Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Hotel Evrika Beach Club

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
AlinaFulg

AlinaFulg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 27.03.2009

View Postobionekenobi, on 01 martie 2016 - 20:07, said:

A nuuuu nu din cauza ta. Nevasta tot aude de la colege de servici: vai draga am fost la bulgari 2500 ron nu stiu cite nopti all inclusive  a fost fain etc dar nu mentioneaza ca a fost in extrasezon sau alte dezavantaje care sigur exista. Ca o paranteza tot colega aia se lauda ca plateste iarna la "vila" in popesti leordeni gazele 100 ron pe luna asa ca nu prea pun eu baza pe ce spune acea madam.

Pina la urma am cazut deacord cu nevasta ca noua ni se potriveste ceva gen gazda cu acces la bucatarie, sa-mi pot face o cafea pe gustul meu dimineata, sa-i pot face un lapte cu cereale copilului seara etc. De miine reiau cautarile ca acum sint pe telefon si nu e asa usor de scris

Va pot spune ca am fost de mai multe ori in Bulgaria, in Sunny Beach si Nisipurile de Aur. Am ales sejur fie la inceput de iulie fie la sfarsit de august cand preturile nu mai sunt asa de mari. In Sunny Beach am stat in 2011 la Hotel Lion cu demipensiune, trei adulti , 7 nopti cu 360 Euro iar in 2014 la Hotel Ivana Palace tot cu demipensiune din 25 august, 260 Euro pentru trei adulti . In anul 2010 am mers in Nisipurile de Aur, all inclusive, 5 nopti pentru trei adulti din 5 iulie pana in 10 iulie, Hotel Excelsior, 320 Euro . Deci se poate si mai ieftin, nu cu 1200 Euro. Peste tot conditiile au fost foarte bune, camere mari, piscina, mancare bufet suedez. Anul trecut am mers în Eforie Nord la Complex Steaua de mare, sase nopti, all inclusive, cazare in apartament trei adulti, 4.000 lei, destul de mult, conditii decente, mancare buna dar statiune imbatranita, mie nu mi-a placut.
Sunny Beach este preferata mea dintre toate statiunile din  Bulgaria, daca o sa mergeti o sa va placa. Vedeti ca si în Nisipurile de Aur sunt hoteluri care au si apartamente cu bucatarioara, spre exemplu Green Park care pare ok., ofera all inclusive iar cred ca sejurul din 16 august va ajunge undeva la 400 Euro pentru 7 nopti. Vacante inspirate, va doresc!

Edited by AlinaFulg, 01 March 2016 - 20:38.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate