Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante
 Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 

[UNDE][Cluj-Napoca] Hands warmer

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Unde gasesc asa ceva in Cluj? :D
https://www.criserb....e-si-alte-cele/

Am cumparat si eu acum vreo 2 ani dintr-un Lidl, dar nu le mai am. Stiu ca am dat destul de putin pe ele.
Am gasit un articol din HD unde scria ca si acolo tipul le luase cu 7 lei vreo 4-6 pungute.
pe OLX am gasit cu 20lei/punguta. Nu ar fi problema, dar din principii nu vreau sa alimentez tiganeala asta cu cumpar ieftin sa vand la prosti scump.

Asa ca aveti idee unde gasesc sa cumpar asa ceva in oras?
Multumesc.

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Gasesti in dechatlon

#3
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 25.10.2014
Saptamina trecuta am vazut in Lidl A. Vlaicu , am vazut si branturi de pantofi incalzite , poate mai ai noroc si gasesti .
Daca nu un sfat babesc dar foarte bun - punga cu sare grunjoasa incalzita si pusa intr-un saculet .

#4
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Am fost la Decathlon dar aveau din acelea de unica folosinta ce rezista 5-6 ore.
Eu am nevoie de unele refolosibile, mai ales ca am nevoie pentru perioade scurte de 10 - 40 minute.

#5
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,526
  • Înscris: 05.06.2009

View PostAndyM, on 09 decembrie 2015 - 11:23, said:

Unde gasesc asa ceva in Cluj? Posted Image
https://www.criserb....e-si-alte-cele/

Am cumparat si eu acum vreo 2 ani dintr-un Lidl, dar nu le mai am. Stiu ca am dat destul de putin pe ele.
Am gasit un articol din HD unde scria ca si acolo tipul le luase cu 7 lei vreo 4-6 pungute.
pe OLX am gasit cu 20lei/punguta. Nu ar fi problema, dar din principii nu vreau sa alimentez tiganeala asta cu cumpar ieftin sa vand la prosti scump.

Asa ca aveti idee unde gasesc sa cumpar asa ceva in oras?
Multumesc.

salut,
vezi ca de miercuri 23 decembrie intra iar in catalogul de la lidl oferta pentru asa ceva. un set de 2 costa 4,99 lei, pot fi reutilizate de 1000 ori (daca e sa ne luam dupa ce scrie in catalog)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate