Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

din cand in cand...dar nu prea des

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
Nae65

Nae65

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 28.02.2005

View Postsunset, on Apr 14 2006, 00:16, said:

Dialogul meu cu natura  :)
Cu puțin efort aveai stâlpi și fire în fiecare cadru...  
Urăsc asta în genul de poze postate de tine...

#56
i2c

i2c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 22.04.2005
Georgette, nu mai vizitasem de multa vreme blogul tau. Pe langa urarea de "La mai mare!", transmit si ceva felicitari! Prefer sa scriu aici toate acestea pentru ca pe blog mi-e dificil sa las cate un comentariu la fiecare post.
Bravos! :)

#57
sunset

sunset

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 12.07.2005
Ionut, multam fain pt urari.

Draga Nae 65 , m-ai pus serios pe ganduri!  Daca scot toate firele cu tot cu stilpii de inalta tensiune din zona Cernica, nu mai urasti "asta in genul de poze postate" de mine? Poate merita sa incerc.  :)   Lasind gluma la o parte ,si pe mine ma deranjeaza teribil firele de inalta tensiune pe care le intilnesti la tot pasul...dar nu trebuie sa facem o obsesie din asta.

#58
void

void

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 06.03.2006

View Posti2c, on Jun 15 2006, 21:38, said:

Georgette, nu mai vizitasem de multa vreme blogul tau. Pe langa urarea de "La mai mare!", transmit si ceva felicitari! Prefer sa scriu aici toate acestea pentru ca pe blog mi-e dificil sa las cate un comentariu la fiecare post.
Bravos! :)
Apropo de aceste cabluri: sunt total inestetice si fac fotografia urbana arhitecturala foarte dificila. Sediile unor banci sau hoteluri devin aproape inaccesibile fara linii aiurea in cadru, si de multe ori nici procesarea nu te mai poate ajuta.
Sincer, nu stiu cum este in orasele din vestul Europei, pentru ca inca nu am vizitat nici unul, dar tind sa cred ca nu asa.

#59
sunset

sunset

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 12.07.2005
In mintea mea, Montmartre-ul trebuia sa fie undeva pe malul Senei. Nu l-am gasit acolo ,era intr-o piatzeta de langa Domul Sacre-Coeur, catedrala  ridicata tocmai pe dealul numit Montmartre. Am incercat sa redau atmosfera de acolo http://ghitagetalifeis.blogspot.com/

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate