Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Cu ce posturi TV vor înlocui operatorii de cablu și satelit posturile Antena Group după încetarea emisiei?

- - - - -
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#19
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Ei zic. NU NOI. Ați înțeles? Au pus cronometrul ce indică încetarea emisiei. Că vor emite peste 4 ani, peste 40 de zile, peste un an, două zeci de ani etc., nu contează, contează faptul că ei zic că peste 4 zile nu vor mai emite. PUNCT. EI ZIC. PUNCT.

#20
dic_star79

dic_star79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,600
  • Înscris: 09.01.2008
Pe bune ? Mai exista cele 5 canale menționate ? Eu unul nu o sa simt lipsa celor 5 canale !

#21
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Așa se pare.

#22
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View Postmegafanro, on 15 februarie 2016 - 21:31, said:

Ei zic. NU NOI. Ați ĂŽnțeles? Au pus cronometrul ce indică ĂŽncetarea emisiei. Că vor emite peste 4 ani, peste 40 de zile, peste un an, două zeci de ani etc., nu contează, contează faptul că ei zic că peste 4 zile nu vor mai emite. PUNCT. EI ZIC. PUNCT.

Este 'nasol' ca pana acum nu ai inteles ca aia sunt niste mari mincinosi. Poti sa ma crezi , eventual , pe mine daca iti zic ca am cancer, dar sa ii crezi pe aia, care au dovedit de mii de ori ca sunt mincinosi, nu ai scuze.

Edited by pasilla, 15 February 2016 - 21:38.


#23
AgroAlex

AgroAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 05.05.2015

View Postipopovici11, on 15 februarie 2016 - 21:04, said:

Foloseste cu incredere telecomanda.

Ar fi foarte frumos sa se inchida toate posturile care promoveaza incultura si drojdia societatii, cu emisiunile si show-urile lor de 2 bani.
Si nu neaparat unul care s-a ocupat cu demascarea unor mizerii ale unor politruci aflati pe la putere.

Crede-ma ca o folosesc. Problema e ca altii nu o folosesc si cred toate balariile pe care le debiteaza Gadea&Co. Ei trateaza cu dubla masura orice, daca e prins unu' din gasca Basescu, e infractor direct, sa i se confiste tot, etc., daca e prins unul din gasca PSD, prieteni ai Antenelor, atunci exista prezumtia de nevinovatie, exista abuzuri, exista orice scuza. Scuza-ma, cum sa iei de bun ceva ce auzi/vezi la ei?
In afara de A3 cu balariile ei, restul posturilor din Intact, numai mizerii cu pleava din tara asta.

#24
blasterzz

blasterzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2006
Oare unde o sa mai pupe Badea si Gadea in partea dorsala .. pe Voiculescu, clar aici e mana lui Basescu !! Orice alta mizerie decat Antena 3 e buna.Sper sa inchida si cacatos show ala.

#25
CONSTANT1708

CONSTANT1708

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 21.04.2007
Lasati baietii frumosi si liberi ,cu 20.000 de postari sa le inchida pe toate.
Sa ramana guvernul meu,partidul meu,televiziunea mea,organele mele.
Praful s-a ales de tara asta dupa 15 ani de democratie autentica :Constantinescu / Basescu.
La mai multi bani pentru postari care trebuiesc.

#26
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012

View PostAgroAlex said:

Tu crezi ca vor inceta emisia? Ar fi prea frumos daca ar fi adevarat Posted Image
Jos pălăria pentru postarea asta!

#27
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postpasilla, on 15 februarie 2016 - 21:37, said:

Este 'nasol' ca pana acum nu ai inteles ca aia sunt niste mari mincinosi. Poti sa ma crezi , eventual , pe mine daca iti zic ca am cancer, dar sa ii crezi pe aia, care au dovedit de mii de ori ca sunt mincinosi, nu ai scuze.
Eu am înțeles acum 20 de ani pentru ce a fost creată latrina, dar trebuie să înțelegeți și voi că există un Regulament. În cazul în care aplic o sancțiune veți zice că este cenzură. Am pus explicația și punct.

#28
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,846
  • Înscris: 07.07.2009
Nu o sa dispara canalele astea doar pentru ca unii asa vor. Eu pur si simplu sar peste ele si gata, nu ma deranjeaza cu nimic daca ele exista. Nu urmaresc jumatate din grila operatorului de cablu tv dar poate unii se uita deci eu nu am dreptul sa cer nici desfiintarea nici eliminarea lor, imi pot spune parerea si atat. Daca poporul se uita la asa ceva atunci asta e. poate se vor trezi dupa multi ani desi ma indoiesc. Canale proaste mai avem destule si nici macar nu sunt romanesti.

#29
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,386
  • Înscris: 01.12.2001
De ce nu vor emite? (am plecat 2 saptamani din tara si nu stiu nimic).

#30
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postdorin_2k, on 15 februarie 2016 - 22:07, said:

De ce nu vor emite? (am plecat 2 saptamani din tara si nu stiu nimic).
Așa zic ei: http://forum.softped...zile-de-emisie/

View PostKalman2007, on 15 februarie 2016 - 22:06, said:

Nu o sa dispara canalele astea doar pentru ca unii asa vor. Eu pur si simplu sar peste ele si gata, nu ma deranjeaza cu nimic daca ele exista. Nu urmaresc jumatate din grila operatorului de cablu TV, dar poate unii se uita deci eu nu am dreptul sa cer nici desfiintarea nici eliminarea lor, imi pot spune parerea si atat. Daca poporul se uita la asa ceva atunci asta e. poate se vor trezi dupa multi ani desi ma indoiesc. Canale proaste mai avem destule si nici macar nu sunt romanesti.
Subscriu în totalitate. Eu îi vreau în H.D. Atâta vreau. Vreau Stârvurile să le văd în H.D. 720 p. Am dreptul acesta?

Edited by megafanro, 15 February 2016 - 22:14.


#31
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,846
  • Înscris: 07.07.2009
Poate ca ei vor emite primii in UltraHD si de aceea au asteptat atata sa se ieftineasca echipamentele :D

#32
banculescu

banculescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 04.10.2014
ma si miram sa dea faliment asa un grup mare.

in plus nu se declara asa repede fa;limentul vezi astra;

#33
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Sunt de acord cu tine. Încă mai vreau TNT HD și AMC HD. Bine. Vreau multe posturi TV Premium cu emisia în H.D. Abia aștept HBO 2 HD. Posted Image

View PostKalman2007, on 15 februarie 2016 - 22:15, said:

Poate ca ei vor emite primii in UltraHD si de aceea au asteptat atata sa se ieftineasca echipamentele Posted Image


#34
Swagger

Swagger

    "Commit your task to memory, then do your job."

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,171
  • Înscris: 26.12.2013
[ https://i.imgur.com/JYwK5I6.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Live din studioul Antenă Șhău.

#35
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postbanculescu, on 15 februarie 2016 - 22:16, said:

ma si miram sa dea faliment asa un grup mare.

in plus nu se declara asa repede fa;limentul vezi astra;
Nu este vorba de faliment.

#36
bietu

bietu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.03.2008
Nu vor fi inlocuite pentru ca emisia nu se va intrerupe.

Edited by bietu, 15 February 2016 - 22:27.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate