Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

ordinul de ministru (teme pt acasa)

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

 temporarysnooze, on 07 decembrie 2021 - 17:50, said:

Când naiba scăpăm de tâmpenia asta cu teme pentru acasă?! Un copil care sta și șapte ore la școală la 12 ani ce teme să mai facă?! Și părintele care muncește 10 ore șase zile din șapte cu să-l ajute?! Avem copii fără copilărie. Am in caz în familie de copil suprasolicitat dacă ar fi după mine as face plangere profesorilor direct la CNCD; discriminare tată! Temele sunt peste capacitatea lui fizică și intelectuală!

Hai fii serios...daca ar fi real ce scrii tu acolo am fi mai tari decat Coreea de Nord sau alte tari unde chiar se face carte serioasa in scoli.
Si mai las-o si pe aia cu munca 10 ore sambata...ca la fel, daca era asa, eram cei mai tari economic din lume.

#56
chance1

chance1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 26.06.2010
Vă rog, cine știe care este programa de matematică pentru evaluarea națională 2021 2022. N o găsesc niciunde....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate