Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Vreau sa incep o afacere cu capsuni

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
danilo200

danilo200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 10.10.2013
Soiul Albion este ok dar e sensibil la ploi multe daca ai grija de el produce bine

#20
bbiiaancaaa

bbiiaancaaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 04.02.2015
Sa-ti zic pe romaneste, daca nu te risti nu castigi. Sa sti ca nu e deloc simplu sau usor, eu m-am oprit la 1000 stoloni din lipsa spatiului. Capsunii ca oricare alta planta au avantaje si dezavantaje au si ei boli si chestii, dar per total merita,parerea mea. Eu mi-am lasat stoloni pentru mine, nu cred ca vine nimeni sa se uite in curtea mea, sunt cumparati de la Oradea, domnii de acolo destul de seriosi.

#21
mihai8822m

mihai8822m

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.08.2016
Eu folosesc un soi remontant Charlote, daca ma ocup bine de ei imi produc la 4-5 saptamani primavara si am si acum in august cand pretul e mai ridicat...
Preturi pe : www.folie-solar.ro/stoloni-de-capsuni

#22
DrJekyll

DrJekyll

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 13.10.2011
Exista ceva ierbicide pentru cultura de căpșuni?cum combateți voi buruienile? Ce soiuri le ați încercat și produc  o perioadă mai lungă de timp? Ce densitate la mp aveți la culturile voastre? Mulțumesc.

#23
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012

View Postmaxxmedia1999, on 18 august 2015 - 23:00, said:

Mai merg afacerile cu capsuni??? in piete stateau nu le cumpara nimeni,ma gandesc ca la angro pretul e destul de mic pentru producator
Ca n-au gust. Dacă ar avea gust de căpșuni și prețul ar fi bun, s-ar cumpara.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate