Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
arii

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte
 Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?
 Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii
 

Vodafone Protect

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
magaenea

magaenea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 653
  • Înscris: 08.09.2009
Salve.
Pe telefonul meu (mini smart)am descarcat un mic programel antivirus Vodafone Protect,din cand in cand imi cere sa mai fac cate o actualizare,cand dau ok ca sa se actualizeze undeva in josul paginii mai sunt trecute cateva comentarii de la diversi utilizatori ai aceluiasi program si de cele mai mult ori vad comentarii negative la adresa acelui program,voi ce parere aveti despre acest program?
Mentionez ca nu am varianta free ci platesc lunar vreo 2 euro(fara TVA) ,pot fi in siguranta cu acest program?
Am pus aceasta intrebare pentru ca am un card extern ca ceva foto si filmulete si nu as dori ca vreun hack. sa imi fure fotografiile si sa le vad ca circula pe net aiurea...
Ce parere aveti?Sau astept propuneri si alte recomandari.
Va multumesc.

#2
_Claudiu_

_Claudiu_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,493
  • Înscris: 05.09.2013
Foarte greu te virusezi pe Android, Google le verifica pe cele din Play folosind VirusTotal. Eu as merge pe variantele free ale AVG, CM Security, Avast.

#3
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,432
  • Înscris: 16.03.2011
nu se merita sa dai bani, nu ai nevpie de virus, permisiunile aplicatiilor sunt pericolul.

#4
magaenea

magaenea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 653
  • Înscris: 08.09.2009
Ok.Dar odata ce l-am instalat si am acceptat varianta cu plata pot sa il dezinstalez si sa nu mai platesc?nu am nici un contract cu ei pentru acest program...ar trebui sa pot sa il dezinstalez.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate