Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Barbatii pe trotinete electrice au inceput sa vaneze pokemoni prin bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#73
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,664
  • Înscris: 13.06.2004
Off-topic: e o reclamă la "Pringles" (sau cum le zice chestilor) ălora în care unul de 20 şi ceva de ani îşi face bot de raţă din 2 chipsuri din alea. Că te mai prosteşti singura aşa... mulţi oameni se prostesc, dar că apari într-o reclamă (nu într-un film de comedie) aşa e dovadă că ai la fel de multă minte precum vânătorii de pokemoni!

#74
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,140
  • Înscris: 10.07.2013
Trebuie interzisa circulatia bicicletelor si trotinetelor in orase, comune, sate sau catune.....Posted Image

Edited by xmanyacs77, 31 July 2016 - 14:54.


#75
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

View Postxmanyacs77, on 31 iulie 2016 - 14:53, said:

Trebuie interzisa circulatia bicicletelor si trotinetelor in orase, comune, sate sau catune.....Posted Image
Trebuie incurajata chiar , nu interzisa ; sa scapam de pokemoni !

#76
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,383
  • Înscris: 03.03.2016

View Postxmanyacs77, on 31 iulie 2016 - 14:53, said:

Trebuie interzisa circulatia bicicletelor si trotinetelor in orase, comune, sate sau catune.....Posted Image

Interziceți trotineta și bicicleta ca sa aivă pitipoancele loc cu 4x4

#77
Steetch

Steetch

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,210
  • Înscris: 15.09.2015

View PostFriskey, on 28 iulie 2016 - 19:26, said:

Hipsteri fara ocupatie. Daca ar fi avut serviciu de la 8 la 16 credeti ca le mai ardea de prostii d'astea?

Da.

View Postproxtu, on 29 iulie 2016 - 10:56, said:

Wow. Deci 3 oameni care joacă un joc sunt lobotomizați ? Sper că tu ești om serios și nu te relaxezi, doar muncești și, în timpul liber, mai citești din Micul Prinț.

Jocul asta distrage atentia pana la a pune in pericol viata.

#78
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
si ce-i rau in asta?

#79
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Si eu m-am plimbat pe E-Twow, si e chiar fain.
Cand am vazut primul adult pe trotineta acum cativa ani si eu am inceput sa "zambesc" la el..
Insa cu timpul mi-am dat seama ca nu e nimic de ras. Este un vehicul simplu cu care circuli intr-un oras sufocat de masini.

E mai practica decat bicicleta pentru ca o poti lua lejer dupa tine oriunde fara sa nu comenteze nimeni... la cum se fura bicicletele in ziua de azi, nu-i de mirare...
Cu o trotineta nemotorizata pe un drum relativ ok, adica sa nu urci dealuri abrupte, ai cam 15kph. De vreo 3-4 ori mai rapid decat mersul pe jos. Cu un E-Twow prinzi 25kph, adica de 5-6 ori mai rapid decat mersul pe jos. Why not?

EDIT:
Acum sa fiu on topic si legat de pokemoni... mereu au fost virale trecatoare.... Cristi, Pokemon, Ice Bucket Challange, si multe altele... au fost, si vor urma... Sa considerati pe cineva bolnavi ca se distreaza intr-un mod pe care voi nu-l intelegeti, cred ca mai de graba voi sunteti bolnavii...
Poate si strabunicii vostrii va considera bolnavi faceti sex inainte de casatorie...

Si sa fac o completare sa nu ziceti ca le iau partea fiindca sunt "de-al lor", nu, nu am luat parte la niciunul din viralele de pana acum... Pokemon Go l-am incercat doar sa vad cum este, am jucat 10 minute si aia a fost tot....

Edited by AndyM, 05 August 2016 - 11:56.


#80
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,044
  • Înscris: 26.04.2007
asta ar fi un mod superb de deplasare....
pacat ca lumea este reticienta si mai pacat ca este asa de scump.
Este la inceput tehnologia la noi in tara, insa estimez ca in 2 ani
totul se va schimba legat de trotinetele electrice.

Pe de alta parte este o metoda sa mai iesi in lume si sa mai cunosti si pe altii...
Uitam sa socializam de multe ori in viata reala, preferam confortul tastaurii si al monitorului.

#81
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Va fi trecator pt ca nu exista niste reguli clare.Atat timp cat nu se verifica macar viteza batailor inimii si faci 3 km intr-un min iar bataile inimii sunt de 80 pe min nu se poate numi joc.

#82
ipopovici11

ipopovici11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,547
  • Înscris: 06.06.2015

View PostAndyM, on 05 august 2016 - 11:49, said:

Acum sa fiu on topic si legat de pokemoni... mereu au fost virale trecatoare.... Cristi, Pokemon, Ice Bucket Challange, si multe altele... au fost, si vor urma... Sa considerati pe cineva bolnavi ca se distreaza intr-un mod pe care voi nu-l intelegeti, cred ca mai de graba voi sunteti bolnavii...


Nu cred ca-i face nimeni bolnavi. Poate doar mai...prostuti asa...
Si sincer, pe  mine ma distreaza tendinta asta spre imitare:am vazut ca ala-si toarna gheata in cap, hai si eu. Poate gresesc, dar oamenii care imita ca papagalul tot ce vad nu imi par prea inteligenti. Spiritul de turma.

Edited by ipopovici11, 06 August 2016 - 12:35.


#83
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
Lăsați selecția naturală să își urmeze cursul. Cu cât mai mulți pokemon-hunteri loviți de tramvai, cu atât lumea e mai curată și aerisită :lol:

#84
marrrius

marrrius

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 149
  • Înscris: 22.06.2016

View PostKevlar111, on 30 iulie 2016 - 21:50, said:

Maxim! =))) Ce-ai fumat mancati-as?!


eram atat de spart incat am gasit acum topicul :lol:

pentru prima data

#85
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009

View Postcobi1, on 31 iulie 2016 - 15:02, said:

Trebuie incurajata chiar , nu interzisa ; sa scapam de pokemoni !
Ii facem pliznoti...

#86
Pengoon

Pengoon

    Ударник

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,939
  • Înscris: 11.06.2003

View PostLowrider, on 28 iulie 2016 - 18:19, said:

Sunt barbati 3,14zdificati, e plina Europa de Vest de ei. Saptamana trecuta imi asteptam sotia sa iasa de la serviciu (una din "binefacerile" importarii de ciori e ca nu mai poate circula singura noaptea prin oras, trebuie sa bat 40km dus si 40 intors ca s-o iau de la munca cand lucreaza pana tarziu) si 3 lobotomizati d-astia s-au oprit si stateau cu telefoanele indreptate spre masina mea. In prima faza am crezut ca fac poze si am vrut sa ies la ei sa-i intreb de sanatate, dar intamplarea a facut ca tocmai citeam cum actiunile Nintendo au crescut ca Fat-Frumos si i-am lasat in pace. Ma intrebam numai daca pokemonul era langa masina mea sau era intre volan si scaun Posted Image
io am prins unu pe scanul sefului la lucru. :huh:
avusem io o presupunere ...

#87
djl

djl

    Smrt faąizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,664
  • Înscris: 13.06.2004
Auzisi acum 2 zile la radio reclama la inchiriere sau vanzare trotinete electrice? Oare o oferi bonus si oua de pokemoni?   :D

#88
Pengoon

Pengoon

    Ударник

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,939
  • Înscris: 11.06.2003
daca-i electrica, mere cu pikachu.

#89
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
mi-am luat trotineta merg cu ea la servici. ruleaza fin

#90
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
ruleaza, ruleaza... dar nu-i trotineta... si deja se observa efectele... "servici"

dupa ce va trece nebunia cu pokemonii, o sa fie invazie de trotinete pe OLX :)

Edited by Nero-d, 12 August 2016 - 07:21.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate