Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Lenovo Vibe S1 Lite

- - - - -
  • Please log in to reply
117 replies to this topic

#37
swordfish77

swordfish77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 10.07.2008

View Postfloricel, on 04 octombrie 2016 - 05:54, said:

Nu înțeleg unde bati. Daca tu nu te-ai informat/documentat in prealabil, ce vina are telefonul? si mai ales nu inteleg deloc ce ai vrut sa ne spui....
In traducere insemnand ca merita sa faci un efort sa nu ai batai de cap... Lectie invatata!

#38
Edgar81

Edgar81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 11.12.2006
Imi puteti spune, va rog, daca pot face asociere intre contacte si simuri? Adica sa apelez anumite numere de pe un sim, altele de pe celalalt sim.

Multumesc!

#39
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008
Mergi la "gestiune sim" si in setari generale, ai " asociere contacte".

#40
bh23sip

bh23sip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 19.11.2013
Servus de la depanare Cum este de promit? Ca a trebuit sa trimit tel în Servus ca nu funcționează microfonul.

#41
bh23sip

bh23sip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 19.11.2013
Service scuze a intervenit corectarea automata de pe telefon

Depanero

#42
Uimeste-ma

Uimeste-ma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 04.08.2014
Am achizitionat acet model de telefon de la Digi. Va spun ca m-a incantat placut inca din prima zi, il am de o saptamana si nu-i gasesc defect. Unii zic ca materialele din care e facut sunt ieftine, probabil, dar el functioneaza super bine, nu cred ca poti cere mai mult de la un telefon. Tata si-a luat acum un an lenovo si m-a incantat aceasta firma. Apelati cu drag, nu se poate compara cu allview, care este o gluma proasta pe piata. Lenovo vad ca are telefoane la preturi destul de decente, chiar apropiate de allview, dar nu se pot compara. Am avut si samsung si iphone 5, dar lenovo asta chiar m-a surprins

#43
andreizr1

andreizr1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 14.01.2009
Am si eu 2 săptămâni cu acest telefon si sunt extrem de mulțumit. Se mișcă impecabil. Singurul minus ar fi autonomia bateriei. La utilizarea intensă abia tine 1 zi.

#44
Uimeste-ma

Uimeste-ma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 04.08.2014

View Postandreizr1, on 30 octombrie 2016 - 07:47, said:

Am si eu 2 săptămâni cu acest telefon si sunt extrem de mulțumit. Se mișcă impecabil. Singurul minus ar fi autonomia bateriei. La utilizarea intensă abia tine 1 zi.

L-ai achizitionat pe alb sau albastru? Mie mi l-au adus pe albastru si cred ca e mult mai dragut pe alb...

#45
bh23sip

bh23sip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 19.11.2013
Mi s-a schimbat placa de baza ,se aude mai bine puțin in convorbiri,dar pe viber sau ehatsapp se aude perfect. Pot face ceva din setări sa se audă la fel și in convorbiri?

#46
DOL28

DOL28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 26.08.2011
Buna tuturor,

va rog sa ma ajutati si pe mine cu o informatie(cat mai repede):ce sa aleg Lenovo k6 sau Lenovo vibe s1lite??? multumiri

#47
HYAT30

HYAT30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 07.05.2009

View PostDOL28, on 18 noiembrie 2016 - 14:25, said:

Buna tuturor,

va rog sa ma ajutati si pe mine cu o informatie(cat mai repede):ce sa aleg Lenovo k6 sau Lenovo vibe s1lite??? multumiri

Lenovo K6......parerea mea

Edited by HYAT30, 18 November 2016 - 15:56.


#48
DOL28

DOL28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 26.08.2011

View PostHYAT30, on 18 noiembrie 2016 - 15:54, said:

Lenovo K6......parerea mea
Asta am comandat. il primesc in cateva zile. multumesc frumos.

#49
HYAT30

HYAT30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 07.05.2009

View PostDOL28, on 19 noiembrie 2016 - 14:09, said:

Asta am comandat. il primesc in cateva zile. multumesc frumos.

Cere sa iti vina prin curier, vine mai repede, eu l-am primit in 8 zile
Sa te bucuri de el, e bestial telefonul

Edited by HYAT30, 19 November 2016 - 14:37.


#50
shoby_man

shoby_man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 19.01.2007
A incercat cineva sa introduca pe Lenovo vibe S1LITE soft-ul de camera de pe cel de la s1 simplu are optiunea de a face ceva modificari la poze destul de interesante

#51
neluspritz77

neluspritz77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 08.07.2014
Salutare . posesor al acestui telefon din luna august. Azi 23.11 ridicat a doua oara din service. Cam la o luna schimbat placa de baza . A doua pana acum, sper ultima. Totusi se misca exceptional baietii de la Depanero. Depus in service pe 21.11 iar pe 22.11 la pranz ,deja aparea ca produs reparat. In rest multumit. Fiecare sa traga concluzii

#52
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016
Intreb si eu aici, poate ma ajuta cineva.
Nu ma hotarasc intre Lenovo vibe S1 lite, Lenovo K6 si Xiaomi redmi note 3 pro. Vad ca intre S1 Si K6 pare sa fie k6. Ce fac cu Xiaomi?
Multumesc.

#53
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
La Xiaomi Redmi Note 3 Pro instalarea unui alt ROM ( pentru ca ala preinstalat are unele probleme) s-ar putea sa iti dea batai de cap. CIteste topicul ala inainte

Xiaomi este cel mai bun dintre cele 3, daca luam strict partea de hardware. La software au tot felul de probleme.
Poti sa alegi K6-le sau Xiaomi dar vei avea ceva de lucru si nici atunci nu e sigur ca il faci impecabil.

Edited by MembruAnonim, 23 November 2016 - 18:32.


#54
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016

View PostMembruAnonim, on 23 noiembrie 2016 - 18:27, said:

Xiaomi este cel mai bun dintre cele 3, daca luam strict partea de hardware. La software au tot felul de probleme.
Poti sa alegi K6-le sau Xiaomi dar vei avea ceva de lucru si nici atunci nu e sigur ca il faci impecabil.
Multumesc pentru raspuns. Am intrebat de xiaomi pentru ca mi-a venit raspuns de la un site la care facusem cerere de anunt, si care mi-l vinde la pret de black friday, 649.90, daca fac comanda astazi. Nu stiu ce sa fac.

Edited by menaloty, 23 November 2016 - 18:35.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate