Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

Volvo XC60 163 FWD 2012

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
paul_kelso

paul_kelso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,983
  • Înscris: 08.08.2005
Mea culpa

#20
stephanatsea

stephanatsea

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 04.05.2006
Masina e faina in general, usor rigida. Tot la minus as baga si consumul la oras. Aici vina se imparte intre masina si sotie. 10%. Cand merg eu e 8.5. Asta pe bord. La drum de 5000 km 3000 autobanda si 2000 Romania, consumul a fost de 7.8. Navigatia este slabuta. Igo este cu zece clase peste.
Imi era teama de cutia asta initial. Schimba cu socuri pe loc de la N la D. Au facut un upgrade la soft si merge impecabil acum.
Plusuri:
city safety, tempomat adaptiv, lumini adaptive, camera mers inapoi, avertizare schimbare benzi fara semnal, sistemul audio.
In general multumit de ea.


#21
stephanatsea

stephanatsea

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 04.05.2006
Am un an cu ea si un plus de 20000 de km.
Singurul lucru schimbat este sigla fata. Pe cheltuiala Volvo, fiind defect fe fabricatie. Sarise parte din lacul acela albastru.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate