Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

loto 6/49

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
La link-ul care l-am dat mai sus.

Mtz

#38
mrproper

mrproper

    10 ani de Softpedia...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,063
  • Înscris: 13.11.2002
Am eu niste idei de programe de statistica cu grafice bidimensionale, tridimensionale si un sistem virtual de simulare (ca nu prea am bani si oricum prefer sa testez sistemu si plang daca iese ceva bun) care pe un sistem nou P4 ar trebui sa gaseasca un algoritm conform caruia, banii dati pe bilete sa ajunga si pe alta data, ajutati de cei din castiguri. :)

Nu stiti cand a fost introdusa urna (si sistemul) curenta?

#39
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002

Quote

Originally posted by Mtz
...Mie mi se pare curios alt lucru: de ce au modificat distribuirea fondurilor pentru categoriile 1 si 2? De ca pentru categoria 1 se acorda doar 5%? Care e interesul sa se castige bine la a doua? ...


Dupa cum vezi, ca prin minune au cistigat aproape 200 indivizi la a 2-a, stie cineva cine sint aia ?
Toti se reped sa verifice pe cei de la cat 1, nimeni nu ia in seama restul, asta fiind o buna manevra de invaluire.

Urna si bilele astea au mai fost in 1999, toate extragerile de la 1 ianuarie 2004 au cel putin 4 numere din fiecare extragere din 1999.

Asa ca duminica, voi juca variantele din 1999.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate