Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Yahoo!, subiect general (inclusiv Mail)

- - - - -
  • Please log in to reply
333 replies to this topic

#127
carceanu

carceanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,439
  • Înscris: 10.07.2009

View Postcarceanu, on 26 decembrie 2016 - 07:34, said:

Craciun Fericit.... Am o mica, (mare) problema, de cateva zile nu ma pot loga pe yahoo mail, spune ca imi trimte cod key pentru logare, astept 59 sec. si nimic. Este din cauza operatorului, in cauza vodafone, tlf. sau yahoo? Ce pot face pt a ma loga? Daca are importanta acum o saptamana cand sa actualizat eram in Genova, si apoi a inceput cu fel si fel de intrebari, le trec si astept codul....nr de tlf este ok. Nu vine nimic. Scuze daca am deranjat pe cineva. La Multi Ani.


#128
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
ideal ar fi sa nu faci topic bumping, ms

#129
XL700VA

XL700VA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 29.04.2014
Inginerii de la Yahoo lucreaza. Tocmai acum cand aveam nevoie de mail....Posted Image Posted Image
Attached File  Untitled3.jpg   43.03K   17 downloads
Si nu se misca deloc ”quickly”!

Edited by XL700VA, 12 January 2017 - 17:13.


#130
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015
Ce frumos e ca din senin, yahoo sa-ti ceara securizare si iti emite un cod pe un alt cont de e-mail yahoo si cand vrei sa deschizi dincolo, la fel. Minunat, fantastic.
Vor ei sa stie neaparat numarul meu de telefon si alte alea. Uite d-aia trebuie sa ma interesez sa-mi fac un cont propriu si sa renunt si la yahoo si la gmail si toti altii.

#131
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Nimeni nu te obliga sa folosesti serviciile lor, iar securizarea contului cu numarul de telefon e chiar buna.
Indiferent unde ai cont de mail, exista o mica posibilitate ca mega secretele tale sa fie aflate ;) ca sa nu mai zic ca nu ai posibilitatea sa securizezi un server de mail in modul in care o fac cei de la Google, de exemplu.

#132
georgebb2016

georgebb2016

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 03.10.2016
de cateva ore se pare ca am probleme cu loginul Posted Image a mai intampinat cineva probleme?
adresa de email este valida, nu am mai intrat pe ea de ieri, parola la fel este ok.
foarte ciudat este ca pe o alta adresa imi intra ok, la aceeea am dubla autentificare cea prin cod sms/ apel telefonic
o fi de la recenta preluare a Yahoo de catre chinezi? ori au fost iar hacuite anumite servere de mail?

mesaj eroare: "Sorry, we were unable to proceed with your request. Please try again."

Attached File  error.jpg   73.71K   21 downloads

Edited by georgebb2016, 24 January 2017 - 16:04.


#133
Andu1

Andu1

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.02.2017
Am si eu o problema! Fosta mea sotie mi-a spart contul de yahoo. De cateva zile nu mai primeam niciun e-mail. Apoi am constatat ca nu mai mergea parola. Am incercat sa o resetez dar ca optiuni de resetare aveam adresa ei de e-mail si numarul ei de telefon. Asa mi-am si dat seama ca e vorba de ea. In conditiile in care a refacut toate setarile contului, ce sanse mai am sa recuperez acest cont? De la rubrica de ajutor a Yahoo, nu am reusit sa obtin informatii concrete. Si nici nu as vrea sa fac o plangere penala, deocamdata!

Edited by Andu1, 11 February 2017 - 21:24.


#134
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Yahoo Mail a luat-o razna urat de tot ! Primesc de la X-notifier notificare ca am primit pe contul de Yahoo Mail 6 email-uri , intru in cont vad titlurile, zic sa le bifez pentru Marcate ca citite , zis si facut ! ...dupa cateva secunde apar ca necitite Posted Image  ,apoi ma gandesc sa le bifez sa le sterg,zis si facut ! ...dupa cate secunde dupa ce le-am sters au aparut la lor ! Posted Image
Am pus o animatie sa vedeti si voi ce mi s-a intamplat ! Noroc ca de ceva timp merg cu Gmail in paralel ! ca Yahoo se duce de rapa (de fapt s-a dus de mult dar acum se duc mai jos )

#135
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
...mai nou cand intri in Mail te intampina cu acest mesaj-foto- (prespun ca e de la ei, nu vreo facatura de la hackeri)

Edited by stlk, 29 March 2017 - 20:03.


#136
XL700VA

XL700VA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 29.04.2014
Si la mine a aparut. Am dat Later.

#137
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
eu am dat reload si nu a facut mare lucru. s-a reincarcat pagina si aia e. dar mesajul ala l-am primit de saptamana trecuta

#138
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Yahoo Mail primeste un design nou - https://www.yahoo.co...ml?format=embed

#139
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
este deja acest design, am facut tranzitia de aproape o luna deja. ce nu-mi place acum este ca mi-au scos temele care le aveam inainte. se vede naspa acum.

#140
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Eu deschid Yahoo Mail o data la cateva zile si abia ieri mi-a aparut sa trec la noua interfata. Am ramas la interfata veche, arata mult mai bine.

#141
adiseni

adiseni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.12.2007
Vă rog să citiți această propunere de îmbunătățire a filtrării e-mail-urilor în Web Yahoo Mail. Iar dacă considerați că e utilă și merită să fie implementată acordații un vot. Puteți acorda 1 vot, 2 voturi sau 3 voturi, din cele 10 pe care le aveți disponibile. Deocamdată e pe locul 16.
E deajuns să aveți cont pe Yahoo!
Mulțumesc!

Attached File  yahoo_uservoice-filters_feedback.png   26.73K   29 downloads

https://yahoo.uservo...ient-way-to-man

#142
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Mi-a aparut si mie mesajul asta, azi.

Your Windows 10 app will stop working after May 22.
Thank you for using Windows 10 app to check your Yahoo Mail. Going forward, please check your email in any web browser on your computer.

https://www.neowin.n...-to-web-browser

Edited by tiestodj20, 16 May 2017 - 18:13.


#143
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Respect you all! As vrea sa stiu si eu cum as putea recupera un account de yahoo? Stiu id, stiu parola dar nu merge sa ma loghez ca nu am mai intrat de acum vreo 7 ani pe account. Cred ca e locked sau sters(de mine). Va rog sa ma ajutati daca se poate! :D

#144
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012

View PostIcecreamAlex, on 19 mai 2017 - 20:02, said:

Respect you all! As vrea sa stiu si eu cum as putea recupera un account de yahoo? Stiu id, stiu parola dar nu merge sa ma loghez ca nu am mai intrat de acum vreo 7 ani pe account. Cred ca e locked sau sters(de mine). Va rog sa ma ajutati daca se poate! Posted Image

Aici ai mai multe detalii:
https://help.yahoo.com/kb/SLN2051.html
https://help.yahoo.com/kb/SLN2624.html

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate