Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Uniunea Salvati Romania

* * * * - 10 votes
  • This topic is locked This topic is locked
10770 replies to this topic

#10765
oopsminded

oopsminded

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,160
  • Înscris: 28.08.2004

View Postshogun1, on 27 martie 2019 - 17:49, said:


Deci nu știi ce Ă®nseamnă Ă®mprumut, salarii pe datorie. Ești până și pentru echipa halabagiu o dezamăgire.

Ce amuzant e pe net, când habar nu ai cu cine discuți ;) Dap, nu știu ce înseamnă împrumut, m-ai prins.

#10766
Louisy

Louisy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 24.02.2014
Se pare ca ne-am pricopsit cu un troll, asa cum sunt descrisi in topicul deschis azi. Metoda recomandata este ignorarea postarilor si lasat sa urle la luna.

#10767
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009

View Postoopsminded, on 27 martie 2019 - 17:53, said:

Ce amuzant e pe net, când habar nu ai cu cine discuți Posted Image Dap, nu știu ce înseamnă împrumut, m-ai prins.
Să fie ziua mea norocoasă? Dimineață-mi răspunde domnul Niciolicea, acum domnul Orlando chiparosu'? Trebuie să-mi fac o cruce-n calendar...

View PostLouisy, on 27 martie 2019 - 17:56, said:

Se pare ca ne-am pricopsit cu un troll, asa cum sunt descrisi in topicul deschis azi. Metoda recomandata este ignorarea postarilor si lasat sa urle la luna.
N-auzi domnule că-s persoane importante? Posted Image Toma necredinciosu ce ești, ce vrei, să-ți posteze poza cu diploma de la Spiru?

Edited by shogun1, 27 March 2019 - 17:59.


#10768
Louisy

Louisy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 24.02.2014
Revin putin la argumentarea cu "mie iti bani imi iese". Judecata e atat de primitiva incat pare ca are ca tinta numai o baba comunista. Cine are o perspectiva cat de cat poate sa judece astfel:
- cu ce ma ajuta 50 de lei la salariu, daca au blocat doate investitiile pe fonduri europene si imi trebuie 4x4 ca sa ajung acasa, nu am apa si trebuie sa imi fac put si sa imi montez fosa? Acestea ma costa mai mult...
- cu ce ma ajuta 100 de lei la salariu, daca toate destinatiile de relaxare sunt practic inaccesibile pentru ca sunt niste drumuri decente pana acolo si stai 6 ore in trafic? Nu ma relaxez de banii suplimentari...
- orasele sunt prost administrate, nu se mai termina odata metroul, nu sunt sosele ocolitoare, lucrarile de infrastructura blocheaza arterele cate 10 ani... Compenseaza cei 50 lei in plus stresul meu suplimentar?
- etc samd

Raspunsul e ca "merita" daca nu faci nimic din acestea. Adica acel public-tinta ingust, ramas in 1989. Si firmulitele de partid sau care au un stand de gogosi langa sediul de partid si uneori livreaza mici la Căcâna.

View Postshogun1, on 27 martie 2019 - 17:58, said:

N-auzi domnule că-s persoane importante? Posted Image Toma necredinciosu ce ești, ce vrei, să-ți posteze poza cu diploma de la Spiru?
Recomandabil este sa-l lasi sa troleze de unul singur.

#10769
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
La fix referirea la baba comunistă, e după o carte a senatorului USR de Iași Dan Lungu... http://www.elefant.r...bkBnbWFpbC5jb20

#10770
Slick0r

Slick0r

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,014
  • Înscris: 17.12.2005

View Postfum, on 27 martie 2019 - 06:36, said:

Ba să o schimbăm, da nu zicem cum. Din punctul meu de vedere, atunci când crezi că ești Adevărul, Calea și Viața, apoi trebuie să spui multe. Văd că cei câțiva susținători/membri USR de pe topic nu lasă nici cea mai mică umbră de îndoială că USR ar fi Singura variantă pentru România, deși este un fel de UDMR care cântă românește, pe voci, fiecare pe vocea lui. Pe mine m-au pierdut la referendumul inoportun și inutil, unde au dovedit ei ceva, da nu ce așteptam eu, iar acum, din cauza lor, mai trebuie să mai stau și un rând de alegeri acasă, ca să respect o promisiune. Dar de ce nu cântă pentru alții? Luptă pentru normalitate în justiție. Ok, dar asta este o virtute? Pentru asta luptă declarativ și pesedeul, să repare ”ororile” statului paralel. Curios, toți luptă astăzi pentru justiție, chiar și justiția. Deci cam atât? Apoi dragilor, avem un aparat de stat de ținut în spate, iar eu m-am cam săturat să o fac în tot mai puțini dispuși să care, pe măsură ce, totuși, îmbătrânesc. Înțeleg că vreți să-l ajustați, dar marile investiții care se cer oricărei formațiuni care va veni la guvernare, se vor face cu bani, care sunt tot mai scump de împrumutat și tot mai greu de produs; cu ce și cum veți crește România, că din cântări putem și singuri să o facem? Și vedeți ca planul să fie pe termen scurt, că diagrama cu forța de muncă arată jalnic.

Pana una alta, usr alerteaza publicul si blocheaza proiecte/initiative facute de infractori pt infractori. Suntem toti cu sufletul la gura, ce varianta mai buna ai in clipa de fata? presupunand ca nu vrem toti sa ne rezumam la plans in beci cu becul stins si chiar vrem sa schimbam ceva?

#10771
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,340
  • Înscris: 29.07.2013
Discutia, desi interesanta, a pierdut tema topicului.
Propun sa o luam de la capat aici:

https://forum.softpe...e-parlamentara/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate