Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...
 Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 

Center Living (Unirii)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
DanielLungu16

DanielLungu16

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 31.01.2016
Salut,

Ce stiti despre blocul Center Living de pe Calea Calarasi?
Nu reusesc sa gasesc mai nimic despre el.
Arata relativ bine, dar nu sunt structurist si nici multe cunostinte despre asa ceva nu am.

#2
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Unde este pe călărașilor mai exact?

#3
AndreeaAndrusca

AndreeaAndrusca

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.02.2016
Buna Daniel,

Referitor la proiectul Center Living pot sa te ajut eu, Coldwell Banker Unirii, agentia in cadrul careia activez, reprezinta in exclusivitate acest proiect. Propun sa stabilim o intalnire chiar la proiect si iti voi oferi toate detaliile care te intereseaza, inclusiv detalii despre structura si constructie.
Iti stau la dispozitie, numarul la care ma poti contacta este: 0747 112 465.

O zi frumoasa, Andreea.

#4
DoctorStomatolog

DoctorStomatolog

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.05.2016
M-am inscris special pe forum pentru de mai sus. Sunt interesata de bloc dar informatiile pe care le-am primit nu sunt suficiente.
Daniel, tu ai facut rost de informatiile de care erai interesat?
Din pacate despre blocul asta nu vorbeste nimeni pe nicaieri pe internet.
Blocul ar fi aproape de final dar se tot amana vanzarea apartamentelor. Au inceput cica sa circule totusi contracte de rezervare si am cerut sa vad si eu unul. SURPRIZA Posted Image  e ca dezvoltatorul nu isi asuma nici o raspundere ! Se poate razgandi oricand fara despagubiri asa ca nu prea e cine stie ce contract de rezervare Posted Image ... Daca te trezesti peste cateva luni ca dezvoltatorul s-a razgandit atunci ai ramas si fara casa si cu banii blocati atatea luni Posted Image . E vorba de 5000 de euro (nu mai stiu daca cu tva sau fara) suma e relativ normala (cel putin mi-o permit cu bugetul alocat sa zicem) dar nimeni nu vrea sa arunce bani pe fereastra sa fim seriosi

Edited by DoctorStomatolog, 08 May 2016 - 23:14.


#5
DanielLungu16

DanielLungu16

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 31.01.2016
Buna,

Din iarna era "aproape de final".
E dubios ce gasesti pe internet (http://www.evz.ro/ra...sti-738099.html).
Suna totusi pe AndreeaAndrusca. Daca e profi o sa dea informatiile corecte si nu ce vrea dezvoltatorul sa auzi.
Treaba cu rezervarea de care spui e ca dezvoltatorul te tine agatata pentru cand apare altul cu mai mult malai apoi iti da banii inapoi si te lasa cu ochii in soare fara vreo despagubire macar. MARE ATENTIE LA TEPE!
Ai rezervarea sao postezi? Ar trebui sa sesizezi neregulile sa poata vedea si altii ce se intampla pe piata romaneasca.

#6
AndreeaAndrusca

AndreeaAndrusca

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.02.2016
Buna ziua,

Reiterez cele scrise si in mesajul anterior, va stau la dispozitie pentru orice informatie/lamurire in ceea ce priveste proiectul Center Living (Str. Romulus 38).
Contactul meu este: 0747.112.465, astept cu interes telefonul dvs.

Multumesc, Andreea Andrusca.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate