Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Vizita Japonia ..Tokyo sfârșit de an!

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
Salutare dragi colegi..e cumva cineva pe forum care ajunge în vacanță sau e deja în Japonia..Tokyo dacă e...pana la sfârșitul anului?? As dori sa stiu daca ma poate ajuta cu o problemă..mulțumesc!

#2
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
Colegul lex parca.

#3
Al3xandru35

Al3xandru35

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 30.09.2011
Nu sunt sigur daca ajung in Tokyo si stau pana la sfarsitul anului, dar spune aici de ce ai nevoie.

#4
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,017
  • Înscris: 09.12.2015

 alinator, on 03 septembrie 2016 - 11:22, said:

Salutare dragi colegi..e cumva cineva pe forum care ajunge în vacanță sau e deja în Japonia..Tokyo dacă e...pana la sfârșitul anului?? As dori sa stiu daca ma poate ajuta cu o problemă..mulțumesc!

 crisstonne, on 03 septembrie 2016 - 12:08, said:

Colegul lex parca.
Uite un link spre topicul călătorului 'lex404' http://forum.softped...calator-lex404/
'lex404'  este un ''niponolog''

Întreabă-l și pe 'Al3csandru35'

#5
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Eu nu o sa ma mai duc cativa ani (dupa cum se vede, am alte planuri). Si oricum, e cumva la limita ce vrea el. Mno, ma rog.

#6
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
Mersi colegu lex...nu m-a putut ajuta ca era ocupat...îi mulțumesc pt timpul acordat..pm lui al3xandru35..poate ma ajuta el..

#7
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
Mai e cineva care ajunge pe la sfârșitul anului?? Reușisem să discut cu al3csandru35..Dar nu stiu ce e cu el cs nu mai pot să dau de el...e cineva?? mulțumesc

#8
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
ii 425 EUR dus-intors in Decembrie, 6.12-13.13 cu KLM/ AF din Budapesta (daca stai in vestul Romaniei)
Din Otopeni ii 530 minim cu Aeroflot.

Cu cazarea, AirBnb, hosteluri, etc. Intre timp rezolvi si problema Posted Image

chiar 412 cu AirChina dar escale dubioase

1445 TL = ~425 EUR


400 EUR in ianuarie cu Alitalia si AF. La Alitalia am gasit acum vreo 4 ani aproape la 300 EUR dus-intors...din otopeni!

Attached Files


Edited by lex404, 28 October 2016 - 03:53.


#9
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
Ms...Dar mă gândeam poate mai e cineva..eu sincer lex am copil mic si nu pot pleca..doar pt problema mea...așa poate voi ajunge vreodată în concediu cine stie!! Ms oricum de info...

#10
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
Nu mai e nimeni care ajunge în  jp? Colegul brusc nu mai poate fi contactat..nu stiu ce sa întâmplat.. aștept pe cineva poate s găsește.  Mulțam fain..

#11
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
Deci userul Alexandru35 nu mai răspunde...Nu știu ce are sau de ce nu mai spune nimic...Am vb cu el pe skype să mă ajute cu problema mea..Dar nimic.  E activ pe Softpedia și online pe skype...Dar nu răspunde și nu da nici un semn de viață.. e ciudat de tot de ce nu îmi mai răspunde...Dar in fine...E treabă lui...Cine stid ce o avea??
Acum...Cine îmi poate da un user expert pe parte de modare/rootare/software...Am 2 modele de telefoane japoneze..Și nu reușesc să fac datele pe ele...Nu au opțiune apn că cele normale...Am înțeles că ar merge din soft sa dau drumul și la datele mobile să meargă.. mă poate ajuta cineva cu un sfat?? Mulțumesc anticipat!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate