Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Ce parere aveti de sculele Parkside?

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
513 replies to this topic

#505
MirceaDWC

MirceaDWC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,104
  • Înscris: 28.02.2006
Aha, poate imi explici de ce flexul meu e fabricat in UE.

#506
koss14

koss14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 29.08.2023
Poate îți explici tu de ce flexul tău e fabricat în UiE. Din ce am citit este fabricat în urmă cu 8 ani.. posibil să fie vreun rebrand al unui ODM de prin UiE. Acum (an curent 2023) 99% din produsele parkside se fac în Asia (China in principal sau R.P.C cum își spun ei) și au o calitate proastă și foarte proastă.

#507
MirceaDWC

MirceaDWC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,104
  • Înscris: 28.02.2006
Pai tu ai zis ca TOATE sunt facute in China, mai rele sau mai proaste (sic), dar toater-s in China. Pe flexul meu scrie UE. O sa ma uit si pe rotopercutor sa vad ce screi, ca e mai recent.

Edited by MirceaDWC, 19 September 2023 - 07:55.


#508
fgk

fgk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 22.12.2006
Ceva pareri despre passk li-20 b2 pistol de impact cu acumulator?de saptamana viitoare e la vanzare.

#509
TamtamTicaticaPiupiu

TamtamTicaticaPiupiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,487
  • Înscris: 05.04.2023
Aseară văzui o reclamă cu brandul ăsta la tv, cu Șvarțnegăr, banii vorbesc Posted Image

#510
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,921
  • Înscris: 10.06.2008
Cam ce preturi au la oferta acumulatorii parkside de 20v de 2-4-8 ah, smart și/sau non smart? Dar încărcătoarele?

Mi-am luat ceva scule din promoția de la kaufland fără acumulatori și parca as mai lua un acumulator (am doar unul de 4).

#511
MirceaDWC

MirceaDWC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,104
  • Înscris: 28.02.2006

View Postkoss14, on 18 septembrie 2023 - 18:20, said:

Poate îți explici tu de ce flexul tău e fabricat în UiE. Din ce am citit este fabricat în urmă cu 8 ani.. posibil să fie vreun rebrand al unui ODM de prin UiE. Acum (an curent 2023) 99% din produsele parkside se fac în Asia (China in principal sau R.P.C cum își spun ei) și au o calitate proastă și foarte proastă.

View PostMirceaDWC, on 19 septembrie 2023 - 07:54, said:

Pai tu ai zis ca TOATE sunt facute in China, mai rele sau mai proaste (sic), dar toater-s in China. Pe flexul meu scrie UE. O sa ma uit si pe rotopercutor sa vad ce screi, ca e mai recent.
Uite ca m-am uitat si pe Rotopercutor. Scrie ca e facut in Austria. 'ai dreacu chinezi cum le ascund ei....

#512
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,165
  • Înscris: 19.09.2005

View Postjoystick, on 24 septembrie 2023 - 22:41, said:

Cam ce preturi au la oferta acumulatorii parkside de 20v de 2-4-8 ah, smart și/sau non smart? Dar încărcătoarele?

Mi-am luat ceva scule din promoția de la kaufland fără acumulatori și parca as mai lua un acumulator (am doar unul de 4).
vezi ca urmeaza nu-s ce oferta la kaufland, vazusem 2ah la vreo 80 lei.

#513
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,921
  • Înscris: 10.06.2008
Ma gândeam sa îmi mai iau unul de 4ah.

#514
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,165
  • Înscris: 19.09.2005
e 129 lei, doar ca nu stau bine acu cu banii

p.s. are cineva unghiularul de 76mm pe 20v?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate