Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Google Maps-directie

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

problema mediaplayer clasic Home Cinema

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
ManiaXx

ManiaXx

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 866
  • Înscris: 12.09.2007
De o vreme am o problema cu player-ul cu care vizionez filmele , respectiv MP clasic HC , si anume orice film deschid imi apare in formatul 4:3 (tot ecranul largit) si nu pot seta pe 16:9 cum e normal in cele mai multe filme , am incercat urmatoarele setari : "click drapta -Viodeo frame-override aspect ratio" nimic insa.Aceasta problema a aparut de cind am instalat Divx Player plus pt ca cel Clasic nu deschidea fisierele .mkv , acum am rezolvat problema aceea dar o am pe aceasta :( . Ca si codec folosesc K-lite 7.5 full.. Si inca ceva , va cer sfatul cum sa rezolv problema in MP Clasic , schimbarea player-ului nu este o obtiune , am incercat o gramada dar asta imi place asta e :) :coolspeak:

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.921
  • Înscris: 01.01.2010
De ce ai instalat DivX? Mediaplayer Classic reda orice tip de fisier. Cred ca ai un conflict intre codecuri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate