Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

HTC Desire 626 4G

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011
conform cu ce imi zice  "AIDA64" :
-model HTC D626q ,installed RAM 2G ,total memory 1916 MB , internal storage 11.80 GB ,
-CPU :Soc Model Mediatek MT6752 ,Core Arhitecture 8*ARM Cortex-A53@1690MHz
-Display : Screen Rezolution 720*1280 ,screen size 62mm*11mm ,Screen Diagonal 5.01 inches ,Pixel Density 293 dpi
-Android 4.4.4 KitKat ,Rooted Device No ,
-Device : Rear-Facing Camera 13.0 MP(4160*3120) ,Front-Facing Camera 5.0 MP (2880*1728)
plus multe alte date  referitoare la setarile particulare pe care le-am facut.
sint multumit de el ,face poze  bune calitativ,bateria tine cam o zi daca ascult radio (pt ca are instalat) si citesc carti plus retele socializare,jocurile merg destul de bine.
poate e putin cam mare ,imi intra greu in buzunarul de la pantaloni,dar in general este foarte ok.

#20
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
dar in meniul telefonului nu apare nicaieri procesorul...

#21
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011
tocmai din aceasta cauza am instalat acel program.iti da toate inf. despre tel.
poate mai sint si alte aplicatii asemanatoare.

Edited by misugaby, 15 April 2016 - 09:34.


#22
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Am fost la o petrecere..maxim 2-3 poze sunt utilizabile, foarte slaba mi se pare camera.Poze in miscare nu reusesc sa fac deloc, la lumina scazuta blitz-ul mai mullt strica, timp de raspuns foarte mare.Asa e si la voi?

#23
zapyx2003

zapyx2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 16.03.2011

View Postdacotec, on 19 aprilie 2016 - 11:09, said:

Am fost la o petrecere..maxim 2-3 poze sunt utilizabile, foarte slaba mi se pare camera.Poze in miscare nu reusesc sa fac deloc, la lumina scazuta blitz-ul mai mullt strica, timp de raspuns foarte mare.Asa e si la voi?
Pot sa confirm partea cu pozele. Afara, la lumina naturala, sunt ok dar in casa...

#24
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Ieri la ora 14 telefonul mai avea 10% baterie, a trebuit sa il bag la incarcat, desi pana acum seara ajungeam cu cel putin 35-40% din baterie.De incarcat s-a incarcat destul de greu pana i-am dat un restart si acum vad ca si-a revenit...nu ii dau multe zile......

#25
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011
eu nu am avut probleme cu al meu HTC D626q deocamdata.poate ca la incarcare merge mai greu ,dar nu e concludent pt ca l-am incarcat de la calculator si cu alte incarcatoare decit cel original.marele test in legatura cu pozele va fi in concediu cind cred ca voi face multe poze.

#26
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Pana la urma si-a revenit bateria, tine iar o zi intreaga fara probleme, dar mai are zile cand se descarca subit.
Pozele ziua, in natura, ies f bine, partea de miscare o surprinde cand si cand...meniul de ce nu e in romana?Si nici update la Android vad ca nu exista..pacat, e untelefon cu potential

#27
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
De vreo 3 zile mi se descarca bateria in draci, il scot seara la 11 din priza si dimineata mai am 86%, fara net sau alte activitati.Deja pe la ora 14 trebuie sa il pun la incarcat si in 30 de min am peste 50%.
Ori e bateria vraiste ori softul este de k.k.t

#28
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Azi l-am facut pachet si il trimit la garantie, astept curierul sa vina sa il ia.Daca il repara bine, cred ca il pun imediat la vanzare, foarte nemultumit sunt de telefon.
Poze de slaba calitate, soft facut doar pentru Asia, bateria e varza...slab de tot!

#29
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
i-am schimbat bateria in garantie, resoftat, etc...saptamana trecuta l-am vandut!..slab calitativ fata de ce eram eu obisnuit la un htc

#30
jtag

jtag

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 09.04.2009
Buna ziua , cine ma poate ajuta cu un cod de deblocare  la HTC 626  IMEI:357248061082321    .Vodafone  imi cere factura , certificat bla bla ,iar eu nu le mai gasesc  ,problema nu  este de  bani in acest caz dar la un centru de decodare s-ar putea sa-mi ruteze telefonul, si nu vreau asta . Multumesc!

#31
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011
salut,pe telefonul meu HTC D626q am incercat sa instalez  aplicatia London pass.zice ca nu este compatibil tel.
am android 4.4.4.am incercat sa-l updatez si zice ca nu are updatari de facut.
cum pot sa instalez un android mai nou pe telefon???

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate