Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Ectomorf . Vreau sa ma ingras

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
MaxXu1

MaxXu1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 11.05.2015

View PostSilviuFX, on 03 iunie 2015 - 14:45, said:


Mulțumesc pentru sfaturi . Cred ca trebuie sa incep sa profit de timpul liber pe care încă îl mai am .
Cu siguranta trebuie sa faci asta. :) Multa bafta !!!

#20
V A L I

V A L I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 04.07.2006
Stai linistit. Asa eram si eu la 18 ani . Nu fa nimic. Peste 10 ani o sa ai 78+ kg. Mai slabesti cand o sa ai copil mic apoi pui la loc.

#21
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Si ectomorfii pun pe ei masa musculara ....doar ca se vede mai greu . Nu trebuie sa disperi . Cu genetica nu te poti lupta . Cuvantele de ordine sunt " rabdare " si " incapatanare " . Este important sa iti faci un program de care sa te tii , sa cauti sa nu pierzi nopti , sa te odihnesti destul , sa nu fumezi , sa nu bei si sa nu te droghezi . In timp , cu ceva miscare , cu un efort sustinut ( fara a fi prea intens ) , cu informatie multa despre tipuri de antrenament dedicate tipului somatic ectomorf , vei vedea si rezultate. Nu te grabi ....asta este important . Sa iti modifici modul de viata ...asta este nevoie .

#22
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,122
  • Înscris: 03.12.2005

View PostSilviuFX, on 03 iunie 2015 - 13:30, said:


De sala si de proteine o sa ma apuc si eu . Dar acum parca mi-e asa sa ma duc la sala schelet . Am mai facut sala si vara trecuta , atunci aveam 70 de kg si aratam mai bine , dar acum nu ma mai recunosc si banuiesc ca am slabit asa mult din cauza stresului cu BAC-ul .

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_0WxyKGD7sU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate