r-i-a-n, 22 December 2016 - 17:36.


#49
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
Becali trebuia sa vanda echipa cand a avut ocazia, s-a ales cu un lot de panarame interesate mai mult de bautura, tatuaje, ceva etnobotanice, fotbal joaca doar pe calculator, Fifa.
Cine mai cumpara echipa stiind ca armata si-a facut echipa? ca detine palmarescul, stadionul si toate cele.

Idem Sumi, sa plece in straintate cat mai are cota sus.

Edited by u-k, 22 December 2016 - 17:38.


#50
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 15.06.2014
Din punctul meu de vedere, indiferent ce se va intampla de acum inainte, niciuna din ele nu va mai reprezenta Steaua Bucuresti !

Ca si Stelist, ma declar mahnit de cum merg lucrurile in tara lui Papura Voda !
Pacat ! usor, usor, ne punem singuri pe butuci !
Steaua nu poate exista, fara palmaresul din ultimii 13 ani, asa cum Steaua nu poate exista doar cu palmaresul din 2003 pana in prezent !
In acest moment nu ma mai reprezinta niciuna din echipe! Stiu ca Armata a dat fiinta celei mai frumoase echipe din sufletul meu, dar la fel de bine, tot ei au si distrus-o in prezent, prin actiunile lor !


iar faptul ca urmeaza sa avem un Premier Musulman, spune totul despre cum ne tratam neamul romanesc si cat de josnici am ajuns ! Ne meritam soarta din toate punctele de vedere si tot ceea ce se intampla!  Este de-a dreptul jignitor si ii face pe Vlad Tepes si Mihai Viteazul sa se rasuceasca in mormant la ce-a ajuns neamul asta !

PS: scz de offtopic-ul din ultima parte

#51
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,886
  • Înscris: 01.01.2010
In Romania sunt prea multe stadioane de fotbal si prea multe echipe jenante.
Cat despre Steaua, echipa nu mai exista de mult...

#52
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005
@alfa,ba da, sunt momente cand unui idiot, care duce lipsa de atentie, ii raspunzi ca sa inteleaga. Asa este!

#53
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,906
  • Înscris: 07.11.2006

View Postslai, on 22 decembrie 2016 - 15:22, said:

nu's patronii de vina. mai degraba jucatorii. vedete de mucava.

Ai dreptate.Dar jucatorii sunt adusi de patron,se comporta cum le permite patronul si devin "vedete" pentru ca asa vrea patronul.

View PostSilviudeep, on 22 decembrie 2016 - 15:22, said:


Cu Becali la Steaua, echipa a avut cele mai mari performante de dupa 90. CUm poti sa spui asemenea tampenii? El a ramas azi, alaturi de Hagi printre putinele persoane ce au investit bani in fotbalul romanesc. Deci nu mai vorbi prostii!!

Calmeaza-te.
Te inteleg ca esti fan Steaua respectiv Becali.
Vorbesti de mari performante la Steaua. dupa 1990.
Enumera trei.
De ce-l amintesti aici pe Hagi?N-are nici o legatura cu degeneratu'.

ps.
Poti remarca faptul ca eu nu mi-am permis sa-ti spun ca vorbesti tampenii sau prostii?Multumesc.

#54
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
La emisiunea Fotbal Club juristul CSA, Talpan, a spus că au soluții, în cazul retrogradării echipei FC Steaua în liga4, pentru susținerea noii echipe înființate de CSA Steaua pentru a evolua în liga1. El a cerut pentru noua echipă( CSA St) locul actualei echipe( FCS) în liga1, chiar la FRF.
Chiar dacă CSA-UL este un club departamental și legal nu are voie să dețină un club profesionist, "există soluții juridice și mulți oameni binevoitori care vor "veni" lângă noua echipă"- spusele dnului Talpan.
  După cum am mai spus în postările mele anterioare, deja sunt băieții deștepți care vor prelua un club "curat"( taxe,etc) fără mari "daune" financiare, chiar minimale.
   Nu cred că Talpan este parte din această treabă, el doar fiind vârful de lance, al unora, doar că el nu este conștient. Spre deosebire de alții eu nu am nimic cu acest om. El își face face doar treaba, dar din păcate este folosit de unii.
   Nu știu dacă mulți știu, cum a preluat Gigi echipa. Un lucru este cert, nu el trebuia să preia această echipă, ci altcineva ( erau 2 persoane extrem de cunoscute care au averi impresionate, mai ales că unul dintre ei este fost fotbalist), dar cu banii lui Gigi. Cam cum era la Dinamo în vremea lui Turcu, care era singurul care dădea bani la echipă, iar restul acționarilor uitaseră portofelele acasă!:)
  Tot la Fotbal Club a intrat și Tudorel Stoica, care un război personal cu Gigi, și a spus că vor venii lângă noua echipă mulți dintre colegii lui din Steaua anilor 80. A spus în primă instanță, că a discutat cu ei, apoi, la 3-4 minute,când a fost întrebat de Naum, dacă unul ( din cei 2 cu averi, de mai sus) va veni la CSA, a spus că încă nu a discutat, deși afirmase că discutase cu el.A dat-o după gard. Suspect!;) Pe el se bazează, bănuiesc, și foștii jucători ai acele echipe, care acum doresc o pâine la CSA. Se știe că nu mulți au făcut purici pe la clubul lui Gigi. Din diferite motive. Acest "unul" poate susține fără probleme un club de fotbal, pentru că are destule milioane de euro. Apăruse chiar în Forbes. A avut destule conflicte cu Gigi.



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate