Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 

Lenovo Vibe S1 Lite

- - - - -
  • Please log in to reply
117 replies to this topic

#73
madutzu25

madutzu25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 07.10.2013
ce recomandati intre acest telefon si Samsung j3 din orferta digi? Multumesc

#74
livcro

livcro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 21.03.2007
Lenovo..dar il gasesti mai ieftin pe net decat la Digi..cu 100-150 lei.

#75
zamorano1977

zamorano1977

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.04.2014
Salut,
As dori sa ma ajute cineva cu restaurarea iconitei pentru Foto/Camera, cred ca am sters-o din gresealaPosted Image .
Nu vreau sa resetez telefonul la setarile din fabrica.
Va rog sa ma ajutati.

#76
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,742
  • Înscris: 05.11.2008

View Postzamorano1977, on 10 februarie 2017 - 14:46, said:

Salut,
As dori sa ma ajute cineva cu restaurarea iconitei pentru Foto/Camera, cred ca am sters-o din gresealaPosted Image .
Nu vreau sa resetez telefonul la setarile din fabrica.
Va rog sa ma ajutati.
Nu poti s-o stergi decat din pagina launcherului, dar o gasesti in "aplicatii" si o poti aduce inapoi pe care pagina doresti.

#77
AweSoMee

AweSoMee

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.02.2017
Vă salut! Cine mă ajută să pun și eu simul în telefon? Pur și simplu bag o cheiță în aceea găurică pentru sim și nu se deschide !!!

#78
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
Vezi postul #59

Edited by arg, 15 February 2017 - 08:54.


#79
AweSoMee

AweSoMee

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.02.2017

View Postarg, on 15 februarie 2017 - 08:52, said:

Vezi postul #59
Dacă mai împing puțin găuresc telefonul...Dintr-un oarecare motiv nu merge...

#80
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uXqo3geQOfI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#81
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016
Si pune telefonul pe masa cand apesi, nu-l tine in mana. Apasa drept, perpendicular pe planul telefonului.

#82
madutzu25

madutzu25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 07.10.2013

View Postlivcro, on 06 februarie 2017 - 05:50, said:

Lenovo..dar il gasesti mai ieftin pe net decat la Digi..cu 100-150 lei.


Salut. Am luat pana la urma Lenovo k6 cu voucher de 140lei

#83
cichity

cichity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 887
  • Înscris: 18.03.2007
Dupa ce am prelungit toate serviciile la rds,am ales sa iau acest telefon la 420 de lei.dupa o experienta trista cu un philips x586 pe care l-am returnat dupa o zi,am ales sa iau lenovo.sper sa nu regret.astept sa vina la comanda.

Edited by cichity, 15 February 2017 - 20:05.


#84
AweSoMee

AweSoMee

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.02.2017

View Postarg, on 15 februarie 2017 - 10:57, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uXqo3geQOfI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Am reușit în cele din urmă să îl deschid. Nu știu de ce dar trebuie împins incredibil de tare,trebuie aproape găurit telefonul...Oricum,mulțumesc pentru răspunsuri !

#85
PACSA

PACSA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 07.06.2013
Foarte putine postari. Inseamna ca sunt putine utilizatori sau nu sunt probleme.

#86
cichity

cichity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 887
  • Înscris: 18.03.2007
probleme sunt,il am trimis la depanero de 8 zile,niciun semn deocamdata.problema a fost la casca,volum incet.am citit recenzii foarte proaste despre depanero,sper sa nu se confirme si la mine.

#87
PACSA

PACSA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 07.06.2013
Da intr-adevar am gasit si eu cateva minusuri. Senzorul de proximitate nu isi face treaba tot timpul, vibratiile butoanelor fac zgomot (pe telefonul nevestei nu apare acest zgomot :(), iar camera de 13 + 8 mpx este o gluma proasta, poate 5 + 2 mpx :(. Pacat, pt ca se misca foarte bine, ruleaza orice aplicatie fara probleme, se aude foarte clar. Putea sa fie un telefon foarte bun.

#88
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,196
  • Înscris: 08.12.2006
Niste rahaturi de telefoane.....am Vibe X3, care cica ar fii considerat ceva de top....un rahat de telefon, un. lag IMENS , se blocheaza frecvent,uneori  data nici nu pot raspunde la apel deoarece nu se aprinde ecranul si nici nu il pot debloca ( Android 6 , , fara modari si alte minuni pe el, este exact cum a venit de la producator, cu totul updatat la zi)....intr-un cuvant...NU recomand sub nicio forma Lenovo

#89
PACSA

PACSA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 07.06.2013
Nu sunt rahaturi, sunt modele de clasa medie, care bineinteles nu sunt perfecti, altfel cum s-ar vinde alea din clasa premium. Dar si eu sunt dezamagit, pt ca acest vibe s1 lite este un model foarte bine reusit la pretul lui, singurul minus foarte mare este camera de "13 mpx" care este o minciuna, nu cred ca are mai mult de 5mpx.

#90
cichity

cichity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 887
  • Înscris: 18.03.2007

View PostPACSA, on 17 aprilie 2017 - 18:27, said:

Nu sunt rahaturi, sunt modele de clasa medie, care bineinteles nu sunt perfecti, altfel cum s-ar vinde alea din clasa premium. Dar si eu sunt dezamagit, pt ca acest vibe s1 lite este un model foarte bine reusit la pretul lui, singurul minus foarte mare este camera de "13 mpx" care este o minciuna, nu cred ca are mai mult de 5mpx.
stai calm,nu sunt singurii care umbla cu minciuna cand vine vorba de camera.am avut un oneplus one,dealtfel un super telefon(la vremea lui)aceasi poveste,camera 13 mpx,o mizerie.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate