Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Allview E4

- - - - -
  • Please log in to reply
562 replies to this topic

#559
yo8llx

yo8llx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 21.03.2005

 urod13, on 25 iulie 2017 - 13:14, said:

Multumesc. Incerc sa pun un custom recovery pe telefon, dar nu am putut ,,flas
Multumesc. Incec sa pun un custom rom pe telefonul meu(E4 Lite), dar nu am putut flashui Carliv 5.7.3. cu Sp Flash Tool. Daca imi poti da alta idee, raman indatorat. Stima.
ai mesaj in privat

#560
cristi1983

cristi1983

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 12.04.2006
Stie cineva unde mai pot gasi baterie noua pentru e4/e4lite? Cei de la allview nu mai au si nici nu stiu daca mai aduc si pe olx sau okazii gasesc doar swapuri.

#561
dumyro

dumyro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 25.02.2007
Fa o reclamatie la ANPC. Allview sunt obligati prin lege sa ofere piese de schimb pentu o perioda de 3(sau5) ani de la data retragerii de la vanzare a produsului.
Dupa aproximativ o luna o sa te caute la telefon cei de la Allview sa te intrebe adresa la care sa iti trimita bateria de telefon si o sa ai si transport gratuit.  :D

Ps. In urma reclamatiei mele la ANPC am fost sunat de 3 ori in 2 zile de reprezentanti Allview pentru adresa de livrare pentru o baterie de Allview V1 Viper S Posted Image

#562
cristipurdel

cristipurdel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 28.01.2007
Mai foloseste cineva custom rom pentru E4, sau mai este undeva disponibil?

#563
DiegoLX

DiegoLX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 04.04.2012

 dumyro, on 18 noiembrie 2017 - 04:34, said:

Fa o reclamatie la ANPC. Allview sunt obligati prin lege sa ofere piese de schimb pentu o perioda de 3(sau5) ani de la data retragerii de la vanzare a produsului.
Dupa aproximativ o luna o sa te caute la telefon cei de la Allview sa te intrebe adresa la care sa iti trimita bateria de telefon si o sa ai si transport gratuit.  Posted Image

Ps. In urma reclamatiei mele la ANPC am fost sunat de 3 ori in 2 zile de reprezentanti Allview pentru adresa de livrare pentru o baterie de Allview V1 Viper S Posted Image

Nu inteleg de ce sa incapataneaza sa nu mai aduca un lot de baterii, pana la urma chinezii fac la comanda orice model au mai facut si in trecut.
Sunt foarte multi carora li s-au stricat deja sau in orice caz urmeaza sa li se strice bateria la acest telefon, deci n-ar fi un risc sa ramana cu ele nevandute, chiar si 1000 de bucati.

Eu prima data i-am sesizat de aceasta problema in octombrie 2017, si pana acum inca n-au reusit sa aduca alte baterii pe stoc, sau mai bine zis n-au vrut.

Edited by DiegoLX, 20 April 2018 - 21:44.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate