Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

LOL: Andreea Esca Curtata de N24 Plus. Am trait sa o citesc si pe asta

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#19
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007

View Postalfa_alfa, on 18 august 2015 - 16:24, said:

De când e Pro TV semnificativ?

De vreo 20 de ani Posted Image I-a intrecut in vreun an careva la rating/imagine in astia 20 de ani? Sunt celebre fazele cand a 10-a reluare Singur Acasa batea la rating ceva super show Antena 1 in care Intact investise o gramada de bani.

Edited by utopium, 18 August 2015 - 16:33.


#20
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007

View Postalfa_alfa, on 18 august 2015 - 16:31, said:

Ghici ce: Pentru mine, Pro TV nu a existat şi nici nu există.
Ghici ce: daca optiunea ta sau a mea ar conta, ar da faliment 90% din televiziunile romanesti. Relevanta e optiunea majoritatii, iar majoritatea zice ca ProTV e incomparabil mai relevant decat Digi24.

#21
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,897
  • Înscris: 14.08.2007
Asa functioneaza lumea asta ... parerea majoritatii e relevanta, parerea ta personala, nu.

#22
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
e umflata rau de mass media esca!mitul cel mai tare din parcare la stiri.e doar o  cititoare de promter.

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
De ce au fost şterse postările mele?

Edited by alfa_alfa, 18 August 2015 - 18:38.


#24
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,044
  • Înscris: 26.09.2010

View Postutopium, on 18 august 2015 - 14:31, said:

Insa un numar de 10 ori mai mare de romani nu se uita la stirile Digi24

PS: Daca nici pe soacra-mea care se uita 90% la stiri nu a prins-o Digi24 ... nu stiu ce sa zic Posted Image

Ai tu un fetis pentru Digi 24HD?Nu-ti intra bine mancarea in stomac din cauza postului sau ce? Daca era UPC24HD era mai bine? Sau stai, clientii upc nu sunt interesati de stiri, ci mai degraba de documentare, mai nou si de fotbal, asta reiese din spusele tale in ultima vreme. In rest, toate bune si frumoase, nu?

#25
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006

View Postdanielavram, on 18 august 2015 - 14:07, said:

In lumea "civilizata" jurnalistii cu zeci de ani experienta in media sunt vazuti cel mai bine sunt considerati experti in domeniu si beneficiaza de o mare cota de incredere din partea publicului din cauza asta pe la marile televiziuni(de stiri) nu vezi la pupitru tot felu de pitipoance venite direct din cluburi la pupitru de stiri.

In schimb in Romania dupa 10-15 ani gata esti expirat si trebuie sa lasi loc altcuiva.
In lumea civilizata, jurnalistii cu experienta nu mai stau la pupitrul stirilor. Au propriile emisiuni de reportaje sau talk show-uri. Daca i se poate reprosa ceva Andreei Esca, ar fi tocmai aceasta plafonare: face aceeasi slujba de 20 de ani si se pare ca n-are de gand sa o lase si sa faca altceva, in acelasi domeniu.

#26
OutOfMind

OutOfMind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 04.06.2012
Ce sa caute Esca la Digi24, ca nici cu slujbe nu o mai incadreazi in tiparele lor?
Personal, am inceput sa  mai trag cate un ochi la stirile lor, mai mult pentru prezentatoare. Intre timp am facut si diferenta de calitate fata de masinile de spalat Intact sau alte masini de tocat.

#27
ANTENA

ANTENA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 08.01.2004
De fiecare data, Esca a dezminitit orice zvon cu promptitudine. De data asta, a aparut ceva?

#28
1Ovi

1Ovi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 01.09.2015
Andreea Esca este un brand pentru ProTV,  nu cred ca vor renunta la ea si nici ea la ei, tipa fiind o persoana conservatoare...in plus este si foarte scumpa...am citit ca surse din ProTV afirma ca primeste un salariu lunar care se situeaza undeva la de 40.000 E si nu la 10. 000 E asa cum se vehiculeaza pe aici, asa incit foarte putini si-o permit...

#29
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008
eu cred ca Esca nu pleaca dintr-un singue motiv: toate vedetele care au plecat din Pro, au dat chix unde au mers.... au fost anutate cu foarte mare tam-tam transferurile lui Teo, Florin Calinescu, Vacanta Mare, Divertis, si mai nou, Brenciu si Banica, si toti au cam iesit din atentia publicului.... A1 a mai luat ceva prezentatori de la Pro, si a fost o mare Balba :P

#30
alex1912

alex1912

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,428
  • Înscris: 28.06.2015
Eu nu voi reusi sa inteleg cum au reusit pacalicii aia de la vacanta mare sa aiba atat de mult succes, si acum cand se mai trezeste cate unu sa povestesca cum se uita absorbit la vacanta mare raman siderat.

#31
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006
Nu stiu, eu am renuntat sa ma uit la ei dupa cam un an de TV, prin 2000. Atunci mi-am dat seama ca era adevarat ce auzisem in acea perioada si anume ca Dan Sava le scria textele. La spectacolele vechi ma mai uit si acum.

#32
1Ovi

1Ovi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 01.09.2015

View Postraduors, on 01 septembrie 2015 - 12:09, said:

eu cred ca Esca nu pleaca dintr-un singue motiv: toate vedetele care au plecat din Pro, au dat chix unde au mers.... au fost anutate cu foarte mare tam-tam transferurile lui Teo, Florin Calinescu, Vacanta Mare, Divertis, si mai nou, Brenciu si Banica, si toti au cam iesit din atentia publicului.... A1 a mai luat ceva prezentatori de la Pro, si a fost o mare Balba Posted Image
Intr-adevar cred ca ai mare dreptate...

#33
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010

View Post1Ovi, on 01 septembrie 2015 - 11:38, said:

...am citit ca surse din ProTV afirma ca primeste un salariu lunar care se situeaza undeva la de 40.000 E
ZVON!
Nebunia asta cu salariul ei a început de la "păcăliciul" Ș.Huidu!
Nu are un salariu așa de mare la ProTV, dar câștigă pe lună destul de mult din alte afaceri, sprijinită logistic de trust!
Dacă va fi să plece, pentru PRO, nu va fi nici o problemă, vor găsi imediat pe altcineva, dar ea va pierde pe plan profesional! Partea financiară este asigurată pentru că are bănuți strânși, plus și un soț potent financiar!


#34
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View PostCola_13, on 18 august 2015 - 11:01, said:

Poate se infinteaza pro tv news si devine directoare de programe. Esca este cea mai tare prezentatoare de stiri .
PROTV News e post online pe voyo.

http://voyo.ro/produ...197-pro-tv-news

#35
Nexxus2

Nexxus2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,596
  • Înscris: 16.08.2008

View Postvasilemadalincristian, on 29 februarie 2016 - 06:53, said:

PROTV News e post online pe voyo.

http://voyo.ro/produ...197-pro-tv-news

Este si aici: protvnews.ro

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate