Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

My Account Telekom România.

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#145
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008
La mine a mers. Am postat imediat aici după ce s-a „remediat”.

#146
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010
Sa fie bine sa nu fie rau. Respect maxim pentru clienti, telekom va asigura ca lucreaza la optimizarea sistemului pentru o experienta uimitoare imbunatatita chiar. In cel mai scurt timp...

Attached Files

  • Attached File  tlk.PNG   28.95K   60 downloads


#147
alopexy

alopexy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 10.05.2012
Da, cica pana in toamna se rezolva. Slefuieste routerele cu flexul ca sa intre in debara. Sa vedeti dupa cum merge...
Cred ca si o firma de cartier se descurca mai bine.

#148
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008
E chestia că încă nu merge Cost Control. Sper să nu mă ia „pompa” când o să văd factura.

#149
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Cum dracu te ia pompa cand te laudai ca ai L-ul ala jmecher?

#150
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010

View PostKyKyKyKy, on 26 mai 2017 - 23:47, said:

E chestia că încă nu merge Cost Control. Sper să nu mă ia „pompa” când o să văd factura.
Sa stii ca din cauza cost controlului nu le merg serviciile le-a dat peste cap serverele.

Edited by coldfear, 27 May 2017 - 00:45.


#151
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008

View PostRealThing, on 26 mai 2017 - 23:48, said:

Cum dracu te ia pompa cand te laudai ca ai L-ul ala jmecher?
Telekom vinde abonamente doar naționale și roaming, beneficiile internaționale lipsind.

View Postcoldfear, on 27 mai 2017 - 00:43, said:

Sa stii ca din cauza cost controlului nu le merg serviciile le-a dat peste cap serverele.
Știu foarte bine de ce nu le merg. CC e doar un efect secundar. ;)

#152
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010

View PostKyKyKyKy, on 27 mai 2017 - 11:47, said:

Telekom vinde abonamente doar naționale și roaming, beneficiile internaționale lipsind.

Știu foarte bine de ce nu le merg. CC e doar un efect secundar. ;)
Eram doar ironic la adresa profesionismului vax telekomen companien. Nu au nici o scuza din oricare unghi ai privi problema. Si cum angajatii sunt tot cei dinainte...  Trageti concluzii...

#153
digital67

digital67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 694
  • Înscris: 19.03.2008
Am abonamente si cartele la mai multi operatori de telefonie, internet, gaz, electrica , la care am accounturi, dar ce site are la ora actuala Telekom e de plans!
Nu  poti vedea beneficiile la cartele nu poti reincarca numai de pe card, la unele abonamente merge cost control, la altele nu.
Cel mai simplu cuvant: varza!

#154
emgd2me

emgd2me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 04.01.2008
Si acum se lucreaza de zor, dar fara spor.

Attached Files

  • Attached File  tlk.JPG   69.62K   29 downloads


#155
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
E inadmisibil ca o companie de talia aceasta să persiste în erori și disfuncționalități de o asemenea amploare și continuitate. În aceste momente interminabile e vizibilă la maxim lipsa de pregătire, profesionalism și haosul din interiorul companiei. În alte țări ar cădea multe capete și s-ar caută cât mai rapid o soluție de revenire măcar la vechiul sistem până la finisarea upgrade-ului care ar fi trebuit implementat în paralel, în trepte. E dezastru ce se întâmplă acolo și cred că nici nu s-a catadicsit măcar să își ceară scuze public cineva din staff-ul Telekom, alături de prezentarea demisiei. Toți ar trebui demiși și trimiși în agricultură, dar nici în agricultură nu sunt permise astfel de erori și întârzieri.

#156
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009
Daca nu ar avea reteaua 2G ar fi la ani lumina pe locul 4 chiar si comparat cu Digi.
Eu nu inteleg cum poti sa bagi asa multi bani in reclame, dar nu esti in stare sa angajezi oameni competenti care sa schimbe o platforma.
Tinand cont ca deja au sub 5 milioane de numere active, iar Digi din ce am auzit peste 3 milioane, s-ar putea ca intr-un an/doi chiar sa ajunga pe locul 4, loc ce si-l merita cu varf si indesat.

Edited by Gabyyy93, 27 May 2017 - 23:33.


#157
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010

View Postandroholic, on 27 mai 2017 - 22:14, said:

E inadmisibil ca o companie de talia aceasta să persiste în erori și disfuncționalități de o asemenea amploare și continuitate. În aceste momente interminabile e vizibilă la maxim lipsa de pregătire, profesionalism și haosul din interiorul companiei. În alte țări ar cădea multe capete și s-ar caută cât mai rapid o soluție de revenire măcar la vechiul sistem până la finisarea upgrade-ului care ar fi trebuit implementat în paralel, în trepte. E dezastru ce se întâmplă acolo și cred că nici nu s-a catadicsit măcar să își ceară scuze public cineva din staff-ul Telekom, alături de prezentarea demisiei. Toți ar trebui demiși și trimiși în agricultură, dar nici în agricultură nu sunt permise astfel de erori și întârzieri.
La coada vacii mai exact. Ca acolo au ajuns si sunt de rasul curcilor. Dar ce te faci cand vrei sa migrezi catre alti operatori??? A, stai ca nu poti, surprise m.f...! O plangere anpc ar rezolva ceva, stiti care este termenul maxim legal pentru o portare in alta retea? Vrau sa stiu cam cat am de asteptat.

#158
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View Postcoldfear, on 27 mai 2017 - 23:39, said:

La coada vacii mai exact. Ca acolo au ajuns si sunt de rasul curcilor. Dar ce te faci cand vrei sa migrezi catre alti operatori??? A, stai ca nu poti, surprise m.f...! O plangere anpc ar rezolva ceva, stiti care este termenul maxim legal pentru o portare in alta retea? Vrau sa stiu cam cat am de asteptat.
3 zile lucrătoare
http://www.ancom.org...e-portare-_4695

#159
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 14.08.2006
Oare ce beneficii are extraoptiunea asta: Extraopțiunea Star 2, o fi lipsind beneficiile intentionat sau chiar asa de varza e siteul asta?

Attached Files



#160
emgd2me

emgd2me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 04.01.2008
Info cost-ul meu imi arata ca sunt dator 1 min/SMS in Telekom...Si da, site-ul e varza.

Attached Files


Edited by emgd2me, 28 May 2017 - 21:47.


#161
homealone2017

homealone2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 429
  • Înscris: 16.01.2016
-1 = Nelimitat.

#162
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010

View Postmeanman, on 28 mai 2017 - 11:18, said:

Oare ce beneficii are extraoptiunea asta: Extraopțiunea Star 2, o fi lipsind beneficiile intentionat sau chiar asa de varza e siteul asta?

300 minute / sms in Telekom + 60 minute / sms nationale.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate