Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 

Buletinul Insolvențelor BPI

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
inius

inius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 02.02.2011
Unde și cum pot citi ceea ce se numește „Buletinul Insolvențelor”? De fapt ce e ăsta - o revistă scoasă de Registrul Comerțului, sau ce naiba?...

Edited by inius, 22 January 2016 - 19:47.


#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

Quote

Serviciile BPI "Buletinul Insolvenţei on-line", "Sumar număr BPI" şi "Persoane publicate în BPI" sunt disponibile doar pe portalul de servicii on-line al Oficiului Naţional al Registrului Comerţului - https://portal.onrc.ro. Pentru accesarea lor trebuie să dețineți un cont de utilizator în cadrul portalului de servicii. Crearea unui cont de utilizator este gratuită, trebuie însă să dețineți o adresă de e-mail validă.
          Atenție, publicaţia BPI este disponibilă doar în cadrul portalului de servicii al ONRC. Site-ul www.bpi.ro (www.buletinulinsolventei.ro) este site-ul cu informatii generale despre Buletinul Procedurilor de Insolventa.


#3
nycolae

nycolae

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 29.03.2012
spune ce firma te intereseaza si iti fac eu o listare din regcom/bpi
trebuie cui.

#4
inius

inius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 02.02.2011
Mulțumesc, am găsit ceea ce mă interesa pe un site cu plată, nu pe situl RC, ci pe altul care îți oferă la prima accesare niște credite gratis. Până la urmă tot nu înțeleg, e vorba de o revistă pe hârtie, la care te poți abona, sau e doar o simplă bază de date / publicație electronică la RC?

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Publicație electronică.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate