Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...
 BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...
 Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 

Munca în zootehnie, în afara Romaniei.

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
alinstroe

alinstroe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.12.2013
am vazut niste anunturi pe "tocmai.ro" cu oferte de munca ca ingrijitori de animale in germania f. atractive.se semna contractul in tara,unii angajatori plateau si alocatia copiilor,etc.parea totul ok. ptr. unul care nu a mai fost.pe mine ma interesa mai mult la CAPRE ,oi,porci.nu stiu ce sa zic.

#20
dr_agosh82

dr_agosh82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 31.10.2006

 alinstroe, on 17 martie 2015 - 20:18, said:

am vazut niste anunturi pe "tocmai.ro" cu oferte de munca ca ingrijitori de animale in germania f. atractive.se semna contractul in tara,unii angajatori plateau si alocatia copiilor,etc.parea totul ok. ptr. unul care nu a mai fost.pe mine ma interesa mai mult la CAPRE ,oi,porci.nu stiu ce sa zic.

Ai grija ca 99% din acele anunturi sunt tepe, se urmareste doar incasarea unei taxe de "procesare dosar", restul sunt fantezii cu semnat contract in tara, x mese pe zi. plata alocatie copii etc. Eventual semnezi contract in tara dar o sa lucrezi ca sclav delegat pentro o "firma" romaneasca.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate