Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 

Numai aici despre Liga 1 România.

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
3136 replies to this topic

#3097
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View Postminereu, on 18 mai 2022 - 16:09, said:

Nu știu ce te mână în lupta asta Zarnoiule dar nici haz nu mai ai.
Eu n-am nici o lupta cu nimeni.
Doar explicam un pic cat de mizera e presa romana si cat de mult poate manipula.
Si totul doar pentru raiting.
Duminica a luat CFR titlul da luni seara numa de fcsb s-a discutat si bineinteles cu gigi in ‘live mode’.
Ne-a si anuntat de fapt gigi aseara ca daca ii bate duminica pe CFR de fapt el e campion.
Toti l-au aplaudat in picioare uitand ca overall CFR are 95 de puncte si nea gigi 84!

#3098
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,154
  • Înscris: 25.01.2021
Minereu,trebuie sa recunosc ca Zarnoiu are perfecta dreptate,ce se intampla in presa si pe la DigiSport,etc. e de-a dreptul jenant chiar si pt fanul neutru,practic e imposibil de privit...,o mistificare a realitatii pe fata,cu interviuri zilnice ale ciobanului oligofren,etc.,dupa care intra in scena aplaudacii...,mai rau ca inainte de 89...,in fine singura solutie e sa nu-i urmaresti deloc...,insa chiar si asa cand deschizi tv tot de ei dai...
Eu am renuntat demult sa-i mai urmaresc...,insa vrand-nevrand tot mai dai pe un site de sport sa mai vezi vreo noutate...
La Liga 1 care e sub nivelul marii,ma uit din cand in cand,doar cand joaca CFR,dar si aici cu stilul lui Petrescu e chin mare,prefer sa vad doar rezultatul de multe ori...
Iar cand treci la Premier L. diferenta e abisala...,nici nu-i de mirare ca nationala e zero barat...
Pe cine aduceti in locul lui Chiellini ,Dybala...

#3099
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,204
  • Înscris: 07.08.2003
Cine va pune sa va uitați? Voi faceți in felul asta audiență pentru DigiSport care va considera ca merita sa îl cheme pe Gigi și mâine.
Dacă publicul ar Închide tv la apariția lui Gigi nu l-ar mai chema nimeni.

#3100
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,154
  • Înscris: 25.01.2021
Daca s-ar uita toti la emisiunile lor cat ma uit eu,fi convins ca moderatorii si emisiunile lor de propaganda,n-ar mai exista de mult...

#3101
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,691
  • Înscris: 22.02.2015
Nu ma intereseaza cine-l suna pe Gigi si ce spune. Nu mai urmaresc de ani de zile nici ce spune Gigi nici pe aia care.l suna si nimic din fotbalul romanesc. Nu ma intereseaza nici ceilalti care se dau sfinti, sunt toti la fel. Nu ma intereseaza nici nationala, echipa reprezentativă cum le place unora sa spuna. Reprezinta pe cine? Nu ma simt reprezentat de nimeni care joaca pe acolo.
In ceea ce priveste campania de mercato a lui Juventus sper sa nu se adevereasca transferurile lui Di Maria si Perisic si nici macar Pogba, dar la Pogba e alta discutie. Daca este sa-mi doresc un jucator pentru sezonul viitor l-as vrea pe Milinkovic Savic.

#3102
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View Postminereu, on 18 mai 2022 - 18:57, said:

Nu ma intereseaza cine-l suna pe Gigi si ce spune. Nu mai urmaresc de ani de zile nici ce spune Gigi nici pe aia care.l suna si nimic din fotbalul romanesc. Nu ma intereseaza nici ceilalti care se dau sfinti, sunt toti la fel. Nu ma intereseaza nici nationala, echipa reprezentativă cum le place unora sa spuna. Reprezinta pe cine? Nu ma simt reprezentat de nimeni care joaca pe acolo.
In ceea ce priveste campania de mercato a lui Juventus sper sa nu se adevereasca transferurile lui Di Maria si Perisic si nici macar Pogba, dar la Pogba e alta discutie. Daca este sa-mi doresc un jucator pentru sezonul viitor l-as vrea pe Milinkovic Savic.
Jos mainile de pe Savic🤪
Daca va pleca, va pleca in alt campionat!

#3103
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,754
  • Înscris: 08.08.2018

View PostCalin72, on 17 mai 2022 - 16:18, said:


Eu compar...,asa o fi...,ca vad ca o spui convins...,pai legea e lege si e normal sa o respecti,ca de asta e lege,indiferent ca iti place sau nu...
Intrebarea era doar retorica,e normal ca nu poti schimba sistemul,indiferent cum ar fi,la fel si cu numele,isi poarta numele care il are si pe care ei singuri si l-au ales...,bine tu poti sa-i spui si FCoaia,dar asta nu inseamna ca se si numeste asa...

Dar deja vorbim inutil pt ca eu iti spun una si tu raspunzi alta,eu vorbesc de miza si ti-am dat exemple concrete si tu imi spui de echipe care nu si-au luat licenta,pai aia daca nu au licenta cum sa joace in Europa,asa da-i exemplu pe Medias si Clinceni si spune-mi ca n-are rost sa se mai joace cu retrogradare si promovare pt ca sunt echipe pe care nu le intereseaza daca retrogradeaza sau nu...,si ca de fapt sunt echipe fara stadion propriu care au primit licenta...
Astea sunt exceptii de la regula care in mod normal nu ar trebui sa existe...,de ce exista...,intreaba-l pe finul lui Argaseala de la LPF sau pe Absentul Gino,ori pe Burlake de la FRF...
Ai stadion propriu joci in liga 1...,nu ai te uiti la altii cum joaca...,vroiau finala la Buzau...,cu patronul mare milardar...,si mai si iesi zilnic pe sticla sa te vada lumea...,si presul la fel...,putin simt al ridicolului...
Iar ceilalti care nu isi iau licenta,stau din mila in liga 1 pt ca deja s-au luat banii de la televiziuni...,ce sa faci cu astia...,ce sa cauti in liga 1 daca nu ai bani nici pt liga 2...

Păi, “Cătăline”, dacă legea e lege, atunci de ce Clubul Sportiv al Armatei nu e de acord cu legea care le interzice participarea în Liga 1?

Nu doar noi, “fecesebiștii”, trebuie să respectăm legea, ci și voi, “steliștilor”.

#3104
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,348
  • Înscris: 01.09.2012
Când e vorba de respectat legea pentru CSA nu se mai aplica   . Sclavi pana la capăt,  va da TAS ul peste bot și o sa va cumințiți

#3105
puiutu73

puiutu73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 09.02.2007
Attached File  281035045_678906793204408_1379575228711780780_n.jpg   13.39K   3 downloads

#3106
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,154
  • Înscris: 25.01.2021

View PostAidenIrish, on 20 mai 2022 - 12:25, said:

Păi, “Cătăline”, dacă legea e lege, atunci de ce Clubul Sportiv al Armatei nu e de acord cu legea care le interzice participarea în Liga 1?

Nu doar noi, “fecesebiștii”, trebuie să respectăm legea, ci și voi, “steliștilor”.
Aiden,ti se pare ca n-a respectat legea si au intrat abuziv in liga 1...?
Burlake le-a explicat clar ce trebuie sa faca pt a intra in liga 1...,daca sunt baieti isteti vor alege una din metodele descrise de Burlake si la anul vor promova...
Cred totusi ca nu citesti cu atentie ce am postat...,am spus ca am copilarit in Gruia...,nu vad ce treaba as putea avea cu problemele interne care macina fostul(sau actualul) club al armatei Steaua...,incercati sa cititi printre randuri si putin mai incolo de lungul nasului...,ma refer si la Alex_23 care vad ca se cearta singur...

#3107
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 990
  • Înscris: 06.09.2010
Dar s-au asociat cu un privat , că eu n-am auzit nimic la știri până acum? Nici nu mai au timp, probabil nici la anul nu su drept de promovare. Și nu au drept de promovare pt. că FRF e mai catolic decât papa. FIFA și UEFA doar au recomandat că echipele 100% bugetare nu au ce căuta în prima divizie, nu este nici un articol care să interzică asta, dar FRF a interzis total asta. Puteau să se kace pe recomandarea FIFA cum ne kkam și noi pe recomandarea guvernului să purtăm măști în locuri aglomerate sau spații închise. Și dacă câștigă Cupa României au drept de joc în Conference League.

Edited by Ovidiu333, 20 May 2022 - 20:29.


#3108
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,649
  • Înscris: 19.02.2010
Rapid=meritorie. Pentru că pentru o echipă venită din liga 2, o parte din campionat a fost în top, apoi s-a "înecat la mal" :), dar și-a revenit și putea sa câștige campionatul învinșilor și cine știe cu puțin noroc sa ajungă într-o cupă Europeană.
La FIFA și UEFA nu există nicio interzicere ca echipele departamentale să nu aibă drept de promovare sau sa joace în Europa. Depinde de regulament intern al fiecărei țări.... La noi s-a pus în regulament aceste reguli, din cauza unor dezinformări ale unora, care prin anii '90, aveau anumite interese la anumite cluburi și astfel cei de la FRF și LPF au introdus în regulament . A spus-o Tică Danilescu, nu eu. Deocamdată la UEFA, palmaresul este trecut în dreptul FcSB. Nu știu exact de ce, poate că FRF nu a trimis decizia instantei sau pentru că deocamdată procesul nu este terminat, tocmai ce s-a redeschis. Probabil o sa mai dureze vreo 5 ani, până la un rezultat final. După cum se știe o decizie definitivă, la noi, nu este chiar definitivă. Mai există o cale de atac.
De Gigi și de Meme, numai de bine. Din cauza lor, FcSB nu câștigă campionatul. Gigi are motive sa fie supărat pe finul. "Finul" a jucat ca o cizmă cu CFR și l-a meciul decisiv cu FcSB, fără nicio miză pentru ei, au dat ce era mai bun din ei. Am rămas surprins cum l-a golul 2 al FcSB - ului, portar a muscat din minge efectiv. Din punct de vedere fotbalistic asa trebuie sa joace orice echipă din campionatul nostru, dar din păcate nu se întâmplă așa.
Eu oricum, rareori urmăresc campionatul nostru, nu se merită să-mi pierd timpul. Să vedem anul viitor, cum va fi cu VAR. Referitor la punctele CFR-ului, obținute, "numai de bine"!
Sistemul actual play-off și out, este tâmpit și este propus de o firmă belgiană sau olandeza, plătită regește pentru aceasta idee. Toate cluburile au fost deacord pentru că li s-a spus că vor primii mai mulți bani din drepturile TV și s-au gândit că pot juca la 2 capete și vor avea șanse sa prindă și o cupă europeana, dacă au un pic de noroc. Doar că acum, unii dintre ei, critica sistemul în funcție de situația lor. Trebuie alt sistem. Părerea mea ar trebui sa rămână acest sistem, fără înjumătățirea punctelor. Sistemul de la handbal. Primele 6 echipe sa înceapă cu numărul de puncte în funcție de rezultatele dintre ele obținute în campionatul regulat. Și dincolo la fel. Astfel și-n campionatul normal va fi mare bătaie între favorite, pentru că o să conteze foarte mult meciurile dintre ele. Și dincolo, la retrogradare va fi luptă mare, dacă ultimile 2 retrogradează direct și penultimile 4 vor participa și ele un baraj dublu disputat într-un singur meci,pe teren neutru, întâi între ele și 2 se salvează și celalalte 2 vor disputa baraj cu locurile 3 și 4 din liga 2. Efectiv singurele care vor fi fără emoții vor fi doar primele 2 locuri de la p-out. Și evident sa se scoata prostia cu posibilitatea participării în Europa pentru ei.
Să vedeți ce tâmpenie de sistem va fi de la anul în Cupa României.

#3109
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View Postmatyred, on 23 mai 2022 - 17:06, said:

Rapid=meritorie. Pentru că pentru o echipă venită din liga 2, o parte din campionat a fost în top, apoi s-a "înecat la mal" :), dar și-a revenit și putea sa câștige campionatul învinșilor și cine știe cu puțin noroc sa ajungă într-o cupă Europeană.
La FIFA și UEFA nu există nicio interzicere ca echipele departamentale să nu aibă drept de promovare sau sa joace în Europa. Depinde de regulament intern al fiecărei țări.... La noi s-a pus în regulament aceste reguli, din cauza unor dezinformări ale unora, care prin anii '90, aveau anumite interese la anumite cluburi și astfel cei de la FRF și LPF au introdus în regulament . A spus-o Tică Danilescu, nu eu. Deocamdată la UEFA, palmaresul este trecut în dreptul FcSB. Nu știu exact de ce, poate că FRF nu a trimis decizia instantei sau pentru că deocamdată procesul nu este terminat, tocmai ce s-a redeschis. Probabil o sa mai dureze vreo 5 ani, până la un rezultat final. După cum se știe o decizie definitivă, la noi, nu este chiar definitivă. Mai există o cale de atac.
De Gigi și de Meme, numai de bine. Din cauza lor, FcSB nu câștigă campionatul. Gigi are motive sa fie supărat pe finul. "Finul" a jucat ca o cizmă cu CFR și l-a meciul decisiv cu FcSB, fără nicio miză pentru ei, au dat ce era mai bun din ei. Am rămas surprins cum l-a golul 2 al FcSB - ului, portar a muscat din minge efectiv. Din punct de vedere fotbalistic asa trebuie sa joace orice echipă din campionatul nostru, dar din păcate nu se întâmplă așa.
Eu oricum, rareori urmăresc campionatul nostru, nu se merită să-mi pierd timpul. Să vedem anul viitor, cum va fi cu VAR. Referitor la punctele CFR-ului, obținute, "numai de bine"!
Sistemul actual play-off și out, este tâmpit și este propus de o firmă belgiană sau olandeza, plătită regește pentru aceasta idee. Toate cluburile au fost deacord pentru că li s-a spus că vor primii mai mulți bani din drepturile TV și s-au gândit că pot juca la 2 capete și vor avea șanse sa prindă și o cupă europeana, dacă au un pic de noroc. Doar că acum, unii dintre ei, critica sistemul în funcție de situația lor. Trebuie alt sistem. Părerea mea ar trebui sa rămână acest sistem, fără înjumătățirea punctelor. Sistemul de la handbal. Primele 6 echipe sa înceapă cu numărul de puncte în funcție de rezultatele dintre ele obținute în campionatul regulat. Și dincolo la fel. Astfel și-n campionatul normal va fi mare bătaie între favorite, pentru că o să conteze foarte mult meciurile dintre ele. Și dincolo, la retrogradare va fi luptă mare, dacă ultimile 2 retrogradează direct și penultimile 4 vor participa și ele un baraj dublu disputat într-un singur meci,pe teren neutru, întâi între ele și 2 se salvează și celalalte 2 vor disputa baraj cu locurile 3 și 4 din liga 2. Efectiv singurele care vor fi fără emoții vor fi doar primele 2 locuri de la p-out. Și evident sa se scoata prostia cu posibilitatea participării în Europa pentru ei.
Să vedeți ce tâmpenie de sistem va fi de la anul în Cupa României.
Big like cu o mentiune.
Am scris-o in postari anterioare.
Procesul de palmares nu s-a redeschis ci isi continua cursul la ICCJ.
Nu va dura ani de zile, neaducand alte probe se va incheia dupa 1/2 infatisari!

#3110
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,691
  • Înscris: 22.02.2015
Zarnoiule vezi ca Steaua ta are meci cu Dinamo. In cazul in care nu se desfiinteaza nici una dintre ele pana la anu. Sa faceti o figura frumoasa te rog!

#3111
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,154
  • Înscris: 25.01.2021

View Postmatyred, on 23 mai 2022 - 17:06, said:

Rapid=meritorie. Pentru că pentru o echipă venită din liga 2, o parte din campionat a fost în top, apoi s-a "înecat la mal" Posted Image, dar și-a revenit și putea sa câștige campionatul învinșilor și cine știe cu puțin noroc sa ajungă într-o cupă Europeană.
La FIFA și UEFA nu există nicio interzicere ca echipele departamentale să nu aibă drept de promovare sau sa joace în Europa. Depinde de regulament intern al fiecărei țări.... La noi s-a pus în regulament aceste reguli, din cauza unor dezinformări ale unora, care prin anii '90, aveau anumite interese la anumite cluburi și astfel cei de la FRF și LPF au introdus în regulament . A spus-o Tică Danilescu, nu eu. Deocamdată la UEFA, palmaresul este trecut în dreptul FcSB. Nu știu exact de ce, poate că FRF nu a trimis decizia instantei sau pentru că deocamdată procesul nu este terminat, tocmai ce s-a redeschis. Probabil o sa mai dureze vreo 5 ani, până la un rezultat final. După cum se știe o decizie definitivă, la noi, nu este chiar definitivă. Mai există o cale de atac.
De Gigi și de Meme, numai de bine. Din cauza lor, FcSB nu câștigă campionatul. Gigi are motive sa fie supărat pe finul. "Finul" a jucat ca o cizmă cu CFR și l-a meciul decisiv cu FcSB, fără nicio miză pentru ei, au dat ce era mai bun din ei. Am rămas surprins cum l-a golul 2 al FcSB - ului, portar a muscat din minge efectiv. Din punct de vedere fotbalistic asa trebuie sa joace orice echipă din campionatul nostru, dar din păcate nu se întâmplă așa.
Eu oricum, rareori urmăresc campionatul nostru, nu se merită să-mi pierd timpul. Să vedem anul viitor, cum va fi cu VAR. Referitor la punctele CFR-ului, obținute, "numai de bine"!
Sistemul actual play-off și out, este tâmpit și este propus de o firmă belgiană sau olandeza, plătită regește pentru aceasta idee. Toate cluburile au fost deacord pentru că li s-a spus că vor primii mai mulți bani din drepturile TV și s-au gândit că pot juca la 2 capete și vor avea șanse sa prindă și o cupă europeana, dacă au un pic de noroc. Doar că acum, unii dintre ei, critica sistemul în funcție de situația lor. Trebuie alt sistem. Părerea mea ar trebui sa rămână acest sistem, fără înjumătățirea punctelor. Sistemul de la handbal. Primele 6 echipe sa înceapă cu numărul de puncte în funcție de rezultatele dintre ele obținute în campionatul regulat. Și dincolo la fel. Astfel și-n campionatul normal va fi mare bătaie între favorite, pentru că o să conteze foarte mult meciurile dintre ele. Și dincolo, la retrogradare va fi luptă mare, dacă ultimile 2 retrogradează direct și penultimile 4 vor participa și ele un baraj dublu disputat într-un singur meci,pe teren neutru, întâi între ele și 2 se salvează și celalalte 2 vor disputa baraj cu locurile 3 și 4 din liga 2. Efectiv singurele care vor fi fără emoții vor fi doar primele 2 locuri de la p-out. Și evident sa se scoata prostia cu posibilitatea participării în Europa pentru ei.
Să vedeți ce tâmpenie de sistem va fi de la anul în Cupa României.
Rapid e meritorie...,pt ca era sa faca multe...dar pana la urma...,n-a facut nimic Posted Image ...locul 9...care nu se premiaza de nici un fel...

Finul a jucat ca o cizma meciul cu fcsb jucat cu 2 sapt.inainte si pierdut cu 4-0...,iar nasul cioban a crezut ca iar va fi amical...,ei bine s-a inselat...,si dupa meci prin presa si pe la tv erau toti indignati...,cum de si-a permis Voluntari sa-si apere corect sansele...
Cu var n-am nici un dubiu...urmeaza titlul 9...,al 6-lea consecutiv...

N-am inteles daca se i-au in considerare la intrarea in play off doar punctele dintre primele 6...,care e rostul jocurilor cu celelalte 10 echipe...,acele jocuri daca punctele cu ele nu conteaza le poti pierde sau castiga important e sa prinzi locul 6...,ca daca cu celelalte 5 din fata ai jucat bine...,in play off intri din oficiu cu punctaj mare pe locul 1...,chiar daca erai pe 6...,asta da regula Posted Image ...,da poate n-am inteles-o eu bine Posted Image...

Iar in play out cu sistemul care il propui tu...,fara sansa de a lupta pt un loc de cupa europeana...,spui singurele fara emotii sunt cele de pe primele 2 locuri...,pai tocmai ele ar trebui sa aibe miza...,ca altfel avand destule puncte si nici un stres,sunt tentate sa le dea la cine are nevoie...,in functie de interes...,sau pot intra direct in vacanta si sa joace cu rezervele si juniorii...,ori lumea tocmai pe ele vrea sa le vada la treaba pana in ultimul moment...,pt ca sunt cele mai bune din partea a doua a clasamentului...

Iar la Cupa Romaniei...,tocmai actualul sistem s-a dovedit neinteresant si falimentar...,ca dovada ca majoritatea echipelor si ma refer aici in primul rand la cele importante...,adica locul 1 si eternul loc 2 Posted Image ...,joaca de ani buni cu rezervele si ies de la primele meciuri...,deci o schimbare era necesara de mult timp...,si daca schimbarea aduce si dublarea premiilor,nu vad de ce nu ar fi binevenita...

#3112
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View Postminereu, on 23 mai 2022 - 17:35, said:

Zarnoiule vezi ca Steaua ta are meci cu Dinamo. In cazul in care nu se desfiinteaza nici una dintre ele pana la anu. Sa faceti o figura frumoasa te rog!
Evolutia fcsbistui optimist:
2015 - aveti doar un desen, numele conteaza
2016 - numele nu conteaza, voi nu puteti avea echipa de fotbal
2017 - degeaba aveti echipa, nu aveti palmaresul
2019 - oricum nu puteti promova in Liga3
2020 - nu puteti promova in Liga2, va opreste fcsb2
2021 - nu puteti ajunge in playoff la Liga2
Primavara 2022 - nu puteti promova la Liga1
Momentan sunteti aici
Iunie 2023 - ati ajuns in Liga1 dar nu ne bateti niciodata
Septembrie 2023 - ne-ati batut dar nu luati titlul
2024 - degeaba ati luat titlul ca nu puteti juca in Europa
2025 - eu mereu am zis ca ‘CSA’ e Steaua
In alta ordine de idei eu astept in continuare declaratiile celor 3 puscariasi in urmatoarea ordine cronologica:
- am adus cei mai tari jucatori, avem cel mai bun fundas central din istoria Romaniei
- am oferta de 40 mil pentru Tavi Popescu da nu-l dau ca vreau la anu in CL, si-l dau dupa aia cu 80
- am inceput prost campionatul, ca ne concentram pe Europa, Toni Petrea ramane pe viata la noi
- m-am grabit cu Toni Petrea nu credeam in viata mea ca nu intram in grupe la Conferinta Lig, dar mi-a luminat acum Dumnezeu calea
- Todoran va deveni cel mai mare antrenor din istoria Romaniei, am gresit cand l-am dat afara, D-zeu mi-a dat o lectie si am pierdut campionatul fiindca el e baiat credincios
- fundasul ala ce l-am luat in vara e cea mai proasta afacere pe care am facut-o, nu ma mai iau dupa nimeni ma bag eu de acum si la fundasi
- ce vina are Todoran ca nu da Cordea gol din 5m?Gata m-am lamurit cu el, la vara du-te tata cauta-ti echipa
- suntem campioni pana la Paste
- normal noi suntem campioni azi ca am batut echipa de pe primul care a furat tot sezonul
- daca nici la anu nu intram in CL ma las, nu cheltui banii familiei la fotbal
Si tot asa…

#3113
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,348
  • Înscris: 01.09.2012
Sunteți atat de plictisitori cu CSA 2017 steaua încât deja își pierd farmecul aceste ironii de 2 lei


Voi nu vedeți ca nimeni nu vine lângă voi,  nu vedeți ca nu sunteți în stare sa umpleți o amarata de tribuna de pe Ghencea , nu vedeți ca nu va baga nimeni în seama . Sunteți ai nimănui și asa veți rămâne , niște sclavi care cât de curând vor întra în noroi și nu vor mai ieși

Lasati-ne pe noi "eternul loc 2 " și vedeti-va de ghena voastră de echipa

#3114
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,154
  • Înscris: 25.01.2021
Bravo Zarnoiule,asa imi placi Posted Image...,dar ai uitat-o pe aia cu jucatorii(Burlacu) care au fost adusi pt ca canta bine in corul bisericii Posted Image Posted Image Posted Image ...
Si mai ales antrenorii alesi in functie de cat de des merg la biserica...si care stie mai multe rugaciuni Posted Image...,asta e proba pt angajare...,trebuie testat bine profesionalismul si cunostintele...,inainte de semnarea contractului Posted Image ...si bineinteles ca de obicei...managerul general...,din cutia de carton...,va avea ultimul cuvant Posted Image ...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate