Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 

Sfat electrocasnice

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Cristaly

Cristaly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 19.03.2007
Sunt in faza de informare deoarece doresc sa achizitionez aparatura electrocasnica: masina de spalat, aragaz+hota avand un raport calitate/pret bun.
Caut un magazin in Iasi.
Voi evita Altex/MediaGalaxy si Carrefour de unde am cumparat un laptop si frigider. Laptopul functioneaza dar numai la priza, daca nu in doua minute moare. Frigiderul raceste el cum raceste dar pe peretele din spate se preling picaturi, cei de la service au venit/vazut si au spus ca asa e normal.
Ce parere aveti de Flanco sau Domo sau ce-mi recomandati? Ma gandesc sa ma opresc la produse Arctic atat la masina de spalat cat si la aragaz. Si acum tot masina Arctic am si e ok dupa atatia ani de folosinta.

Multumesc anticipat!


P.S. M-am ingrozit cat am citit pe forum, cate "tepe" poti lua...si cand te gandesti ca unora li se pare o avere aceasta investitie. Mai ales cand ai o leafa de nici 300 de euro!

Edited by Cristaly, 29 October 2011 - 14:48.


#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,700
  • Înscris: 26.11.2001
Cumpara de la emag, de pe net si primesti TVA-ul inapoi sub forma de vouchere, ce pot fi folosite mai tarziu.
Eu asa am facut de curand.

#3
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,601
  • Înscris: 17.08.2007
Cumpara online si vei avea preturi bune. Nu-ti recomand un magazin anume pentru ca sunt multe. Personal imi plac mult produsele Gorenje dar sunt si altele ok. Evita frigiderele Zanussi si Arctic ieftine.

#4
offset

offset

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 28.10.2011
cumpara de la bosch

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate