Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Teapa operator calculator

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
internetmax

internetmax

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,138
  • Înscris: 10.02.2015

View PostPrezentul7, on 19 februarie 2015 - 12:20, said:

[...]

Am inceput sa ma mai documentez, pentru k prin 2011-2012 mi-am luat o teapa cu renumita INFOPAGINA, si sunt extrem de vigilenta, k atunci m-au costat banii mei :oportunitate de afacere extra mega super WOW!Posted Image

[...]

Se pare k e teapa ca alte tepe de pe net, sa te mai usureze de ceva bani - daca ai prea multi.

Insa din tot raul, trebuie invatat ceva. In acele 12 lectii ei dau "secretele afaceristilor" : valorificarea, investitie in active etc si daca esti destept si te straduiesti poti folosi informatiile lor si sa iti faci TU ceva independent de toti. Faptul k e gratuit si sunt sistematizate cursurile poti sa te transformi chiar intr-un fel de rival al al lor - in ce domeniu cunosti, vrei, fara conditionare. Poti fi tu seful tau, daca ai ceva potential, in ce vrei si poti tu sau te face fericit!
Mult succes si alegeri inteligente!

Ăsta a fost motivul pentru care am cerut să ne dai și restul lecțiilor. Am înțeles că vrei să le citești și, m-am gândit, că putem profita și noi pentru a acumula noi cunoștințele. Sincer, chiar credeam că se va crea o dezbatere pe baza informațiilor pe care le vom găsi în lecții.Posted Image

Nu m-am înscris pentru că nu mă interesează decât în contextul în care discutam aici pe marginea lor. Din păcate pentru noi tu ți-ai dat seama foarte repede, după primele patru lecții, de valoarea informațiilor și ne-ai lăsat fără suportul de curs.Posted Image

#56
adytia

adytia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 14.11.2006
Ce primesti dupa ce trimiti primul email?

Attached Files



#57
mlucis

mlucis

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.05.2016
OFERTA DE COLABORARE CU EDITURA,EXTREM DE SERIOASA SI LEGALA IN TOATA TARA !
PROIECTUL S-A LANSAT SI INTERNATIONAL !!!
Cautam pentru EDITURA , operatori online care vor sa castige

cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi !
Pentru un plus de siguranta iti vom pune la dispozitie la final
si o copie scanata a unui extras de cont bancar cu plata castigului,

adica o dovada foarte clara a seriozitatii absolute a acestei oferte!
Oferim contract in sistem part-time !
Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Info"
pe adresa noastra de email: [email protected]

#58
mlucis

mlucis

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.05.2016
Nimeni pe lumea asta nu o sa dea ceva gratis,asta este de la sine inteles
aceste pdf-uri pe care le primiti in urma trimiterii textului ”info ”la adresa mentionata
contine o serie de lectii despre o anumita afacere de succes ,si te invata pas cu pas
cum sa faci sa reusesti si tu imitand ceea ce au facut si ei.
Pentru cine cauta acel anunt,am sa il postez eu aici mai jos

” OFERTA DE COLABORARE CU EDITURA,EXTREM DE SERIOASA SI LEGALA IN TOATA TARA !
PROIECTUL S-A LANSAT SI INTERNATIONAL !!!
Cautam pentru EDITURA , operatori online care vor sa castige

cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi !
Pentru un plus de siguranta iti vom pune la dispozitie la final
si o copie scanata a unui extras de cont bancar cu plata castigului,

adica o dovada foarte clara a seriozitatii absolute a acestei oferte!
Oferim contract in sistem part-time !
Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Info"
pe adresa noastra de email: [email protected]

Am trimis si eu textul si astept continuarea......aveti grija si multa bafta !!!

#59
elyberatoru

elyberatoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 09.11.2009
Inca se mai practica si in 2018 genu asta de teapa , acum au schimbat putin textul si cauta moderator pentru site-urile de anunturi  . Din plictiseala am trimis si eu un email ( cunosc 2 limbaje de programare etc ) si am zis hai ma sa vad despre ce este vorba ....cand am primit inapoi emailu am inteles exact despre ce este vorba nici ca ma asteptam la alceva .

#60
clauau

clauau

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.07.2018
Buna ziua tuturor!
Pentru toti inteligentii, care nu au rabdare sa se informeze corect si complect!
Nu este nici o teapa !
Este un proiect exrem de serios si de viitor.
Deja, platforma de colaborare, Heyadoo Global Services, unde dumneavoastra, ati fi putut devenii founderi, sau moderatori, a avut deja prelansarea la Bucuresti.
Doar cei care s-au informat corect si pana la capat, au trecut testul celor 12 lectii si s-au inscris in sistemul Reteaua Romaneasca au facut o alegere inteleapta, iar acum au o afacere infloritoare.
Toti cei din acest proiect ambitios, care are ca scop formarea unui brand mondial mai mare decat cel numit Harry Potter, vor avea de castigat enorm si sigur!
Posturile de moderatori si vanzarea de pachete de carte electronica pe marile pietele mondiale din SUA si altele la care avem acces, noi cei din proiect sunt doar o farama din frumoasele castiguri care urmeaza si sunt posibile pentru 2 milioane de romani seriosi si ambitiosi.
Si,  DA, ne vedeti din ce in ce mai mult peste tot, pe toate site-urile de publicitate, drept dovada a faptului ca totul este foarte serios si ca totul, functioneaza perfect!
Cele 12 lectii, nu sunt pentru a pacalii oamenii doar, eventual prostii,care oricum nu au ce cauta in asemenea proiect.
Daca v-as, da niste date concrete, despre numarul celor din marea noastra echipa, cu siguranta ati intelege ca atatea zeci de mii de persoane nu sunt escroci,ci dimpotriva sunt numai oameni de seama, seriosi care au inteles transparenta acestui proiect si se bucura de succes ,libertate de miscare,program flexibil si venituri substantiale asigurate pentru urmatoarele trei generatii.
Cu siguranta, multe dintre persoanele din cercurile voastre de prieteni, rude, colegi, etc pot avea activitate in sistemul nostru si sa nu stiti !
Suntem asaltati, cu mii de cereri pentru acest proiect,,din partea celor care au aflat despre noi si au inteles ca suntem foarte seriosi si ca merita ! Eu, am flux continuu de prospectare zi de zi, si in nici un caz nu as putea sa stau la taclale cu toate aceste persoane intr-o singura zi, deoarece mi-ar trebuii doua saptamani la rand si tot nu as termina.
De aceea sunt facute aceste 12 lectii. Pentru informare si pentru a invata o afacere si despre ce urmeaza sa faceti in acest proiect de colaborare.Este un proiect complex care nu se invata cat ai bate din palme.Cei care conduceti o masina ,presupun ca ati urmat scoala de soferi, altfel legal cel putin, nu ati fi putut sa o conduceti.
Iar doamnele, ma gandesc ca mai inainte de a face o omleta, spargeti ouale....sau le puneti intregi?
Deci comentariile dumneavoastra sunt rautacioase,fara nici o baza si nu-si au rostul.
Pana si ultimul sceptic in scurt timp ne va cauta cu rugamintea de a intra in randul nostru, deoarece deja s-a aflat de seriozitatea noastra,iar aceasta afacere merita tot interesul celor seriosi care vor sa schimbe in bine viata lor si sa devina oameni de succes,liberi si cu bunastare materiala si spirituala!

Va vorbit un om simpu, de la tara, care are un copil cu probleme (Hipoacuzic) el nu poate vorbii si nu aude.Nu s-a nascut asa, insa aceasta s-a intamplat la patru anisori cand deja vorbea.A fost vorba despre o otita negasita la timp de medici.
Deci mare atentie, mamici cu copii,de multe ori copilul nici nu zice au, deci nu veti stii nimic!
Concluzia, un proiect de viitor,extrem de serios, care dupa cativa ani de zile de munca din partea unor oameni extraordinari s-a pus pe picioare,iar argumentele deja sunt 100% palpabile!
Va saluta Claudiu!
O zi frumoasa tuturor!

Buna ziua tuturor!
Pentru toti inteligentii, care nu au rabdare sa se informeze corect si complect!
Nu este nici o teapa !
Este un proiect exrem de serios si de viitor.
Deja, platforma de colaborare, Heyadoo Global Services, unde dumneavoastra, ati fi putut devenii founderi, sau moderatori, a avut deja prelansarea la Bucuresti.
Doar cei care s-au informat corect si pana la capat, au trecut testul celor 12 lectii si s-au inscris in sistemul Reteaua Romaneasca au facut o alegere inteleapta, iar acum au o afacere infloritoare.
Toti cei din acest proiect ambitios, care are ca scop formarea unui brand mondial mai mare decat cel numit Harry Potter, vor avea de castigat enorm si sigur!
Posturile de moderatori si vanzarea de pachete de carte electronica pe marile pietele mondiale din SUA si altele la care avem acces, noi cei din proiect sunt doar o farama din frumoasele castiguri care urmeaza si sunt posibile pentru 2 milioane de romani seriosi si ambitiosi.
Si,  DA, ne vedeti din ce in ce mai mult peste tot, pe toate site-urile de publicitate, drept dovada a faptului ca totul este foarte serios si ca totul, functioneaza perfect!
Cele 12 lectii, nu sunt pentru a pacalii oamenii doar, eventual prostii,care oricum nu au ce cauta in asemenea proiect.
Daca v-as, da niste date concrete, despre numarul celor din marea noastra echipa, cu siguranta ati intelege ca atatea zeci de mii de persoane nu sunt escroci,ci dimpotriva sunt numai oameni de seama, seriosi care au inteles transparenta acestui proiect si se bucura de succes ,libertate de miscare,program flexibil si venituri substantiale asigurate pentru urmatoarele trei generatii.
Cu siguranta, multe dintre persoanele din cercurile voastre de prieteni, rude, colegi, etc pot avea activitate in sistemul nostru si sa nu stiti !
Suntem asaltati, cu mii de cereri pentru acest proiect,,din partea celor care au aflat despre noi si au inteles ca suntem foarte seriosi si ca merita ! Eu, am flux continuu de prospectare zi de zi, si in nici un caz nu as putea sa stau la taclale cu toate aceste persoane intr-o singura zi, deoarece mi-ar trebuii doua saptamani la rand si tot nu as termina.
De aceea sunt facute aceste 12 lectii. Pentru informare si pentru a invata o afacere si despre ce urmeaza sa faceti in acest proiect de colaborare.Este un proiect complex care nu se invata cat ai bate din palme.Cei care conduceti o masina ,presupun ca ati urmat scoala de soferi, altfel legal cel putin, nu ati fi putut sa o conduceti.
Iar doamnele, ma gandesc ca mai inainte de a face o omleta, spargeti ouale....sau le puneti intregi?
Deci comentariile dumneavoastra sunt rautacioase,fara nici o baza si nu-si au rostul.
Pana si ultimul sceptic in scurt timp ne va cauta cu rugamintea de a intra in randul nostru, deoarece deja s-a aflat de seriozitatea noastra,iar aceasta afacere merita tot interesul celor seriosi care vor sa schimbe in bine viata lor si sa devina oameni de succes,liberi si cu bunastare materiala si spirituala!
Va vorbit un om simpu, de la tara, care are un copil cu probleme (Hipoacuzic) el nu poate vorbii si nu aude.Nu s-a nascut asa, insa aceasta s-a intamplat la patru anisori cand deja vorbea.A fost vorba despre o otita negasita la timp de medici.
Deci mare atentie, mamici cu copii,de multe ori copilul nici nu zice au, deci nu veti stii nimic!
Concluzia, un proiect de viitor,extrem de serios, care dupa cativa ani de zile de munca din partea unor oameni extraordinari s-a pus pe picioare,iar argumentele deja sunt 100% palpabile!
Va saluta Claudiu!
O zi frumoasa tuturor!

#61
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,044
  • Înscris: 09.08.2005
Hmmm...
54 virgule din care 32 sînt în plus sau puse aiurea. Ce e cu pasiunea asta pentru virgule peste tot?
Din aceeași poezie:
complect
devenii

founderi
a pacalii
Va vorbit

nu poate vorbii

Gata cu gramatica, trecem la idei:

Deja, platforma de colaborare, ... a avut deja prelansarea la Bucuresti.
Doar cei ... s-au inscris in sistemul Reteaua Romaneasca au facut o alegere inteleapta, iar acum au o afacere infloritoare.

Deci abia prelansată dar cei înscriși au o afacere înfloritoare. Bun așa.

Si,  DA, ne vedeti din ce in ce mai mult peste tot, pe toate site-urile de publicitate, drept dovada a faptului ca totul este foarte serios si ca totul, functioneaza perfect
Unu - nu v-am văzut pe nicăieri și doi - de cînd e publicitatea o dovadă?

Cele 12 lectii, nu sunt pentru a pacalii oamenii doar, eventual prostii,care oricum nu au ce cauta in asemenea proiect.
Aici ți-a scăpat porumbelul...

Daca v-as, da niste date concrete, despre numarul celor din marea noastra echipa
Dă-ne!

Eu, am flux continuu de prospectare zi de zi, si in nici un caz nu as putea sa stau la taclale cu toate aceste persoane intr-o singura zi
Dar ai timp să scrii romane pe aici...

#62
clauau

clauau

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.07.2018
1. Nu stam in loc de gramatica, e suficienta comunicarea, poate daca nu era online si erau scrisori sau teze era altceva.
2. Da o afacere infloritoare, deoarece nu tine numai de aceasta platforma.Cine se informeaza corect si complet castiga, cine nu pierde.
3. Nu ne-ati vazut, deoarece nu va dati seama ca noi suntem 90% pe site-urile de publicitate cu anunturile legate de joburile online.
4. Nu e publicitatea o dovada, ci numarul nostru tot mai mare care a trecut de 90.000 de persoane serioase si ambitioase!
5. Deci e vorba de anunturile de peste tot nu de publicitatea de peste tot.
6. Crede-ma pe cuvant ca e foarte greu sa strangi 90.000 de escroci, s-ar sesiza politia imediat, nu-i asa?
7. Un om care citeste un curs,apoi intelege din asta ca e prostit sa cumpere o carte, inseamna ca e sub limita de jos de inteligenta.Restul sunt rautati, sau prostie!
8. Mi-am facut timp, deoarece nu vreau ca acesti oameni sa inteleaga gresit despre noi, fara nici o baza!
9. O zi / seara placuta!

Edited by clauau, 10 July 2018 - 21:42.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate