Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

cine foloseste payoneer ca modalitate de plata ?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Ina.Click

Ina.Click

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 09.07.2007
Mi-a ajuns cardul, dar tot recitind sute de plangeri de anul asta si din jumatatea lui 2016 cea mai recenta, parca nu-mi vine sa-l folosesc. Anyone, cu experienta reala de primit plati prin Payoneer?

Merci.

#20
andr3y_69

andr3y_69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 11.06.2006
Folosestel cu incredere.
Eu il am de o jumatate de an si singurul dezavantaj al lui e ca nu pot sa efectuez plati online cu el.
La ATM sau la comerciant nu am avut nici o problema.

#21
Ina.Click

Ina.Click

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 09.07.2007
Multumesc pt raspuns.

Primit si sume mai maricele? Vad ca la astea sunt majoritatea plangerilor - spun ca atat timp cat au primit sume mici a fost ok, cand sa incaseze ceva mai serios... pac, blocat.

#22
snikysniker

snikysniker

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.04.2016

View PostAnn0nyym0us, on 03 mai 2016 - 15:48, said:

Nu e deloc pentru site-uri obscure. Eu il folosesc pentru Fiverr, pentru ca, desi are optiune si de withdrawal prin paypal, prin Payoneer primesc banii in cateva ore in contul bancar si singurul comision indiferent de suma retrasa este de $3.

Folosesc si eu Fiverr si m-am saturat de Paypal ca metoda de retragere a banilor. Poti sa imi spui cum te descurci cu Payoneer? Ai atasat un card din tara, ti-ai luat card de la ei? Caut informatii despre ei asa ca orice detaliu este important pentru mine. Multumesc

#23
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Tocmai ce-am renuntat la Fiverr, acum vreo 2 saptamani. Am decis ca e prea mare comisionul ca sa mai merite. Am atasat un cont bancar din RO, si cam atat. N-am avut niciodata probleme cu platile.

#24
snikysniker

snikysniker

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.04.2016

View PostAnn0nyym0us, on 09 martie 2018 - 12:30, said:

Tocmai ce-am renuntat la Fiverr, acum vreo 2 saptamani. Am decis ca e prea mare comisionul ca sa mai merite. Am atasat un cont bancar din RO, si cam atat. N-am avut niciodata probleme cu platile.


Poti te rog sa detaliezi? Foloseai Payoneer cu Cardul lor Mastercard sau cum? Eu folosesc Paypal si retrag practic dolari pe un cont din Ro unde comisioanele sunt extraordinari de mari avand in vedere ca nu exista posibilitate sa retrag dolari si conversia mi-o fac ei la ce curs vor si pierd foarte multi bani.

#25
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Dupa cum am zis, am atasat un cont bancar. Nu un card.

Nu am observat alt comision in afara de cel de $3. Dar asta e valabil doar pentru Fiverr.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate