Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Buton Mp3 player cu probleme

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
NecroDead

NecroDead

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 30.05.2010
Am "reparat" un mp 3 player, in sensul ca acum ii merg butoanele din fata Ex: play,pause etc, nu facea bine contact, acum merge impecabil, problema este ca atunci cand l-am deschis i-a saric cred o bucatica de plastic, care era in zona butonului de key locked. Acum nu imi mai merge butonul de key locked care patineaza in gol, si la cea mai mica atingere, are un fel de touch screen la player, sare de la o piesa la alta. Cum as putea proceda: sa folosesc un letcon sau un buton de lipit plastic? Playerul  este ceva de genul, al meu este varianta de 1gb.  http://www.amazon.co...k/dp/B000NE2MZ4

#2
NecroDead

NecroDead

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 30.05.2010
atingerea fireasca a butonului next/ play si altele, din acuza ca nu0i merge butonul key locked, Vroiam sa adaug, sa nu se intelaega ca trece de la o piesa la alta din senin. Posted Image adaug ca butonul de key locked este in partea laterala a playerului.

Edited by Wzzz, 12 January 2016 - 19:57.
citat


#3
manoman

manoman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 25.10.2013
Daca lipesti in orice fel acolo nu o sa-i mai poti folosi nici un buton. Desfa-l din nou si pune totul corect la loc sau fa-l prastie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate